Polityka

Nie wiem może to husarskie serce mi podpowiada, że jak widzę tą kurwę niemiecką tuska, albo żyda pinokia to się literalnie wkurwiam i bym zajebał jak psa.
Marzy mi się taki pluton egzekucyjny za zdradę stanu.
:antonio:
Ogolnie powinno byc tak ze idziesz do rzadu to ponosisz odpowiedzialnosc swoich decyzji... :corn:
 
FB_IMG_1649956949513.jpg

Ja pierdole, państwo z dykty. Horała ananas grozi kontrolerom lotów konsekwencjami, choć Ci odeszli z pracy xD Skurwiel wyciera sobie ryj pandemią i usprawiedliwia OBNIŻKI pensji małym ruchem lotniczym, gdzie jednocześnie skurwysyn nie podejmuje takiego samego działania w stosunku do zatrudnionych w CPK, choć to to nawet nie działa, bo są na etapie skupowania działek xD Jakie to są kurwy to brak mi słów
 
View attachment 36739
Ja pierdole, państwo z dykty. Horała ananas grozi kontrolerom lotów konsekwencjami, choć Ci odeszli z pracy xD Skurwiel wyciera sobie ryj pandemią i usprawiedliwia OBNIŻKI pensji małym ruchem lotniczym, gdzie jednocześnie skurwysyn nie podejmuje takiego samego działania w stosunku do zatrudnionych w CPK, choć to to nawet nie działa, bo są na etapie skupowania działek xD Jakie to są kurwy to brak mi słów
Horała powinien złożyć wniosek o dopłaty rolne za te kupione łąki na których nie kosza trawy :muttley:

A to że LOTem nie zajął się UOKiK za ten greenwashing to jest skandal...
Taki kraj, w takim położeniu geograficznym i nie być w stanie tego wykorzystać...

Aż sobie przypomniałem: autor kampanii Dudy w 2015 roku

Niestety.
I niestety do polityki idą tylko miernoty
Oj jest grupa ciekawych osobowości: oświadczenia majątkowe na kilkadziesiąt milionów, nigdy nie widać ich w Sejmie, ale jakoś miejsce na liście wyborczej dostają aby mieć ten immunitet.
Chociaż trzeba przyznać Tuskowi i Kaczyńskiemu, że nie mogli działać inaczej niż eliminując każdego kogo podejrzewali, że jest od nich bystrzejszy.

Pytanie do Schetyny: cwaniaku co powiesz o swoim koledze Tusku, który miliony zarobił dzięki prorosyjskiej Merkel, a teraz krytykuje Orbana za współprace z Putinem ale o Merkel jakoś milczy -nie krytykuje się publicznie własnego alfonsa?

41:30


Prezydent Niemiec: ponieśliśmy kleske, myliśmy się. A Schetyna


Tusk jeszcze przyjmujący niemiecki order imienia fana germanizacji Polaków to już był szczyt hołdu pruskiego, równie dobrze mógł wtedy klęczeć przed Merkel...
 
Pytanie do Schetyny: cwaniaku co powiesz o swoim koledze Tusku, który miliony zarobił dzięki prorosyjskiej Merkel, a teraz krytykuje Orbana za współprace z Putinem ale o Merkel jakoś milczy -nie krytykuje się publicznie własnego alfonsa?

41:30




Tusk jeszcze przyjmujący niemiecki order imienia fana germanizacji Polaków to już był szczyt hołdu pruskiego, równie dobrze mógł wtedy klęczeć przed Merkel...

