Polityka

Teraz wstyd Ci za Twoje poglądy, zazdrosniku?
Za jakie? Za to, ze w imię wyższego dobra trzeba kilku jebanych muzułmanów poświęcić? Dajcie mi działo i immunitet to będę napierdalał w te statki od zaraz. Taka ciota jak ty nie zrozumie co to wyższe dobro.
Przez bandę i decyzje takich jak ty tworzą się z czasem ludzie o takim myśleniu jak ja, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność w swoje ręce w imię wyższego dobra, coś czego nie pojmiesz tłuku nigdy. Gdyby każdy miał takie poglądy jak ty to historycznie dawno by nas nie było, kultury chrześcijańskiej europy, białych ludzi itd.
Tobie wystarczy dwa gówna dziennie z dupy kurwy wylizać i już masz zrobiony dzień. Nic więcej nie ci nie potrzeba.
 
Za jakie? Za to, ze w imię wyższego dobra trzeba kilku jebanych muzułmanów poświęcić? Dajcie mi działo i immunitet to będę napierdalał w te statki od zaraz. Taka ciota jak ty nie zrozumie co to wyższe dobro.
Przez bandę i decyzje takich jak ty tworzą się z czasem ludzie o takim myśleniu jak ja, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność w swoje ręce w imię wyższego dobra, coś czego nie pojmiesz tłuku nigdy.


Popierasz mordowanie ludzi, w tym dzieci, europejskie, nie muzułmańskie. Breivik nie zabijal muzułmanów.


Jakie moje poglądy tworzą takich ludzi jak Ty? Wiesz, że na temat muzułmanów mamy zbliżone poglądy, więc powiedz konkretnie jak tacy jak ja tworzą takich jak Ty?
 
Popierasz mordowanie ludzi, w tym dzieci, europejskie, nie muzułmańskie. Breivik nie zabijal muzułmanów.


Jakie moje poglądy tworzą takich ludzi jak Ty? Wiesz, że na temat muzułmanów mamy zbliżone poglądy, więc powiedz konkretnie jak tacy jak ja tworzą takich jak Ty?
Gdzie do dzieci doleciałeś, to młodzi lewacy byli, tacy którzy w łódkach służą teraz jako taxi przez morze śródziemne zwożąc to bydło do nas. Poczytałeś trochę jakie oni mają myślenie? Żal ci ludzi, którzy brzydzą się twojej własnej rasy? Pojebało cię dokumentnie? Oni by ci nie pomogli jak by cię murzyn napierdalał kijami i nożem. Rozumiesz? Cieszyli by się skrycie, że jednego białego mniej. Patrząc jak zdychasz. Tacy to ludzie.
 
Gdzie do dzieci doleciałeś, to młodzi lewacy byli, tacy którzy w łódkach służą teraz jako taxi przez morze śródziemne zwożąc to bydło do nas. Poczytałeś trochę jakie oni mają myślenie? Żal ci ludzi, którzy brzydzą się twojej własnej rasy? Pojebało cię dokumentnie? Oni by ci nie pomogli jak by cię murzyn napierdalał kijami i nożem. Rozumiesz? Cieszycli by się skrycie, że jednego białego mniej.


Które moje poglądy powodują że zmuszam takich jak ty do popierania zabijania białych ludzi o określonych poglądach?
 
Nie, nie kończy. Idąc taką logiką to by kończyło temat wynajmu jako takiego. A rozmawialiśmy już o rozwiązaniach w przypadku niepłacących za wynajem, udajesz że tej rozmowy nie było?
tak pamiętam naszą rozmowę. Napisałem wtedy, że samorządy w przeciwieństwie do prywatnych właścicieli mają mocniejsze akcje oraz, że uważam że w przypadku najmu prywatnego wiele problemów wynika z tego, że procedury najmu jakie rozpisują sobie ludzie w Polsce wyglądają jak wyglądają i kurczę da się wynająć mieszkanie nie mając na nie kasy. Jeszcze zapytałem się czy ktokolwiek z was dostał pytanie o dochody, kiedy wynajmował co jest standardem obojętnie czy w USA czy w mocno socjalnej Francji, gdzie często wymagają aby pensja była minimum 3 razy wyższa niż czynsz....

