Polityka

A przodkowie ubeków w Sejmie, prezesi po dziadkach/ ojcach , dzieci z rodzin tzw. elit ( które na szczycie znajdują się przez pochodzenie ) czy rodziny królewskie, to też przez przypadek ? Czy jednak konceksje rodzinne mają wpływ na to kim się stajesz i gdzie się obracasz ?
Po co tak daleko, czy Twój ojciec/matka nie mają wpływu na to kim jesteś? Nie trzeba szukać u UB-eków
 
Polacy, oprócz tych z Wyborczej, wszyscy byli w AK i głównie pomagali Żydom. Później wygrali Powstanie Warszawskie i wstąpili do Solidarności, w Magdalence nie pili i przy okrągłym stole nie siedzieli.
 
Polacy, oprócz tych z Wyborczej, wszyscy byli w AK i głównie pomagali Żydom. Później wygrali Powstanie Warszawskie i wstąpili do Solidarności, w Magdalence nie pili i przy okrągłym stole nie siedzieli.
tam-gdzie-przemawia-ignorancja-inteligencja-milczy.jpg
 
Ty kurwa Brauna to widzisz nawet jak z żoną seks uprawiasz?
Wyjątek potwierdza regułę
Tu to bym się ze Szpagate nie kłócił, wszyscy wiemy jak Rejtanem broni ideologii lpg+,
a Grzegorz Braun jest synonimem męskości, okrzyknięty za życia Gigachadem,
męski chód, broda drwala, podejmuje po męsku szybko decyzje, zdecydowany, stanowczy.

Wcale nie dziwota, że u Szpagate na pana Grzegorza przychodzi ochota.

:redford:
 
Tu to bym się ze Szpagate nie kłócił, wszyscy wiemy jak Rejtanem broni ideologii lpg+,
Tu jest fikołów do zrobienia co nie miara XD

Pisał że lpg to ludzie, ale nie popiera ideologii lpg+
Chce bronić dzieci, ale odrzuca informacje, że to jest atak skierowany właśnie na dzieci przez głupotę starych. Chcę związków dla gejów ale nie rozumie statystyk czynów pedofilskich.

No i wisienka poluje na Korwina który mówi głupoty od 30 lat, a głosuję na ludzi jawnie wspierających dewiację dzieci jak i mających (na ten moment) 2 pedofili na pokładzie.
:putinlaugh:

Tu już dawno progresywizm styki popalił.
 
Za to jaki jest Węglarczyk i tak nie odpowiada jego dziadek.
pobrane (1).jpeg

Za to my jako naród polski odpowiadamy za holocaust, jako biali Polacy odpowiadamy za niewolnictwo czarnych w USA, a i zapomniałbym, jeszcze jako chrześcijanie odpowiadamy za wyprawy krzyżowe. :wink:
Żeby nie było, nie kieruję tego personalnie do Ciebie @lemmy. Po prostu trochę mi się ulało bo ostatnio jako społeczeństwo lubimy brać na siebie czyjeś winy sprzed dziesiątek albo setek lat ale mamy problem w takich przypadkach jak z resortowymi dziećmi.
 
Donek na konfernecji taki popis daje że nie wiem jak to skomentować :juanlaugh:

Tusk właśnie mówi o likwidacji funduszu kościelnego, wprowadzeniu związków partnerskich, 3 miliardach na onkologię i psychiatrię dziecięcą.

Tylko chwalić. Słucham z opóźnieniem, więc pewnie jesteś dalej z transmisją.
 
Tusk właśnie mówi o likwidacji funduszu kościelnego, wprowadzeniu związków partnerskich, 3 miliardach na onkologię i psychiatrię dziecięcą.

Tylko chwalić. Słucham z opóźnieniem, więc pewnie jesteś dalej z transmisją.

jakbyś osobo słuchała ze zrozumieniem to byś osobo usłyszała że :

- to PiS szarpie pracowników PAP a nie oni
- to PiS robi rebelie i łamie prawo
- PiS nie akceptuje wyników wyborów i robi bunt
- to PiS jest winny wyłączenia TVP info i odpowiada za kary które będą nałożone brak reklam , również PiS jest odpowiedzialny za straty finansowe
- przez 8 lat był atakowany przez media ale przez myśl mu nie przeszło by je zaatakować (dlatego kilka dnia po zaprzysiężeniu wprowadza karków by szarpali posłów i dzienikarzy)
- ponad 30 mld mniej na wojsko ale to wina PiS albo koreańców jeszcze nie ustalił bo nie chce nikogo oskarżać
- Prezydent chuja może i on mu to udowodni
- on chce zgody i braku podziałów ale kpi z prezydenta mówiąć że musi się Kaczyńskiego zapytać
- on nie chce eskalacji konflitku ale ma narzędzia żeby było jak trzeba jakby co
- fundacja Helskińska pojechała po działaniach jego rządu ale według Donka ich opinnia jest miażdząca dla PiS i środowiska prawicowego
 
jakbyś osobo słuchała ze zrozumieniem to byś osobo usłyszała że :