To jest piękne jakie oni teraz szpagaty robią jak tylko pada temat Niemcy-Rosja.
Tam na bank milionowe łapówki wchodziły w grę, a teraz gadanie "kiedyś to było inaczej".
Hipokryzja nie zna granic.
 
ale ból dupy o tą propozycje Elona Muska: ciekawe co planuje, że potrzebuje aż tylu udziałów



a to jest akurat mega prawdziwe: nawet w Polsce. Wyobraźcie sobie, że wygrywacie w tej włoskiej lotteri 100 mln EURO. Za mniej niż 100 mln zł można byłoby pewnie kupić wyborczą bo wyborcza #nikogo. Obojętnie jakby nie kombinować w Exelu to w życiu ta kasa by się nie zwróciła, jeśli zamieniono by wyborczą w coś normalnego.
Pamiętacie rozmowę Pawlaka z jednym z polskich miliarderów: czasami opłaca się dopłacić do TVNu czy Faktów aby mieć wpływ na politykę?

Jedynym zyskiem byłaby satysfakcja z tego, że powiedziałbym Michnikowi że od dzisiaj jest stróżem na parkingu a Dominice Wielowiejskiej, że zamieni pisanie paszkwili na prace sprzątaczki





A Trumpa media społecznościowe okazują się niewypałem


 
Tam przyglądałem się: nie znajdą w PO kolejnych tęgich głów jak Budka i Kidawa (która jest w TOP 3 procent oddanych głosów w wyborach w 2019 roku -mentalność wyborców na poziomie na poziomie kiboli, albo sekty...).
Leszczyna pokazała, że jednak się myliłem oraz że można skończyć polonistykę i być tak ograniczonym.
Wplątaniu sądownictwa i ,,kobieta jest człowiekiem" w odpowiedzi na program gospodarczy teraz to


Oni naprawdę myślą w tym PO, że cała Polska to jest Warszawa, że w całej Polsce jest mentalność Warszawki...

PS Podwyżki w budżetówce są potrzebne, tylko jest taki problem, że jakich formuł w exelu by się nie wpisało -to podwyżki będą możliwe jak się wyrzuci z pracy połowę urzędników, nauczycieli też sporo (chociaż tutaj wystarczyło wprowadzić próg przyjęć na studiach na poziomie 65%-70%, rozwiązałoby to na pare lat problem niskich pensji), kompletnie zmieni prawo.
Kto będzie na tyle odważny? Przecież ta budżetówka to może być nawet 1,5 mln osób...
 
Z tymi urzędnikami to akurat bzdura. Polska ma jeden z najniższych w Europie wskaźników liczby urzędników na mieszkańca. A skala odejść z administracji państwowej jest coraz większa, widać to przede wszystkim w większych miastach. W końcu kto by chciał pracować za 3500 brutto.


Kiepsko to wygląda dla pani sędziny oglądając film z wypadku.
 
Z tymi urzędnikami to akurat bzdura. Polska ma jeden z najniższych w Europie wskaźników liczby urzędników na mieszkańca. A skala odejść z administracji państwowej jest coraz większa, widać to przede wszystkim w większych miastach. W końcu kto by chciał pracować za 3500 brutto.


Kiepsko to wygląda dla pani sędziny oglądając film z wypadku.
Jasne, z pamięci Polska chyba w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców ma mniej urzędników niż USA. Tylko:
a) w przeciwieństwie do innych krajów Polski nie stać na to aby porządnie płacić swoim urzędnikom, a pensje urzędników w sądach (nie chodzi mi o sędziów) i prokuraturach to jest masakra, a oj taki urzędnik jest w stanie wynieść informacje za dobre łapówki...
b) wiele prac urzędników to bullshit jobs np. kompetencje Urzędów Pracy mogłyby spokojnie przejąć urzędy gminy....

A sędzia Gersdorf to klasa sama w sobie, oj przydałoby się wybudować wiezienie specjalnie dla wielu sędziów, prokuratorów, polityków :iamdone:
 
Wut?


