Polityka

W szkołach prywatnych z 10 osobowymi klasami byłoby to możliwe.

Co przy obecnym programie nauczania jest niemożliwe.
Zresztą praca domowa ma uczyć pracy samodzielnej.

To trochę nie rozumiem Twojego wywodu.

1. Praca domowa ma uczyć samodzielności
2. W 10 osobowych klasach ma to sens, ale nie w większych

Jeśli ma uczyć samodzielności, to dlaczego w klasach powyżej 10 osób to nie przejdzie?
 
Kurwa, właśnie o takich zjebów mam pretensje do KO. Te wszystkie aktywiszcza, fajnoppolacy - po kiego chuja! Zagłosuje na nich nikt, a paru wyborców może się wkurwić. Tego ancymona sam bym przez mur przeszmuglował na Białoruś niech sobie porzuca i nawiąże bliższe stosunki z kozojebcami!
Akurat w tym KO to oni wszyscy są tacy
 
To trochę nie rozumiem Twojego wywodu.

1. Praca domowa ma uczyć samodzielności
2. W 10 osobowych klasach ma to sens, ale nie w większych

Jeśli ma uczyć samodzielności, to dlaczego w klasach powyżej 10 osób to nie przejdzie?
Przejdzie. Dzieciaki przecież mają mieć jedynie nadzór nauczyciela. A nauka samodzielności to też umiejętność pracy w grupie, delegowania zadań, czy wspolnego rozwiązywania problemu. Oprócz wiedzy zdobywają umiejętności społeczne.
 
Ciocia potwierdza

FB_IMG_1697120746901.jpg
 
Hołownia i PO: szkoła bez prac domowych.
To jest genialny pomysł, że tylko wybitne jednostki mogły na to wpaść.
I to jeszcze nie mówi Kołodziejczak Polska B tylko starzy wyjadacze.
@Karateka@ dobry pomysł?
ja się boję odpalać YT bo coraz mocniejsze są te spoty wyborcze w reklamach


To się nazywa biały wywiad. Lista instytucji i fundacji wspierających imprezy Trzaskowskiego jest jawna.
Fundacja imienia Adenauera nie jest niezależna, a ZEA płacące Sikorskiemu. W Holandii po nim jechali za to...
Wracamy do XVII wieku? Obce państwa finansują polityków?
bardzo dobrze ze inni finansują Polska opozycje bo PiS rozkrada Polskę . Kiedyś USA finansowały solidarność teraz mamy nowa komunę PiS i pedomafie KK
Trzeba ich wyjebac na śmietnik
 
Akurat w tym KO to oni wszyscy są tacy
Więcej takich w Lewicy, jakby wszyscy w KO byli tacy, to bym został w domu, a nie szedł głosować:). To tak jakby powiedzieć, że w Konfie wszyscy są odjebani jak Korwin czy plaskoziemcy. Jednej i drugiej partii te oszołomy szkodzą.
 

 


To te kuce dalej za nim jeżdżą? Myślałem, że fenomen kucostwa upadł, bo już nawet tutaj konfiarze mówią, że Korwin to odklejony dziadyga.

Kiedyś to były kuce.

11 apostołów judasza Korwin Mikke:
Zonobij
DziecioKlaps
MiernikNitschego
EliminatorKulawych
KillerZwiazkowcow
ZabieraczPrawKobiet
GwalcicielAleLetko
ZeroPodatkusz
CzaruśPutina
ŻydoTempiciel
NaXujSzkola

Ktoś zna resztę ?
 
mam takie wrażenie, że w Twoim fapfolderze znalazłbyś coś pasującego nawet do tematu "kosmos astronomia"
:werdum:
A co kolega ma fotkę jakieś fajnej kosmitki... Bo ja to raczej foldery dobrze skatalogowane nie tak jak TVP VOD...
gdzie ostatnia debata jest w serialach


 
Back
Top