Polityka

Jezzuuu. Dotarłem do końca tego wywiadu. Ten prowadzący musi chyba zasypiać przy plakacie śp. Leszka, a budzić się przy plakacie Jarka. Jaki niepocieszony, że Marian Dudy nie poważa.
 
A nie, nie w sensie "na prezydenta", tylko co on tam w przeszlosci robil. Ja go tylko pamietam ze startu w prezydenckich 10lat (?) temu jako niezalezny. Nic wiecej.
 
Hahhah ogladam dzisiejszy swiat z Olechowskim, ja pierdole: "4xTAK to byly tylko cwiczenia." Nie zartuje. Wzrok Pienkowskiej bezcenny :)
 
haha
comment_78bGoHe7MQX4hUnwIZACiFvLXF3sWX6Y.jpg
 

10 minut pojazdu na Pisiorów w wykonaniu pana Stasia:))) - no nic lepszego na dobranoc dla mnie, jak ten jazgot zawodu w wykonaniu przyjaciół Jarosława.
 
Co ten Korwin kombinuje:


Jak mawiał śp.Aleksander ks.Gorczakow: "Nigdy nie wierzę niezdementowanym informacjom". Dlatego nie będę dementował plotek o jakichś dymisjach, nieporozumieniach, czy wręcz rozłamach na szczytach Partii. Ile hipotez potrafią ludzie natworzyć na tej podstawie, że przez 4 godziny nie można było porozumieć się z kol.Przemysławem Wiplerem (bo był w sądzie na swoim procesie...) - zdumiewające!
A prawda jest taka: p.Paweł Kukiz zgromadził cały "elektorat protestu" (od lewa do prawa - liczyliśmy na połowę tych 20%...) a nawet nadgryzł nasz rdzenny (otrzymałem 19.000 głosów mniej, niż KNP przed rokiem) - i teraz piłeczka jest po stronie p.Kukiza: albo chce współpracy pod konkretnymi hasłami - albo będzie to nadal elektorat wiedzący tylko jedno: "Jest źle; wprowadzimy JOWy - będzie dobrze". I skończy się jak z Partią X p.Stanisława Tymińskiego, który wszedł do drugiej tury wyborów - a po paru latach Jego Partia X miała 1%.
JOWy są zresztą bardzo fajną sprawą - ale nie przy wyborach do Sejmu w takiej postaci, w jakiej on jest. Mój projekt Konstytucji ogłoszony przed wyborami wszyscy widzieli: są tam JOWy i nie ma szans na żadną partiokrację.
Ale wymaga to reformy o wiele głębszej, niż wprowadzenie JOWów. Decyzja zależy od p.Kukiza - bo to On rozdaje karty.
Łączy nas miłość do Polski - i nienawiść do okupującego ją obecnie reżymu. Łączą nas postawy polityczne (proszę zauważyć, że identycznie odpowiadaliśmy na propozycję "przekazywania głosów" w II turze!)
A my robimy swoje. Jest nas pół miliona. Budujemy ruch społeczny mający przeciwstawić się wywołaniu wojny - i walczący o uczciwość wyborów. UWAGA: nie bedzie on miał NIC wspólnego z partią KORWiN - to w ogóle nie będzie ruch polityczny - i nie będę w ogóle jego członkiem. To będzie Wasz ruch!!
Szczegóły jutro.
 
@Mr. Cloud a czego oczekujesz po Polakach?
PO oszukało ludzi, kurna Ameryke odkryła hahahahahaha
co za kabaret dziennikarka stacji propagandowej PO jest zszokowane, że PO oszukało wyborców i dopiero po 11 latach się o tym dowiaduje
 
To rzeczywiście Kukiz?

Tak to Paweł,ja lubie stare Piersi w jego wykonaniu(wychowalem sie na tym praktycznie,pozna podstawowka) Jezeli chodzi o tekst utworu,to są to autentyczne zaśpiewy ułanów z naszej historii.
Żurawiejki to się nazywało.
 
Trzeba przyznac, kreatywny to on jest :) moze jednak do Jesieni dociagnie?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuk...a-spotkaja-sie-z-moimi-wyborcami-3340144.html

Niedobsze:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polacy-nie-radza-sobie-z-przepisami-podatkowymi-3340236.html
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemiecka-gospodarka-znow-zwalnia-7257816.html

Jak Merkel mówiła do Putina o "przestępczej i sprzecznej z prawem międzynarodowym" aneksji Krymu, to sobie pomyślałem, że babka ma większe jaja niż cała klasa przywódców europejskich razem wziętym. Putin jednak nie miał szansy sobie tak pomyśleć bo na rosyjski przetłumaczono to zupełnie inaczej :)
 
Last edited:


comment_lgHozEgBYOruDsgRnVAI8J9XKyA0e2rM.jpg


Chryste, a ludzie naprawdę chcę głosować na PO i Komorowskiego. Ten świat sam się zgładzi.

Najpierw Rymanowski, a teraz Pieńkowska wbija szpilę w PO. TVN szykuje sobie grunt pod zmianę władzy?
Budujemy ruch społeczny mający przeciwstawić się wywołaniu wojny - i walczący o uczciwość wyborów. UWAGA: nie bedzie on miał NIC wspólnego z partią KORWiN - to w ogóle nie będzie ruch polityczny - i nie będę w ogóle jego członkiem. To będzie Wasz ruch!!
Czyli Janusz dochodzi do tego wniosku co wielu zauważyło - musi się zacząć usuwać w cień, dla dobra Prawicy.
 
Last edited:
Tak sobie wczoraj pomyślałem, że faktycznym sygnałem, że można tu coś zmienić będzie zmiana retoryki ministremowych mediów. Oni zawsze będą grali pod większość, bo to dla nich tylko interes, porzucą platformę jak tylko wyczują słabość. Trzeba obserwować światek dziennikarski i sprawdzać kto i kiedy będzie zmieniał stronę.
 
czego byscie nie znalezli na Pawla to i tak jedyny normalny kandydat.
jak dla mnie wynik w pierwszej turze dla Pawła to taki "karny Kukiz" dla Komorowskiego wystawiony przez zdegustowanych wyborców, w 2. turze wybiorą jednak mniejsze zło i głosy będą oddane na Pana Bronisława.
 
jak dla mnie wynik w pierwszej turze dla Pawła to taki "karny Kukiz" dla Komorowskiego wystawiony przez zdegustowanych wyborców, w 2. turze wybiorą jednak mniejsze zło i głosy będą oddane na Pana Bronisława.
Ja wybieram w takim razie większe zło. Bo dla mnie miłościwie nam panujący Bronisław wraz z całym PO to największe zło jakie spotkało Polskę.
 
Bardziej bym powiedział, że chodzi o jakiegoś publicystę prawicowego? Michalkiewicz co prawda "grzeje do boju", ale on jasno agituje za Korwinem, więc odpada. Ziemkiewicz? Sugerował Mariana na TT - ale tak baaardzo, baaardzo nieśmiało. Może tym tropem? @Mort

Dużo lepszy trop niż Bosak i Winnicki... @Karateka Ty w ogóle obserwowałeś ich działania podczas kampanii, że takie głupoty gadasz? :D

Zawisza ze swoim PRem to nie za dużo by pomógł... chodzi o ludzi spoza RN, mieniących się ekspertami na prawicy czy też wpływowymi ludźmi.
 
Back
Top