Polityka

A co na to kumitsu?
Zagłusza demontaż państwa i obłudę rudej szmaty kompilacjami twitterowego bożka koraluka, bo Stanoski po drugiej stronie barykady i w temacie polityka nie ma kto dopierdolić Konfederacji. Przy okazji brandzluje się jakimś marginalnym tematem jak zamrażanie zarodków, a w temacie 100 konkretów, CPK, napierdalania rolników dupa cicho. Kolejny dzień z życia klauna w cyrku.
 
Zagłusza demontaż państwa i obłudę rudej szmaty kompilacjami twitterowego bożka koraluka, bo Stanoski po drugiej stronie barykady i w temacie polityka nie ma kto dopierdolić Konfederacji. Przy okazji brandzluje się jakimś marginalnym tematem jak zamrażanie zarodków, a w temacie 100 konkretów, CPK, napierdalania rolników dupa cicho. Kolejny dzień z życia klauna w cyrku.
Ale to przeciez Grigorij Braunov z Konfederacji napierdala w polskich rolnikow. Chce zalania polskiego rynku towarami spozywczymi z Rosji i Bialorusi.
 
Konfederacja jako jedyna dba o polskich rolników, których koalicja rocznicy stanu wojennego ma w dupie.
Ale wytlumacz mi prosze jak dba, jezeli chce blokowac produkty z ukrainy, ktore dzieki taniej produkcji i omijaniu wszystkich regulacji eu jest tansze, ale juz nie ma problemu z blokowaniem tego samego tanszego produktu, ktory bedzie mordowac polskie rolnictwo, jezeli bedzie pochodzic z rosji lub bialorusi.

Sa debilami czy ruskimi agentami?
 
Ale wytlumacz mi prosze jak dba, jezeli chce blokowac produkty z ukrainy, ktore dzieki taniej produkcji i omijaniu wszystkich regulacji eu jest tansze, ale juz nie ma problemu z blokowaniem tego samego tanszego produktu, ktory bedzie mordowac polskie rolnictwo, jezeli bedzie pochodzic z rosji lub bialorusi.
Na ruskie towary jest cło.
A ukraińskie ma ochronkę i trującą wkładkę.
 
Ale to przeciez Grigorij Braunov z Konfederacji napierdala w polskich rolnikow. Chce zalania polskiego rynku towarami spozywczymi z Rosji i Bialorusi.
Sankcje nie działają, bo nie miały działać. Lody się kręcą w KE na pełnej. Eurokomunizm wjeżdża zaczną od 4% pola potem każą ugotować 50%. Nic was straszna pandemia nie nauczyła jak działa komunizm w UE?
:śmiech:

Myślę, że rozumiesz dlaczego na pokojowym proteście były policyjne prowokacje (jak zawsze za PedO)? Coraz więcej ludzi rozumie, że chujem wieje ta cała zielona agenda i rolnicy mimo zamykania dróg mają ogromne poparcie ludzi. Jak nigdy.

Ps. Towary z Ukrainy idą z ruskich firm także coś Ci się nie spięło w łączeniu kropek.

I dziwnym trafem czemu akurat teraz jest grana klasyczna dywersja - temat aborcji.

:roberteyeblinking:
 
Na ruskie towary jest cło.
A ukraińskie ma ochronkę i trującą wkładkę.
To nie jest takie proste. Rosja uzywa zboza jako broni hybrydowej i ma go tyle, ze moze go wprowadzac na rynki eu za darmo i mimo tych cel polski rolnik nie ma szans z tym konkurowac.

Tutaj chodzi o calkowita blokade tego zboza przed wjazdem do eu.

To, ze trzeba blokowac ukrainskie to sie chyba wszyscy zgadzamy.
 
To nie jest takie proste. Rosja uzywa zboza jako broni hybrydowej i ma go tyle, ze moze go wprowadzac na rynki eu za darmo i mimo tych cel polski rolnik nie ma szans z tym konkurowac.

Tutaj chodzi o calkowita blokade tego zboza przed wjazdem do eu.

To, ze trzeba blokowac ukrainskie to sie chyba wszyscy zgadzamy.
Unia Europejska nie chciała wprowadzić embarga na produkty rolne z Rosji, czyli mają takie same stanowisko jak Braun i Skalik.
 
Ale to przeciez Grigorij Braunov z Konfederacji napierdala w polskich rolnikow. Chce zalania polskiego rynku towarami spozywczymi z Rosji i Bialorusi.
Tak i w przedsiębiorców też napierdalał, dlatego podczas srovida wykonał kilkadziesiąt interwencji poselskich z uwagi na gnębienie polskich firm przez policję i sanepid. W głowę się jebnij z tą woke dedukcją.
 
