Polityka

Nawet PSL z wekslami nie na końcu?
A na szczycie kto by był?
Oj wielu wyborców dostałoby pierdolca podczas numeracji ale myślę, że kampania wyborcza nie byłaby taka tempa.
Plus Braun i Ziobro zniknęliby z polityki, narodowcy też nusieliby dużo zmienić.
Z lewa tak samo Razem i Wiosna

Szczyt trudno ustalić.
Wiadomo że Koalicja Obywatelska numer jeden, bo są najlepsi w inżynierii społecznej.
Na drugim Lewica bo chcą wprowadzić przymusową zmianę płci.
Na trzecim Hołownia, bo wziął Ryszarda Petru.
 
oho protokół panika
Niestety im bliżej wyborów tym więcej główne partie zyskują na polaryzacji, na chwilę obecną to że Konfederacja miała pierwsza rację odnoście imigrantów, wiz czy Ukraińców nie ma znaczenia bo większość populacji słyszy ich postulaty podbierane i przekazywane przez propagandowe tuby Tuska i Kaczyńskiego.

Na spotkania organizowane przez Konfę przychodzi tylko Polsat News, w innych media pustka o merytorycznych propozycjach.
 
oho protokół panika

Czym więcej debat z Mentzenem, Wawerem, Bryłka, Braunem, Korwinem, Sosnierzem, Wilkiem, Berkowiczem, tym niższe poparcie dla Konfederacji. Czym więcej Bosaka, Zajączkowskiej, Wiplera, tym wyższe. Chciałbym żeby mieli niższe :)
 
Czym więcej debat z Mentzenem, Wawerem, Bryłka, Braunem, Korwinem, Sosnierzem, Wilkiem, Berkowiczem, tym niższe poparcie dla Konfederacji. Czym więcej Bosaka, Zajączkowskiej, Wiplera, tym wyższe. Chciałbym żeby mieli niższe :)
Kto według Ciebie jest odpowiednikiem Bosaka w KO? Jeśli miałbyś wystawić jutro jedną osobę do debaty, kogo byś wskazał?
 
Czym więcej debat z Mentzenem, Wawerem, Bryłka, Braunem, Korwinem, Sosnierzem, Wilkiem, Berkowiczem, tym niższe poparcie dla Konfederacji. Czym więcej Bosaka, Zajączkowskiej, Wiplera, tym wyższe. Chciałbym żeby mieli niższe :)
Tchórz :)
 
Kto według Ciebie jest odpowiednikiem Bosaka w KO? Jeśli miałbyś wystawić jutro jedną osobę do debaty, kogo byś wskazał?

Donald Tusk jest mega mocny w debatach. Pamiętasz co zrobił na komisji Amber Gold? Nikt nie potrafił z nim nawiązać dyskusji. To była masakracja i dlatego wystawiłbym Donalda.
 
Donald Tusk jest mega mocny w debatach. Pamiętasz co zrobił na komisji Amber Gold? Nikt nie potrafił z nim nawiązać dyskusji. To była masakracja i dlatego wystawiłbym Donalda.
Spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale wiemy że do takiej debaty nie dojdzie, więc kto byłby bardziej realną opcją?
 
Szczyt trudno ustalić.
Wiadomo że Koalicja Obywatelska numer jeden, bo są najlepsi w inżynierii społecznej.
Na drugim Lewica bo chcą wprowadzić przymusową zmianę płci.
Na trzecim Hołownia, bo wziął Ryszarda Petru.
Ty byś dostał pierdolca gdyby wprowadzili taką ordynacje...
Ja jestem w ogóle ciekawy jakby wyszedł sondaż polegający na numerowaniu partii.
Coś mi się wydaje, że oprócz elektoratu PO (bo to największe wariaty) ciężko byłoby obstawić kolejność
 
Czym więcej debat z Mentzenem, Wawerem, Bryłka, Braunem, Korwinem, Sosnierzem, Wilkiem, Berkowiczem, tym niższe poparcie dla Konfederacji. Czym więcej Bosaka, Zajączkowskiej, Wiplera, tym wyższe. Chciałbym żeby mieli niższe :)
Pod jednym z tweetów Tomasza Lisa żelazna logika napisała, żeby dla własnego zdrowia Tomasz Lis był blisko karateki pogotowia podczas ogłaszania wyników wyborów.
Chciałem napisać, że pewnie ty jesteś podobnym przypadkiem zwłaszcza jeśli chodzi o wynik Konfederacji, ale przeglądam teraz to co znajomi odwalają na fejsie i no: nieźle ludzie wariują przez wybory :siuu:
 