Ciekawy głos twórcy uniwersum Metro, Dmitrija Głuchowskiego


Ciekawie o Finlandii i Szwecji


W kontekscie dwóch powyższych wrzutek dam jeszcze dwie rzeczy, jedna przypomne (po fińsku ale z angielskimi napsiami - polecam, o mentalności, historii, kulturze, społecznej konstrukcji Rosjan), a drugą wywiad (po angielsku) z tym właśnie pułkownikiem fińskiego wywiadu Martti J. Karim na Triggernometry
Polecam, niestety trza się skupiać bo po fińsku z napisami :)


Az nie wierze w naglowek (jeszcze nie odsluchalem)




Polecam, fajnie się słucha Good Times Bad Times. Arestowicz kuma bazę. U nas gerontokracja :(






Troche nie wiem gdzie to wrzucic, luźny materiał o Leopardzie, ja pitole ale kolunio jest tym zajarany :)


XD


Milusio






Pewnie x2
 
Ja pierdole, państwo z dykty. Horała ananas grozi kontrolerom lotów konsekwencjami, choć Ci odeszli z pracy xD Skurwiel wyciera sobie ryj pandemią i usprawiedliwia OBNIŻKI pensji małym ruchem lotniczym, gdzie jednocześnie skurwysyn nie podejmuje takiego samego działania w stosunku do zatrudnionych w CPK, choć to to nawet nie działa, bo są na etapie skupowania działek xD Jakie to są kurwy to brak mi słów
Image
 
Hm, nie ciekawe te tłumaczenia Gersdorf i jej męża odnośnie tego nie zatrzymania się widząc jak motocyklista leży i umiera: widzieliśmy tylko blachę lecącą, myśleliśmy że to od naszego samochodu, albo od tej ciężarówki...
Były prezes TK i była prezes SN (zajebisty przypadek że tak ważne funkcje w państwie pełniło małżeństwo)-takie dwie persony wychodzące z budynku sądu jako osoby skazane: aż chyba bym pojechał aby to zobaczyć, ładniejszy widok niż sztabki złota :tellmemore:
 
myślałem, że po tej prowokacji dziennikarskiej gdzie sędzia Ryszard Milewski dał się nabrać jak dzieciak wkręcić i mimo wszystko nadal orzeka -to nic tego nie przebije.
BTW ciekawe działanie mediów: sytuacja w której zostaje przesłuchany sędzia, który ma zdjęcia z TUskiem, którego rozmowy o doborze sędziów do sprawy Amber GOld z dziennikarzem udającym urzędnika MS można naprawde dwuznacznie rozumieć, poważna afera. Co robią media? ,,Hej a wiecie, że Suski powiedział podczas przesłuchania caryca Katarzyna? Hej ale na pewno wiecie? Ej to my będziemy to powtarzali ile wlezie" Wolne media...

Później to chwila szczerości




Niestety jebany TVN usuwa wszelkie fragmenty swoich programów na twitterze olewając prawo cytatu...


Zginął człowiek a byłej prezes SN i byłemu prezesowi TK narzeka, że nie miała samochodu i biedna musiała zeznawać.






my nie mamy w zwyczaju kłamać


To jest jeszcze lepsza wypowiedź niż o tym, że za 10 tys. zł to można wyżyć tylko na prowincji...

BTW Gersdorf robiła gigantyczna kariere w sądownictwie. Nie krok po kroku, ale od razu pierwszy dzień pracy jako sędzia, od razu SN.

Budynki SN i TK należy sprzedać, zrobić tam największy burdel w Europie, bo to byłaby piękna metafora polskiego wymiaru sprawiedliwości po 89 roku...

Jestem ciekawy jak zacznie to tłumaczyć Matczak z Sadurskim....

