Polityka

A Wy jak? Odważni tylko przed komputerem?

20221208_091038.jpg
 
Byłeś w wojsku?

Nie bylem. Nigdy nie trzymałem karabinu w ręce. Nie wezwali mnie, więc jeszcze nie zostałem zweryfikowany, ale nigdy nie miałem zerwanego więzadła w kolanie:) Jak mi zwrócą pieniądze za miesiąc mojej pracy to mogę iść.
 
Jakby podali takie same źródła to w czym problem?
zamiłowanie do manipulacji tych osób, wybiórcze dobieranie faktów jakby świat był 20 puzzlami do ułożenia- zmniejsza ich wiarygodność.
Już demagog jest lepszy bo łapie ludzi na skrótach myślowych, ale czasami podają fajne ciekawostki: jak np. czy PO chciało sądu dyscyplinarnego (oj pamiętam Jana ROkitę mówiącego, że "trzeba posprzątać stajnie Augiasza zwaną polskimi sądami i prokuraturą"
Ocena na zasadzie:
co robiłeś 25 lutego 2008 roku?
Byłem w domu?
Kłamiesz bo byłeś w domu i oglądałeś TV...

Odnośnie Szwecji: trzeba brać też pod uwagę, małą gęstość zaludnienia, a i tak mają większy wskaźnik zabójstw niż całkiem gęsto zaludniona Polska. Przeważnie im mniejsza gęstość zaludnienia tym mniejsza przestępczość, dlatego np. trudno w USA wytępić bandytów z Chicago i Nowego Yorku...

W ogóle statystyka jest fajnym narzędziem, które wiele osób traktują jak wyrocznie. Tylko łatwo ją manipulować np. jeśli powiem, że prokuratura pod rządami Ziobry jest jedną z najlepszych w UE bo ile oni przegrywają spraw w sądzie? Praktycznie akt oskarżenia=wyrok.
We Włoszech masz kilkadziesiąt procent uniewinnień i to nie jest chyba europejska skrajność.


BTW w Niemczech policja aresztowała berlińskiego sędziego oskarżonego o spisek w celu obalenia władzy. Czy brak immunitetu to łamanie praworządności?
Tym bardziej, że w Niemczech sędziów wybierają politycy a nie jak w Polsce sami sędziowie (oczywiście osoby
wybrane do KRS to delikatnie mówiąc nie jest kwiat polskiego sądownictwa...)
 
Jeszcze mąż znanej moralizatorki TVNowskiej ma taką władze czy po prostu: o sektorze bankowym tylko dobrze?


Nie bylem. Nigdy nie trzymałem karabinu w ręce. Nie wezwali mnie, więc jeszcze nie zostałem zweryfikowany, ale nigdy nie miałem zerwanego więzadła w kolanie:) Jak mi zwrócą pieniądze za miesiąc mojej pracy to mogę iść.
Czasami słuchając wiedzy o broni osób plus 45 lat to zastanawiam sie czy oni trzymali załadowany karabin w ręku mimo opowieści "wojsko robiło z chłopców prawdziwych mężczyzn" :korwinlaugh: Killer pytaniem jest: ile razy w przeciągu 9 miesiecy rzucaliście granatami :iamdone: To obowiązkowa służba wojskowa to była zbrodnia na wydawaniu podatków obywateli oraz odbieranie gospodarce siły roboczej...
 
Temat ćwiczeń wojskowych fajnie się rozwija, naród nawet skończył dyskutować o mundialu. Spodziewam się, że Błaszczak zaraz będzie tłumaczył, że to nie tak, że tylko na niby chcieli wzywać. To nie jest dobre przed wyborami.
Hola, hola. są dwa dni przerwy od meczu dlatego nie ma tematu mundialu :conorsalute:
 






O, dodane do kolejki


XD


Dla rozkiniajacych: jebnie czy nie jebnie? XD
















Szpitale! Science! To le ran cja!


Dla dobra ludzkosci! Science!










Eko Terrorysta


XD




Zanim Titanic zmieni kurs troche minie, ale moze cos juz sie dzieje?






 
Szczerze jak się patrzy na Putina na przestrzeni lat to serio można mieć wątpliwości czy to nadal ten sam gość przez lata
1670520735113.png
 
Cholera czyli to prawda że w tych nauczycielach LGBT są i chorzy ludzie. Facet chce dildosy w tyłki wsadzać dzieciom. Obrzydliwe.

Kuźwa co z tym światem się dzieje.
 
Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że od stycznia do października br. stwierdzono aż 26 030 przestępstw kradzieży w sklepach. To o 29,5 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, kiedy takich przypadków odnotowano 20 107. Natomiast porównując tegoroczne statystyki z tymi z 2020 roku, widzimy skok o 58,8 proc.
 
Back
Top