Ilu znacie ludzi, którym władza ludowa pozwalała bujać się po świecie w stanie wojennym?
F6iih2FXEAAEVF0.jpeg
F6iiWXIXcAAEvqd.jpeg
 


A ludzie się dziwią dlaczego uważam Warszawę jako podmiasto za które Polska powinna się wstydzić, pewnie jeszcze w ratuszu zalewają internet memami o Podlasiu i Radomiu aby prawda o Warszawie nie wyszła i że żelazny elektorat Po jest najgorszym w Polsce, najniebezpieczniejsi:korwinlaugh:

Jeszcze ten Owsiak, tak się stoczyć, Doda ładnie mówiła o jego charakterze w Hejtparku....

Adam Bodnar: jakby wszystkie stereotypy o prawnikach wsadzić w jedną osobę. Prawnik z kręgosłupem moralnym z plasteliny...Jego syn walczy o praworządność z nożem w ręku.

@Karateka@ Jak się tobie podoba socjal Trzaskowskiego dla lewactwa?
Przebił Czarnka w szaleństwie?
Nawet tego człowieka od soku z buraka zatrudnił...
Przeczytałeś postulaty tęczowych piątków? :roberteyeblinking:
 
Last edited:
A ludzie się dziwią dlaczego uważam Warszawę jako podmiasto za które Polska powinna się wstydzić, pewnie jeszcze w ratuszu zalewają internet memami o Podlasiu i Radomiu aby prawda o Warszawie nie wyszła i że żelazny elektorat Po jest najgorszym w Polsce, najniebezpieczniejsi:korwinlaugh:

Jeszcze ten Owsiak, tak się stoczyć, Doda ładnie mówiła o jego charakterze w Hejtparku....

Adam Bodnar: jakby wszystkie stereotypy o prawnikach wsadzić w jedną osobę. Prawnik z kręgosłupem moralnym z plasteliny...Jego syn walczy o praworządność z nożem w ręku.

@Karateka@ Jak się tobie podoba socjal Trzaskowskiego dla lewactwa?
Przebił Czarnka w szaleństwie?
Nawet tego człowieka od soku z buraka zatrudnił...
Przeczytałeś postulaty tęczowych piątków? :roberteyeblinking:

Nie wiem o co chodzi ale nie jestem w stanie przebrnąć przez ten gówno post na który się powołujesz
 
Uchodźcy z Ukrainy:

W Niemczech przebywa ponad milion uchodźców z Ukrainy, w Polsce prawie milion, a w Czechach 350 tysięcy. Jest to stan na lipiec.

Obecnie 350 tysięcy opuściło Polskę, a do Niemiec przybyło 400 tysięcy.

Przyczyny:
- rodzina/znajomi w Niemczech (43 proc)
- socjal (43 proc)
- możliwość oszczędzenia pieniędzy (38 proc)
- wyższe wynagrodzenia (27 proc)


Gospodarka:

Polska nadwyżka w handlu za pierwsze 7 miesięcy 2023 to 8.2 miliarda euro.

Polski eksport to to 204 miliardy euro, a import 196 miliardów euro. Import zmniejszył się w porównaniu do poprzedniego roku o 5.4 proc a eksport wzrósł o 4 proc.

Polska najwięcej eksportuje do Niemiec, Czechy i Francji, a importuje najwięcej z Chin, Niemiec, Włoch.

Produkcja przemysłowa w Polsce spadła o 2.7 proc w porównaniu do ubiegłego roku. Dania 5.7 proc na plus, a na dole tabeli chociażby Bułgaria z 11.5 proc spadkiem.

1/3 Polaków deklaruje że nie jest zadowolona ze swojego wynagrodzenia. Przyczyny niezadowolenia to: niemożność oszczędzania, brak pieniędzy na swoje pasje, czy nawet niewystarczające pieniędzy na codzienne potrzeby życiowe.
 
Właśnie czytam na Twitterze profil Gość radia zet. Boże ten wywiad z Hołownią to taki Mont Everest demagogii, głupoty, gówno merytoryczne owinięte w ładny papierek retoryki.
Śmiałem się że debata Sommer vs Śpiewak to byłby zawody w demagogi ale Hołownia to jest inna liga szkodliwości
I z tym człowiekiem zadaje się ulubieniec @Karateka@ Ryszard Petru.
:waldeklaugh::siuu::robertmakeup::watchingyou::einsteinsmoke:
 
Back
Top