Polityka


No nie do końca bo Błaszczak dzisiaj...
:juanlaugh:

no i co ? Jedzie po Kosiniaku , gdzieś tu widzisz jechanie z wojskiem albo SG jak to robiła opozycja ?

Chłopy ja pisałem to tylko w perspektywie szczucia na wojsko i SG , nic nie mówiłem o Błaszczaku czy jechaniu z PiS przez PO bo mnie to jebie serdecznie
a wy dalej - Błaszczak to albo tamto

Jak Błaszczak pół słowa powie na naszych chłopaków z WP lub SG w takim stylu jak opozycja to robiła to będę pierwszy do jechania z nim tutaj
 
Zobacz rozpisze ci to jak dla upośledzonej małpy by twój wybityny umysł ,,nie ulepa'' to ogarnął:

1 Odpaliłeś się na moją normalną odpowiedź wytykajacą ci że piszesz nie na temat bo odpowiadałeś nie na temat przez swój brak umiejtnośći czytania ze rozumieniem. Próbujesz przekonywać że ja się odpaliłem i atakuje kogoś
2 Piszesz bym zamknął mordę pisząc jednocześnie próbując przekonać świat ŻE TO JA SIĘ ODPALIŁEM
3 Oburzasz się na moją normalną ripostę że możesz do swojej matki mówić by ,,zamknęła gębę'' jeśli ci na to pozwala
4 nazywasz mnie kondonem
5 piszesz bym zamknął cipę
6 nazywasz mnie ulepem

Dwa pytanka
To ja czy ty się odpaliłem? czy co ty prezentujesz jest postawą ,,nie ulepa'' czyli kogo? kurwa rzucasz takie teksty jak jakiś patus chamek spod budki z piwem ale poczucie wyższości masz zajebiste
Jeżeli uważasz ze normalnie zacząłeś dyskusję ze mną to nie ma o czym rozmawiać. Gdybym wiedział ze zaczniesz sie rzucać po niewinnym pytaniu to bym Ci nawet nie odpowiadał na tamtego posta, poza tym zaczepiłeś nie tylko mnie takze nie odwracaj kota ogonem bo zrobiles z siebie frustrata a teraz probujesz grać strone pokrzywdzoną.

Przewin sobie do poczatku to powinno Ci odpowiedzieć na Twoje dwa "pytanka". Dostosowalem dyskusje do poziomu rozmówcy.
Teraz właśnie ją kończę.

Bajo
 
no i co ? Jedzie po Kosiniaku , gdzieś tu widzisz jechanie z wojskiem albo SG jak to robiła opozycja ?

Chłopy ja pisałem to tylko w perspektywie szczucia na wojsko i SG , nic nie mówiłem o Błaszczaku czy jechaniu z PiS przez PO bo mnie to jebie serdecznie
Co ukrywa pan przed Polakami to co ma znaczyć takie zdanie do ministra... raczej nie jest to pozytywne stwierdzenie :boss:
 
Ale wtedy była taka różnica że o ile mnie pamięć nie myli to opinia publiczna dowiedziała się po fakcie.

Rakietę znalazła po czterech miesiącach jakaś babka na konnej przejażdżce.

Na koniec Błaszczak stwierdził że o niczym nie wiedział bo dowództwo go nie poinformowało i dymisjonuje dowódcę.

Potem generał Piotrowski wydał oświadczenie w tv a Duda stwierdził że nie będzie dymisji.

I nie było szczucia na wojsko tylko na szefostwo MON, które ordynarnie próbowało zwalić winę na dowództwo wojska.

Chyba widać różnice?

Jeszcze mi w drugim poście wmawiasz ŻE TO JA MIESZAM SPRAWY
Za PiS pierdolnęła rakieta w jakiegoś rolnika w Przewodowie co jest sytuacją 1:1 a tym mi o odwracasz kota ogonem o jakiejś sprawie z Bydgoszczy co babka znalazła coś :roberteyeblinking:

 
Jeszcze mi w drugim poście wmawiasz ŻE TO JA MIESZAM SPRAWY
Za PiS pierdolnęła rakieta w jakiegoś rolnika w Przewodowie co jest sytuacją 1:1 a tym mi o odwracasz kota ogonem o jakiejś sprawie z Bydgoszczy co babka znalazła coś

Nadal nie czytasz ze zrozumieniem albo udajesz że nie rozumiesz o co chodzi.