Unia Europejska nie chciała wprowadzić embarga na produkty rolne z Rosji, czyli mają takie same stanowisko jak Braun i Skalik.
Czyli konfa ostatecznie proeuropejska i antypolska? W dupie polscy rolnicy wazne, ze eu bedzie zadowolone?
Tak i w przedsiębiorców też napierdalał, dlatego podczas srovida wykonał kilkadziesiąt interwencji poselskich z uwagi na gnębienie polskich firm przez policję i sanepid. W głowę się jebnij z tą woke dedukcją.
Pan od tej flagi zsrr co nie zmienia polozenia podczas jazdy? No to ja juz wole swoja dedukcje.
 
Pan od tej flagi zsrr co nie zmienia polozenia podczas jazdy? No to ja juz wole swoja dedukcje.
Zabawnie, że o tym piszesz w świetle fałszywej flagi z karetką, tudzież policyjnych prowokacji w stolicy, ale rozumiem protokół odpalony odwrotu i mantrę w tonacji szur, onuca.
 
Last edited:
Na embargu z Ruskimi straciła Polska bo my towaru nie sprzedamy
zrozumiale
a Ruskie to byl rynek zbytu bez dna
Jezeli to byl taki rynek bez dna i mieli taki deficyt, to rolnicy nie maja co sie martwic, bo zaraz ruskie zaprzestana dzialan wojennych i beda prosic na kolanach, zeby Polacy znow zaczeli im posylac produkty rolne, bo inaczej umra z glodu.
za to Ukry sprzedadza tam towar bez problemu
Tak, i wedlug Ciebie powinnismy pozwolic, zeby ten towar ukrainski razem z ruskim towarem, przez kacapacje lecial do Polski masakrujac ceny rynkowe i polskich rolnikow.
Nie tłumacz woke przygłupowi.
Ty kolego juz do mnie nie pisz bo poleciales do ignora.
 
Jezeli to byl taki rynek bez dna i mieli taki deficyt, to rolnicy nie maja co sie martwic, bo zaraz ruskie zaprzestana dzialan wojennych i beda prosic na kolanach, zeby Polacy znow zaczeli im posylac produkty rolne, bo inaczej umra z glodu.
Nie wydaje mnie sie , ruskie towar kupia a zarobia jak zwykle wszyscy tyko nie my
Tak, i wedlug Ciebie powinnismy pozwolic, zeby ten towar ukrainski razem z ruskim towarem, przez kacapacje lecial do Polski masakrujac ceny rynkowe i polskich rolnikow.
Towar z Ua idzie do nas przez Ruskich??

według mnie to rzad i ten i tamten zjebali , znaczy oni dobrze wiedzieli co robia
powinni zadbac o nasz rynek zeby to co wjezdza do nas podlegało kontrolom jakosciowym , nam zakazuje Unia a oni na legalu napierdalaja chemie
przyjebali by od poczatku to by inaczej wyglądało tera a tak to jest juz po ptakach
 
Nie wydaje mnie sie , ruskie towar kupia a zarobia jak zwykle wszyscy tyko nie my

Towar z Ua idzie do nas przez Ruskich??
oczywiscie, ukraincy beda Ci mowic, ze ruskie ukradly od 4 - 6 milionow ton zboza w samym tylko 2023 https://www.ukrainianworldcongress.org/russia-sets-world-record-due-to-stolen-ukrainian-grain/
ale czy ukradli czy sprzedaja to sie nie dowiesz. Z reszta dla polskich rolnikow to zadna roznica czy te zboze co bedzie lecialo od ruskich to ukradzione czy kupione
według mnie to rzad i ten i tamten zjebali , znaczy oni dobrze wiedzieli co robia
powinni zadbac o nasz rynek zeby to co wjezdza do nas podlegało kontrolom jakosciowym , nam zakazuje Unia a oni na legalu napierdalaja chemie
przyjebali by od poczatku to by inaczej wyglądało tera a tak to jest juz po ptakach
pelna zgoda. dlatego trzeba zablokowac wszystkie kierunki, a nie tak jak towarzysz Grigorij Braunov przymykac oko na zboze z rusji i bialorusi. Jezeli myslimy na prawde o ratowaniu polskiego rolnictwa w obecnej sytuacji.

Na miejscu rolnikow bym zapytal o to samego Braunova. Nie bedzie to trudne bo tam czesto sie kolo nich kreci.
 
Back
Top