Tylko mówiliśmy o tym aby traktować wynajem samorządowy jak akademiki to może udałoby się uniknąć tego zakazu eksmisji na bruk bo w końcu działają one jak hotel.
No właśnie: tylko hotel nie służy do trwałego zaspokojenia potrzeb życiowych, tylko do pobytu krótkoterminowego. Niby można ominąć ustawę o ochronie lokatorów bawiąc się w najem krótkoterminowy ala booking.com i ciągle to przedłużać, ale co jeśli sąd uzna to za działanie pozorne? Gdyby to było takie łatwe to wszyscy przeżyciliby się na taki pozorny najem krótkoterminowy.
Niektórzy działacze lewicowi zresztą krytykuja, że ustawa o ochronie lokatorów nie działa w przypadku akademików np....
.... ruski onunca, człowiek blokujący eksmisje i kręcacy się w pobliżu największych prorosyjskich grup w Polsce Piotr Ikononowicz, który startuje z list Lewicy. Prawnik, którego nie ma w rejestrach ani adwokatów ani radców prawnych...

Nic dobrego nie mam do powiedzenia na temat Holland. Czy Holland kandyduje z ramienia Platformy Obywatelskiej? Zasiadała kiedykolwiek w radzie liderów? Dostała jedynkę? Nie! Ona nawet nie kandyduje. Korwin natomiast ma biorącą jedynkę. Trzeba mieć logikę za kurwę by widzieć tu analogię.
wymień chociaż jednego z arystów z piekielnej loży poparcia Komorowskiego czy Trzaskowskiego którzy skrytykowali publicznie osoby broniące Polańskiego? Masz chociaż jedno nazwisko?
Kto płacił za film Holland? Trzaskowski finansujący patologie lewacką tak mocno, że Soroz nie jest potrzebny?
Ciekawe czy swoje córki zostawia z artystami, których zaprasza na te seanse nienawiści...
Chyba nawet Robert Górski mówił, że przeraziło go jak artyści zachowywali się w sprawie Polańskiego i tak byli ostrożni przy zatrudnianiu aktorów do Ucha Prezesa dając szansę mniej znanym aktorom...
Oczywiście Korwniści akceptujący JKM na listach to polityka gimnazjalna, DYMY DYMY słuchać wycie znakomicie, ha ha -przez co Konfederacja nie jest poważna pod wieloma względami (bo przecież korwnizmy to nie tylko specjalność JKM, oni wręcz się licytują kto walnie większym korwnizmem), ale w życiu nie porównałbym ich do szkodliwości PO w sprawach seksualnych.


Typowe pierdolenie korposzczura i wykształciucha. Niech im jeszcze metro zrobią. 3/4 pracowników w Polsce to nie odjebane w koszulę bossa ulizańce popijające starbunia w drodze do biura a ludnośc wsi i miasteczek dojeżdżająca gdzieś do okolicznych zakładów pracy. Oni potrzebują tanich aut - tego złomu, który z płaczem hans sprzedawał, żeby o 6 rano dokulać się ze swoich popegeerowsk czworaków do hangaru w szczerym polu. Każ mu iść 3 kilometry do PKSu, który dzięki zlewaczałym idiotom będzie teraz kursował częściej, bo aż 3 razy dziennie. Potem tylko 5 kilometrów spaceru przez specjalną strefę ekonomiczną i już jest w domu, znaczy w robocie. Teraz skręcając meble dla ikei będzie bardzo się cieszył, że tak dbają o środowisko młodzi, wykształceni z dużych miast. A nawet może pomyśli żeby wziąć kredyt i zmienić pracę.
Problem polega na tym, że nie ma co biegać od ściany do ściany, a w przypadku polityków to widać zwłaszcza jeśli chodzi o transport. Korwiniści: zlikwidujmy tramwaje "bo panie a tam w Ameryce", lewactwo PKSy i pociągi wszędzie.
Ani system amerykański gdzie bez samochodu ani rusz i z gigantycznymi parkingami nie jest dobry plus Polska nie będzie miała tak taniego paliwa jak w USA (Boże to kosmos ile Amerykanin kupi paliwa za średnią pensje a ile Polak). Tramwaje zlikwidowali przez lobbing i nieczyste zagrywki koncernów, niby że to wspieranie gospodarki bo więcej osób kupi samochód, ale mimo wszystko takie miasta żyjące dzięki przemysłowi samochodowemu jak Detroit wyglądają teraz jak wyglądają...
Plus do tego trzeba dodać jak polskie miasta wyglądają: czesto taniej jest polecieć samolotem niż jechać samochodem czy pociągiem, ale kuźwa wydostać się z lotniska -to dłużej czasami trwa jak lot międzynarodowy.
 