Kaczyński powinien iść do kasyna, bo ma takie szczęście, taką serie gdzie los mu sprzyja
 
Last edited:
myślałem, że po tej prowokacji dziennikarskiej gdzie sędzia Ryszard Milewski dał się nabrać jak dzieciak wkręcić i mimo wszystko nadal orzeka -to nic tego nie przebije.
BTW ciekawe działanie mediów: sytuacja w której zostaje przesłuchany sędzia, który ma zdjęcia z TUskiem, którego rozmowy o doborze sędziów do sprawy Amber GOld z dziennikarzem udającym urzędnika MS można naprawde dwuznacznie rozumieć, poważna afera. Co robią media? ,,Hej a wiecie, że Suski powiedział podczas przesłuchania caryca Katarzyna? Hej ale na pewno wiecie? Ej to my będziemy to powtarzali ile wlezie" Wolne media...

Później to chwila szczerości




Niestety jebany TVN usuwa wszelkie fragmenty swoich programów na twitterze olewając prawo cytatu...


Zginął człowiek a byłej prezes SN i byłemu prezesowi TK narzeka, że nie miała samochodu i biedna musiała zeznawać.






my nie mamy w zwyczaju kłamać


To jest jeszcze lepsza wypowiedź niż o tym, że za 10 tys. zł to można wyżyć tylko na prowincji...

BTW Gersdorf robiła gigantyczna kariere w sądownictwie. Nie krok po kroku, ale od razu pierwszy dzień pracy jako sędzia, od razu SN.

Budynki SN i TK należy sprzedać, zrobić tam największy burdel w Europie, bo to byłaby piękna metafora polskiego wymiaru sprawiedliwości po 89 roku...

Jestem ciekawy jak zacznie to tłumaczyć Matczak z Sadurskim....

Kaczyński powinien iść do kasyna, bo ma takie szczęście, taką serie gdzie los mu sprzyja

Tu raczej nie chodzi o szczęścia Kaczynskieg tylko o dno jakim są nasze "elity". To co zapoczątkowali Niemcy, dokończyli komuniści. Teraz mamy miedzy innymi ynteligencje po studiach na które dostali się dzięki dodatkowym punktom za pochodzenie klasowe.
 
Tu raczej nie chodzi o szczęścia Kaczynskieg tylko o dno jakim są nasze "elity". To co zapoczątkowali Niemcy, dokończyli komuniści. Teraz mamy miedzy innymi ynteligencje po studiach na które dostali się dzięki dodatkowym punktom za pochodzenie klasowe.
Oczywiście, że ludzie ,,dobrze urodzeni" (problem II RP z tymi szklanymi sufitami dla wielu ludzi przez pochodzenie klasowe, zastąpił PRL tylko tym, że ,,dobrze urodzeni" to nagle inna grupa społeczna) mieli łatwiejszą karierę w budżetówce niż inni.
Tylko, że za złotych czasów KODu Kaczyński mógł się czuć niczym Lewandowski strzelając 5 bramek w jednym meczu, albo FMJ gdzie prawie żaden cios rywala nie trafia. To, że polska ynteligencja to zwykła pozbawiona kontaktu z rzeczywistością Warszafka, a elitami zaczęto w TVNach nazywać aktorów (Malcolm X ładnie podsumowywał inteligencje aktorów kilkadziesiąt lat temu i nic się nie zmienia) to jedno...
... ale ludzie pokroju Gersdorf, Rzeplińskiego (Boże jakie on bzdury podawał dalej, research Ziemkiewicza), Matczaka, Sadurskiego -Boże oni sami się podkładają. Oni niemal się zrównują z JKM, a może nawet Ryszardem Petru.
Statystyczny obywatel ma prawo zadać sobie pytanie: skoro prezesem SN była Gersdorf to czy można takie sądy traktować poważnie skoro na samym szczycie była osoba, która jest tak samo ograniczona intelektualnie co Kidawa Błońska albo Suski (abym został zrozumiany przez obydwa elektoraty :muttley: ) ?

Reformy PiSu to fikcja, ale jeśli ktoś w 2015 roku wątpił, że wymiar sprawiedliwości i polskie uczelnie trzeba zreformować po rządach PiSu -nie wiem jak można tą tezę obronić...
 
Back
Top