Przewodów został wspomniany w kontekście Amerykanów, tam sprawa od razu została ujawniona.

Pod Bydgoszczą ministerstwo zataiło sprawę i Błaszczak oczerniał wojskowych.

Coś dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele.

:DC:
 
Jeszcze mi w drugim poście wmawiasz ŻE TO JA MIESZAM SPRAWY
Za PiS pierdolnęła rakieta w jakiegoś rolnika w Przewodowie co jest sytuacją 1:1 a tym mi o odwracasz kota ogonem o jakiejś sprawie z Bydgoszczy co babka znalazła coś :roberteyeblinking:


Nie coś tylko rakieta, tylko bez ładunku...co przeleciała przez prawie pół Polski, a nie spadła przy granicy z Ukrainą gdzie trwa wojna.
W Przewodowe to zginęły 2 osoby, czyli jednak coś innego kolego
:siara:
 
Last edited:
Nadal nie czytasz ze zrozumieniem albo udajesz że nie rozumiesz o co chodzi.

Przewodów został wspomniany w kontekście Amerykanów, tam sprawa od razu została ujawniona.

Pod Bydgoszczą ministerstwo zataiło sprawę i Błaszczak oczerniał wojskowych.

Coś dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele.

:DC:
Bo były ofiary śmiertelne i widoczne zniszczenia nie do ukrycia...
 
No chłopaki wy to jesteście neutralni po żadnej stronie nie stoicie :juanlaugh: Normalnie Szwajcarzy

ale już przestańcie się produkować bo ja Błaszczaka nie bronię i mam go w pompie tym bardziej że teraz nie ma nic do gadania

nie wstyd wam pisać że wy to po żadnej stronie nie jesteście ale jednocześnie bronicie ekipy rudego w każdej sprawie zaciekle że byście oczy wydrapali?


Ja atakuje PO bo oni teraz rzadzą , ale przez myśl mi nie przeszło bronić tutaj PiSu
 
No chłopaki wy to jesteście neutralni po żadnej stronie nie stoicie Normalnie Szwajcarzy

ale już przestańcie się produkować bo ja Błaszczaka nie bronię i mam go w pompie tym bardziej że teraz nie ma nic do gadania

nie wstyd wam pisać że wy to po żadnej stronie nie jesteście ale jednocześnie bronicie ekipy rudego w każdej sprawie zaciekle że byście oczy wydrapali?


Ja atakuje PO bo oni teraz rzadzą , ale przez myśl mi nie przeszło bronić tutaj PiSu

Wolisz naginać fakty, Twoja sprawa.

A jak nie ma argumentów to zawsze można napisać że adwersarze są za PO.

:fjedzia:
 
Że ten cały krzyk o zarobki kilku najwyżej postawionych osób w TVP to niemerytoryczne przedstawienie. I krytykuję pod tym względem głównie PO, które rozpoczęło tę dyskusję, która odwraca uwagę od istotniejszych spraw, jak np. projekt wakacji kredytowych, który dla 90 procent korzystających uprzednio będzie oznaczał brak możliwości ze skorzystania ze zwolnienia. Dyskusja na ten temat jest niewygodna dla PO, więc została otworzona dyskusja z dupy.
:joe:
 
Z innej beczki:

,,Według oficjalnej wersji Pałacu Prezydenckiego Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali już ułaskawieni przez głowę państwa osiem lat temu, więc wyrok sądu sprzed tygodnia jest nieważny. "Ale rzeczywistość jest taka, że ryzyko trafienia polityków za kratki jest bardzo wysokie. W związku z tym Andrzej Duda chce im rzucić koło ratunkowe. Miałby podpisać pismo o potwierdzeniu aktu łaski wobec dwóch polityków PiS, co de facto oznaczałoby ponowne ułaskawienie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika" - podaje nieoficjalnie RMF FM.

Jak przekazuje rozgłośnia, prezydent ma również plan na wypadek, gdyby Kamiński i Wąsik trafili do więzienia. "Andrzej Duda chce rozesłać do światowych przywódców i międzynarodowych organizacji informację o tym, że w Polsce są więźniowie polityczni" - informuje RMF FM.”


:jarolaugh:
 
Wolisz naginać fakty, Twoja sprawa.

A jak nie ma argumentów to zawsze można napisać że adwersarze są za PO.