tak pamiętam naszą rozmowę. Napisałem wtedy, że samorządy w przeciwieństwie do prywatnych właścicieli mają mocniejsze akcje oraz, że uważam że w przypadku najmu prywatnego wiele problemów wynika z tego, że procedury najmu jakie rozpisują sobie ludzie w Polsce wyglądają jak wyglądają i kurczę da się wynająć mieszkanie nie mając na nie kasy. Jeszcze zapytałem się czy ktokolwiek z was dostał pytanie o dochody, kiedy wynajmował co jest standardem obojętnie czy w USA czy w mocno socjalnej Francji, gdzie często wymagają aby pensja była minimum 3 razy wyższa niż czynsz....

Tylko mówiliśmy o tym aby traktować wynajem samorządowy jak akademiki to może udałoby się uniknąć tego zakazu eksmisji na bruk bo w końcu działają one jak hotel.
No właśnie: tylko hotel nie służy do trwałego zaspokojenia potrzeb życiowych, tylko do pobytu krótkoterminowego. Niby można ominąć ustawę o ochronie lokatorów bawiąc się w najem krótkoterminowy ala booking.com i ciągle to przedłużać, ale co jeśli sąd uzna to za działanie pozorne? Gdyby to było takie łatwe to wszyscy przeżyciliby się na taki pozorny najem krótkoterminowy.
Niektórzy działacze lewicowi zresztą krytykuja, że ustawa o ochronie lokatorów nie działa w przypadku akademików np....
.... ruski onunca, człowiek blokujący eksmisje i kręcacy się w pobliżu największych prorosyjskich grup w Polsce Piotr Ikononowicz, który startuje z list Lewicy. Prawnik, którego nie ma w rejestrach ani adwokatów ani radców prawnych...


wymień chociaż jednego z arystów z piekielnej loży poparcia Komorowskiego czy Trzaskowskiego którzy skrytykowali publicznie osoby broniące Polańskiego? Masz chociaż jedno nazwisko?
Kto płacił za film Holland? Trzaskowski finansujący patologie lewacką tak mocno, że Soroz nie jest potrzebny?
Ciekawe czy swoje córki zostawia z artystami, których zaprasza na te seanse nienawiści...
Chyba nawet Robert Górski mówił, że przeraziło go jak artyści zachowywali się w sprawie Polańskiego i tak byli ostrożni przy zatrudnianiu aktorów do Ucha Prezesa dając szansę mniej znanym aktorom...
Oczywiście Korwniści akceptujący JKM na listach to polityka gimnazjalna, DYMY DYMY słuchać wycie znakomicie, ha ha -przez co Konfederacja nie jest poważna pod wieloma względami (bo przecież korwnizmy to nie tylko specjalność JKM, oni wręcz się licytują kto walnie większym korwnizmem), ale w życiu nie porównałbym ich do szkodliwości PO w sprawach seksualnych.



Problem polega na tym, że nie ma co biegać od ściany do ściany, a w przypadku polityków to widać zwłaszcza jeśli chodzi o transport. Korwiniści: zlikwidujmy tramwaje "bo panie a tam w Ameryce", lewactwo PKSy i pociągi wszędzie.
Ani system amerykański gdzie bez samochodu ani rusz i z gigantycznymi parkingami nie jest dobry plus Polska nie będzie miała tak taniego paliwa jak w USA (Boże to kosmos ile Amerykanin kupi paliwa za średnią pensje a ile Polak). Tramwaje zlikwidowali przez lobbing i nieczyste zagrywki koncernów, niby że to wspieranie gospodarki bo więcej osób kupi samochód, ale mimo wszystko takie miasta żyjące dzięki przemysłowi samochodowemu jak Detroit wyglądają teraz jak wyglądają...
Plus do tego trzeba dodać jak polskie miasta wyglądają: czesto taniej jest polecieć samolotem niż jechać samochodem czy pociągiem, ale kuźwa wydostać się z lotniska -to dłużej czasami trwa jak lot międzynarodowy.
W stanach jest publiczny transport
 