- to PiS szarpie pracowników PAP a nie oni
- to PiS robi rebelie i łamie prawo
- PiS nie akceptuje wyników wyborów i robi bunt
- to PiS jest winny wyłączenia TVP info i odpowiada za kary które będą nałożone brak reklam , również PiS jest odpowiedzialny za straty finansowe
- przez 8 lat był atakowany przez media ale przez myśl mu nie przeszło by je zaatakować (dlatego kilka dnia po zaprzysiężeniu wprowadza karków by szarpali posłów i dzienikarzy)
- ponad 30 mld mniej na wojsko ale to wina PiS albo koreańców jeszcze nie ustalił bo nie chce nikogo oskarżać
- Prezydent chuja może i on mu to udowodni
- on chce zgody i braku podziałów ale kpi z prezydenta mówiąć że musi się Kaczyńskiego zapytać
- on nie chce eskalacji konflitku ale ma narzędzia żeby było jak trzeba jakby co
- fundacja Helskińska pojechała po działaniach jego rządu ale według Donka ich opinnia jest miażdząca dla PiS i środowiska prawicowego

Kilka szpilek wbił i trochę poczarował, ale ogólnie bardzo dobre wystąpienie.
 
Mojej zgody na to i tamto może też nie być, ale nasza siła przebicia jest żadna w porywach znikoma. Pisząc „ani jednego!” pokazujesz właśnie, że nie masz pojęcia o realpolitik, żyjąc mrzonkami.
Wciąż nie rozumiesz nie potrafiąc oddzielić głosów i zabiegań polityków od głosu wyborców. Otóż mylisz się również co do tego, że nasza siła przebicia jest żadna lub co najwyżej znikoma, co pokazały np protesty i demonstracja niezadowolenia w czasie pandemii i z tego powodu nie przycisnęli nas tak jak np w Austrii (glejty szczepionkowe - u nas nie było takiego ciśnienia jak w innych krajach gdzie możliwość kontynuowania pracy w wielu branżach była uzależniona od posiadania zaświadczenia oraz, często - testowania się pcr-em w niewielkich odstępach czasu). Dodatkowo najważniejsze jest wspieranie ugrupowań politycznych, którym najbliżej do obywatelskiego "ani jednego relokowanego, nielegalnego, czy legalnego islamskiego migranta" i to nie jest musztarda po obiedzie, bo jesteśmy w trakcie maratonu wyborczego.
Nawet Orban prędzej czy później zgodzi się na jakiś kompromis,
Przecież Ci tłumaczyłem - nasza, zwykłych szarych ludzi rola jest taka jak wyżej, naciskać i głosować za tymi, którzy sprzeciwiają się relokacji lub godzą się na nią w najmniejszym w porównaniu z innymi ugrupowaniami stopniu.
Tyle, że pewne procesy można jedynie ograniczać, ale całkowite ich zatrzymanie to znowuż jedynie mrzonki marzyciela.
Powoli się przyzwyczajam :siara: Nie wiem jak prościej mam wytłumaczyć, że racjonalnie myślący człowiek doskonale wie, że z pewnością można jedynie ograniczać ale na zewnątrz - najlepiej wyrażać dobitnie absolutny sprzeciw, taka presja i wspieranie partii, którym bliżej możliwemu, największemu powstrzymaniu tej migracji - wzmaga szansę, że proces może być ograniczony w największym możliwym stopniu. Dlaczego niby mamy się pozbawiać tej szansy?