:fjedzia:
ja napisałem jeden argument ale ty wolisz pieprzyć 3po3 o czymś innym i sugerować że ktoś nie ma argumentów

RAZ JESZCZE O CZYM PISAŁEM
POCZĄTEK MOJEJ DYSKUSJI:
Opozycja szczuła na wojsko , SG i policję przez cały czas podczas rządów PiS
Stwierdziłem że póki co PiS pokazuje że nie będzie tego robił co pokazała wypowiedź Mateckiego
KONIEC MOJEJ DYSKUSJI:

Jakbyś mi pokazał gdzie PiS szczuje na wojsko czy SG to byśmy pogadali i mógłbyś pokazać swoje argumenty a tak to nie mam o czym z tobą gadać w tym temacie który zacząłem bo dotyczył szczucia a nie jakiś twoich historyjek o Błaszczaku.
Ja nie mówiłem nic czy Błaszczak coś robił dobrze czy źle bo to nie jest temat mojego wpisu

To że piszesz o czymś innym i masz pretensje że ktoś nie ma ochoty dyskutować na dwa różne tematy to jest twój problem więc nie mów mi o braku argumentów

Z chęcią mogę podyskutować na argumenty w kwestii szczucia na służby mundurowe o których wspomniałem - nie o błędach Błaszczaka
 
Z innej beczki:

,,Według oficjalnej wersji Pałacu Prezydenckiego Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali już ułaskawieni przez głowę państwa osiem lat temu, więc wyrok sądu sprzed tygodnia jest nieważny. "Ale rzeczywistość jest taka, że ryzyko trafienia polityków za kratki jest bardzo wysokie. W związku z tym Andrzej Duda chce im rzucić koło ratunkowe. Miałby podpisać pismo o potwierdzeniu aktu łaski wobec dwóch polityków PiS, co de facto oznaczałoby ponowne ułaskawienie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika" - podaje nieoficjalnie RMF FM.

Jak przekazuje rozgłośnia, prezydent ma również plan na wypadek, gdyby Kamiński i Wąsik trafili do więzienia. "Andrzej Duda chce rozesłać do światowych przywódców i międzynarodowych organizacji informację o tym, że w Polsce są więźniowie polityczni" - informuje RMF FM.”


:jarolaugh:
Jest to śmieszne, ale Andrzej nie ma wyjścia, będzie ułaskawiał jeszcze raz. Niepotrzebnie się pospieszył za pierwszym razem.

Chociaż gdyby miał jaja pozwoliłby żeby Prezes go o to osobiście poprosił.
 
ja napisałem jeden argument ale ty wolisz pierdolić 3po3 o czymś innym i sugerować że ktoś nie ma argumentów

RAZ JESZCZE O CZYM PISAŁEM
POCZĄTEK MOJEJ DYSKUSJI:
Opozycja szczuła na wojsko , SG i policję przez cały czas podczas rządów PiS
Stwierdziłem że póki co PiS pokazuje że nie będzie tego robił co pokazała wypowiedź Mateckiego
KONIEC MOJEJ DYSKUSJI:

Jakbyś mi pokazał gdzie PiS szczuje na wojsko czy SG to byśmy pogadali i mógłbyś pokazać swoje argumenty a tak to nie mam o czym z tobą gadać w tym temacie który zacząłem bo dotyczył szczucia a nie jakiś twoich historyjek o Błaszczaku.
Ja nie mówiłem nic czy Błaszczak coś robił dobrze czy źle bo to nie jest temat mojego wpisu

To że pierdolisz o czymś innym i masz pretensje że ktoś nie ma ochoty dyskutować na dwa różne tematy to jest twój problem więc nie mów mi o braku argumentów
Służba Ochrony Rudzielca jest głucha na pewne fakty. To elektorat pisu nakurwiał na wojsko a obrońcy demokracji robili w necie akcję #murem_za_polskim_mundurem. Tak było i to niepodważalne!
 