W stanach jest publiczny transport
malutki w porównaniu do Polski, bardzo mały z paroma wyjątkami jak Nowy Jork (ale jak tam mieszka z kilkanaście milionów ludzi licząc nielegalnych imigrantów to inaczej się nie da) itp. Cieżko jest tam przeżyć bez samochodu.
 
malutki w porównaniu do Polski, bardzo mały z paroma wyjątkami jak Nowy Jork (ale jak tam mieszka z kilkanaście milionów ludzi licząc nielegalnych imigrantów to inaczej się nie da) itp. Cieżko jest tam przeżyć bez samochodu.
I nikt z dupy nie strzela, o stare auta.
 
Nie napisałem, że Lewica po władzę. Nie kłam
Ty kurwa kłamco patentowany, a co to niby jest:
Wybory w Polsce; Koalicja Obywatelska, Lewica i Trzecia Droga wspólnie po władzę.
KO, LEWICA i trzecia noga WSPÓLNIE po władzę. Ta kampania wypaczyła już nawet Twoją zdolność rozumowania prostych pojęć. Wertuj słownik w ten weekend i ucz się.
Jakby chroniono dane ofiar tak jak robiło to PO, to syn posłanki Filiks wciąż by żył, więc skończ pierdolić.
Czyli to śledztwo już jest zakończone i znasz wyniki, które jednoznacznie wskazują, że brak ochrony tych danych był przyczyną jego śmierci? Jeśli nie - to właśnie Ty pierdolisz hipokryto
 
Last edited:
I nikt z dupy nie strzela, o stare auta.
gdyby w USA paliwo kosztowałoby tyle co w Polsce, albo chcieli wprowadzić zakaz sprzedaży samochodów innych niż elektryki to kongresmanni musieliby uciekać do schronów przeciatomowych bo solidarnie wszystkie rasy i narodowości zrobiłyby szturm na stolicę. Policja i wojsko pewnie też :korwinlaugh:
Na pewno trochę pociągów szybkiej prędkości musi być (np. ze wschodniej granicy do zachodniej aby szybciej przewozić Arabów z Polski do Niemiec:waldeklaugh:) i jakiś transport publiczny w miastach, bo niestety po prostu niektórzy nie nadają się do jazdy samochodem. Z każdym rokiem jest pewniejszy, że to prawda :siuu:
 
Autorytet tuska wyjaśniony przez Rachonia
F7ryOAXaEAApC7G.jpeg
 
PiS wprowadził 800+ dla złodziei. Rządzący postanowili ulżyć złodziejom i podwyższyć próg kradzieży uznawanej za przestępstwo - granica wartości skradzionego mienia, od której zależy czy dany czyn stanowi tylko wykroczenie czy już przestępstwo. Została od 1 października podniesiona z 500 zł do 800 zł
 
Dla mnie nie ma szans, zeby Konfederacja sie oczyscila.
Zawsze chodzi o skalę. Znasz liczbę wymienionych przez Ciebie (foliarze, itd)? Najprawdopodobniej walczysz z chochołem, bo jakiś niski procent tego typu odklejeńców znajduje się w każdej formacji politycznej. Można odnieść wrażenie, że piszesz jakby to właśnie Konfederacja miała z tym największy problem. Chcesz jakichś porównań? Przecież kosmici wśród lewicy biją całą galaktykę na głowę w poziomie, jak to tutaj mówimy "zjebania". Po drugie - często różnego rodzaju popaprańcy nie demonstrują swych fanaberii i tak naprawdę nie wiemy gdzie ich jest najwięcej, więc mówimy tylko o tych, którzy wyszli z szafy.
Ale cala reszta? Druidzi, magowie, zolnierze Chrystusa, samowyksztalceni naukowcy, foliarze i plaskoziemcy.
CAŁA reszta? Ty wiesz o czym mówisz? :brainoverload:
Po drugie - niby Ci przez Ciebie wymienieni (Bosak, itd), nagle nie będą realizować programu partii, bo... no właśnie bo co? Magowie ich zaczarują? :facepalm: Podstawowym błędem w podejmowaniu prób jakichkolwiek ocen jakiejś formacji to uogólnianie lub skupianie się na nic nie znaczącym planktonie.
 
Back
Top