To co mówisz o realnych działaniach antyimigranckich w ramach unii pisałem już tutaj dawno. Właśnie chodzi o przeróżne działania i wywieranie presji, ale czym innym jest głos ludzi, czym innym polityków. Na nich mamy wywierać olbrzymią presję, by zwiększyć szansę na preferowanie z ich strony najbardziej korzystnego dla nas, ostatecznego rozwiązania.
Konfa wypada „najlepiej”, bo jeszcze nie rządziła. Happeningiem Brauna pokazała tylko, że do tego nie dorosła.
Mieszanie wybryku Brauna z oceną dojrzałości wszystkich polityków Konfederacji :frankapprove: Dorośnij do dojrzałych osądów, bo powyższe nie należy do głosu, który można traktować poważnie. Do tego wrzucasz jeszcze wróżby z kryształowej kuli - "bo jeszcze nie rządziła" i masz wizje, że będą rządzić tak samo lub gorzej. Takie infantylne "argumenty" pozwoliły Ci na to, by nie wspierać tych, którzy wypadają najlepiej, przeciwnie - wspierasz gówno, które śmierdzi w tym kraju od kilkudziesięciu lat, bo po cholerę wspierać najlepiej wypadających, by sprawdzić ich wiarygodność przy ewentualnym rządzeniu? Wystarczą wizje wróżbity Macieja. Brawo.
Na nic się zdała praca u podstaw i merytoryka Bosaka czy Memcena – zwłaszcza ten drugi przeszedł ostatnio metamorfozę i starał się być merytoryczny.
Ostatnio... :facepalm: Słuchaj dalej tego co podsuwają Ci macherzy od kształtowania opinii, czyli jakieś strzępki, wycinki i olewaj resztę, czyli merytoryczne wystąpienia Mentzena, których jest od groma. Niektóre podawałem Ci podczas naszej poprzedniej wymiany zdań ale po co używać googla i poświęcić czas na wysłuchanie wykładów/wystąpień Mentzena, prawda? Po co wchodzić na stronę Konfederacji i odpalać ich wystąpienia? Najlepiej łykać shorty, wycinki na TT, czy Tik Toku i wobec takiej papki opinię sobie wyrabiać. Dojrzała postawa dojrzałego wyborcy
:siara:
Jakieś tam pretensjonalne i protekcjonalne gadki, że mi wydaje, że na publicznym forum nie może uczestniczyć osoba trzecia są tak żałosne, że naprawdę zachowaj to dla siebie, bo ogarnia mnie pusty śmiech.
Właśnie ten pusty śmiech kierujesz pod swój adres, bo to właśnie Ty w sposób infantylny jakieś śmieszne gadki do mnie kierowałeś, że niby chcę wspomagać jakichś userów w dyskusji z Tobą, a gdy zwróciłem Ci uwagę, że się mylisz - wyjeżdżasz z żenadą jak wyżej.
I znowuż, twierdząc, że ja powinienem siedzieć cicho albo wyjechać – jesteś dokładnie tak ograniczony jak ten Jarkacz. Wg którego musisz dokładnie, co do joty, podzielać jego zdanie, bo inaczej zamknij ryj i stoisz tam, gdzie stało ZOMO.
Zignorowałeś co napisałem i ponownie pokazujesz swój infantylizm. Otóż wyraźnie wspomniałem, że nikomu nic nie każę, a jedynie wyrażam swoje zdanie co byłoby korzystniejsze dla Polski. Nawet gdybym był jakimś decydentem nie zrobiłbym niczego w tym kierunku aby Cię wyrzucić lub uciszyć ale dobitnie stwierdziłbym, że byłoby to korzystniejsze abyś taką decyzje podjął. Tak więc Twoja konkluzja - "stajesz tam gdzie stało ZOMO" nie jest nawet cieniem tego co napisałem.
A ty mogłeś po prostu przedstawić swoje racje, zamiast zachęcać mnie do trwałej emigracji poprzez kurtuazyjne „wypierdalać” – takie partyjne neofictwo przenosi się niestety również na odbiór partii, którą chwalisz.
Chwila, czy Ty chcesz urażoną primadonnę udawać i traktować poważnie mema na forum o mordobiciu? Otóż w kolejnym poście nie zmiękczałem narracji, a ją dopiero przedstawiłem. Do niczego Cię nie zachęcam, przedstawiam swoje zdanie odnośnie szkodliwości działań i poglądów, a co za tym idzie co byłoby korzystniejsze dla Polaków. Tak więc ponownie - jeśli masz głosować na KO lub ich koalicjantów, lepiej siedź w domu. Jeśli chcesz zwiększać ryzyko aby jakiś mój bliski został skrzywdzony przez imigranta - lepiej abyś stąd wyjechał lub nie rozprzestrzeniał szkodliwych poglądów na te kwestie, jak niżej:
2k rocznie. I szansa na zwolnienie w związku z ukrainą i białorusią. Przypomnijcie ile piss przyznał polskich wiz dla inżynierów i lekarzy afrykańskich oraz arabskich w ostatnich latach?
Czyli żadnej krytyki tego, że 2 tysiące rocznie, za to infantylny argument "bo PiS też". Następnie, w kolejnych wpisach umniejszanie problemu i powtórzę - co do przyczyny Twojego poglądu na tę sprawę - podejrzewam, że próbujesz usprawiedliwić swój wybór.
 
Kilka szpilek wbił i trochę poczarował, ale ogólnie bardzo dobre wystąpienie.
Ogólnie to pierdolił kocopoły jak chociażby w temacie stosunków rządu i Rady Medycznej. Że muszą je polepszyć, bo zły PiS ich przestał słuchać, a chodziło o rekomendacje dociśnięcie śruby z lockdownami i szczepieniami w momencie, kiedy cały ten zamordyzm przestał się kleić.

Członkowie rady doradzali m.in. obowiązkowe szczepienia dla pewnych grup zawodowych (m.in. nauczycieli), pilne wprowadzenie ustawy umożliwiającej pracodawcom sprawdzanie, czy ich pracownicy są bezpieczni pod kątem epidemicznym, ale także egzekwowanie istniejących przepisów i zakazów. - Jeżeli chodzi o to ostatnie, to słyszeliśmy: tak, tak porozmawiamy z ministrem spraw wewnętrznych, i na tym się kończyło - mówią nasi rozmówcy.

 
Back
Top