Służba Ochrony Rudzielca jest głucha na pewne fakty. To elektorat pisu nakurwiał na wojsko a obrońcy demokracji robili w necie akcję #murem_za_polskim_mundurem. Tak było i to niepodważalne!
Gościu prowadzi dyskusje jakby był kurwa szkolony w Quantico do odwracania kota ogonem

Najpierw zmienił temat ze szczucia mundurowych na Błaszczaka i sprawę Bydgoszczy , poźniej jak ja na marginesie porównałem sprawę z rakietą z dziś do Przewodowa to mi pisze że Przewodów to i tamto i że ja mylę pojęcia a na koniec że nie mam argumentów i zostaje mi oskarżenie go o bycie z PO

a ja dalej chciałem tylko pogadać o pluciu na Polski mundur a nie o Błaszczakach , Bydgoszczach , Amerykanach itd:juanlaugh:
 
Gościu prowadzi dyskusje jakby był kurwa szkolony w Quantico do odwracania kota ogonem

Najpierw zmienił temat ze szczucia mundurowych na Błaszczaka i sprawę Bydgoszczy , poźniej jak ja na marginesie porównałem sprawę z rakietą z dziś do Przewodowa to mi pisze że Przewodów to i tamto i że ja mylę pojęcia a na koniec że nie mam argumentów i zostaje mi oskarżenie go o bycie z PO

a ja dalej chciałem tylko pogadać o pluciu na Polski mundur a nie o Błaszczakach , Bydgoszczach , Amerykanach itd:juanlaugh:
Trochę was poniosło w tym "argumentowaniu", ale fakt jest taki, że demokraci chcieli likwidacji polskiego wojska
 
Trochę was poniosło w tym "argumentowaniu", ale fakt jest taki, że demokraci chcieli likwidacji polskiego wojska
tylko trochę :roberteyeblinking:

Tylko w latach 2008-2009 zlikwidowano między innymi 16. Brygadę Zmechanizowaną w Morągu i 36. Brygadę Zmechanizowaną w Trzebiatowie, Dowództwo 2. Brygady Radiotechnicznej w Bydgoszczy, 2 stanowiska Dowodzenia Obrony Powietrznej w Krakowie i Białobrzegach, 2 Dywizjony Rakietowe w Mrzeżynie, 2 Eskadry Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, 18. Batalion Obrony Terytorialnej w Białymstoku oraz 11. Batalion Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej.

Zlikwidowano również terenowe organy administracji wojskowej, jednostki administracyjne, zabezpieczenia oraz łączności i informatyki.
 
poseł Kowalski to jest żywy mem , wbił na konferencję w garniaku w paski jak Al Capone i stoi wpatrzony w Błaszczka kiwając głową od 10 minut :juanlaugh:

Błaszczak spruł się do dzienikarzy dlaczego nie pytają Tuska o 8 mln które zarobił w UE a których nie ma w oświadczeniu i dlaczego nie oburzyli sie o pytania do Kośiniaka przecież jak za jego rządów spadła rakieta to jego pytali.

Ładnie media wytresowane od początku rządów Donka
 
tylko trochę :roberteyeblinking:

Tylko w latach 2008-2009 zlikwidowano między innymi 16. Brygadę Zmechanizowaną w Morągu i 36. Brygadę Zmechanizowaną w Trzebiatowie, Dowództwo 2. Brygady Radiotechnicznej w Bydgoszczy, 2 stanowiska Dowodzenia Obrony Powietrznej w Krakowie i Białobrzegach, 2 Dywizjony Rakietowe w Mrzeżynie, 2 Eskadry Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, 18. Batalion Obrony Terytorialnej w Białymstoku oraz 11. Batalion Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej.

Zlikwidowano również terenowe organy administracji wojskowej, jednostki administracyjne, zabezpieczenia oraz łączności i informatyki.
ein volk, ein reich, ein führer
 
ty weź se jakąś średnią policz, część wspólną zbiorów porysuj i jeszcze może zadanie z gegry odrób najpierw a później poprzyglądaj się jak dorośli rozmawiają
Koledze to by się przydała lekcja matematyki bo 3 jest większe niż 2... dlatego pisałem że nie 10 lat panie dorosły :lol:
 

pięknie Kamiński zlał gimba co nie potrafi maryranki zapiąc jak trzeba

Pocztą się takie rzeczy doręcza na adres zamieszkania a nie przez jakiegoś fircyka w garniaku z komunii

-Stwierdzam że

-Pan nic nie może stwierdzić
:juanlaugh:

Ustawka pod media , chwilę przed się zleciały TVNy i posłowie z telefonami w pogotowiu , zaprosili go jeszcze na posiedzenie komisji specjalnie
 
Back
Top