Polityka

1645353512817.png

poczytałem komentarze pod filmikiem o manipulacjach TVNu. W pierwszej minucie było, że był filmik o TVP.
Później standard: SYMETRYŚCI.
Ludzie, którzy wprowadzili to słowo do debaty publicznej odpowiadają za jakąś demencję retoryczną. To jest jakieś cofnięcie się w rozwoju. Oni są głupsi od moherowych staruszek Rydzyka.
I to młodzi, dobrze wykształceni z większych ośrodków miejskich oglądający TVN i czytający wyborczą.
JPDL
 
spróbowałem tego odsłuchać

Tymochowicz zawodowy manipulant więc trzeba dzielić wszystko co on mówi przez co najmniej 10.
Powiedział, że Lepper przed śmiercią przekazał mu dokumenty, materiały, które miały obciążać ważne osoby, ale on ich nie ujawni, bo to nie jest bezpieczne dla niego -realne?
Później, że WSI ściągało haracze, ktoś kto się nie zgodził siedzi 4 lata bez aktu oskarżenia, a jak pojawiły się pedofilskie zarzuty prokuratorskie wobec niego to nagle wszystkie media przestały go zapraszać, mimo że wcześniej chętnie to robiły.

Naciagane to co on mówi...


EDIT:
wszedłem na strone tęczowych sędziów. Oczywiście działacz tego zwiazku to sędzia który skazał Tomasza Komede i wszystko jasne dlaczego tak cicho było jaki sędzia skazywał...
 
Mentalnie jak Gowin, który jest do tego stopnia debeściakiem, że w miesiąc wyszedł z depresji. Dosłownie księga rekordów Guinnessa. Wyszedł z depresji i momentalnie wraca do polityki:lol:
Wzięcie ludzi na litość jako obrona przed politycznym linczem za 6-letnie politycznie ssanie kurduplowi. Specjalista od kreowania wizerunku dobrze doradził, bo po części chyba się udało. Przynajmniej na to wygląda, gdy się czyta wpisy niby zatroskanych kolesiów od politycznego koryta. Być może, to tylko kurtuazja. Oby.
 
Mentalnie jak Gowin, który jest do tego stopnia debeściakiem, że w miesiąc wyszedł z depresji. Dosłownie księga rekordów Guinnessa. Wyszedł z depresji i momentalnie wraca do polityki:lol:
Wzięcie ludzi na litość jako obrona przed politycznym linczem za 6-letnie politycznie ssanie kurduplowi. Specjalista od kreowania wizerunku dobrze doradził, bo po części chyba się udało. Przynajmniej na to wygląda, gdy się czyta wpisy niby zatroskanych kolesiów od politycznego koryta. Być może, to tylko kurtuazja. Oby.
po czytaniu twittera mam wrażenie, że depresja stała się synonimem ,,jest po prostu smutno". Artur Szpilka chyba szybciej wyszedł z depresji po wpierdolu od Kownackiego :korwinlaugh:
 
Mentalnie jak Gowin, który jest do tego stopnia debeściakiem, że w miesiąc wyszedł z depresji. Dosłownie księga rekordów Guinnessa. Wyszedł z depresji i momentalnie wraca do polityki:lol:
Wzięcie ludzi na litość jako obrona przed politycznym linczem za 6-letnie politycznie ssanie kurduplowi. Specjalista od kreowania wizerunku dobrze doradził, bo po części chyba się udało. Przynajmniej na to wygląda, gdy się czyta wpisy niby zatroskanych kolesiów od politycznego koryta. Być może, to tylko kurtuazja. Oby.
Co bardziej złośliwi twierdzą, że do szpitala poszedł w związku z obrażeniami jakich doznał po zderzeniu z rzeczywistością po tym jak go strącili z ministerialnego stołka :korwinlaugh:
 
włączyłem TVP
dlaczego PO i SLD głosowało przeciwko potępieniu Schrödera i innych polityków niemieckich pracujących w rosyjskich spółkach?
Poseł lewicy: a skąd Schröder 20 lat temu kanclerz miał wiedzieć że ROsja zaatakuje Krym? Aa aaa Oooorban to co?

Kurski im chyba pigułki gwałtu podaje przed transmisją :iamdone:




O chuj, to jest ten wybitny polityk co to obecnie najlepiej by się na premiera Polski nadawał? :siara:


:juanlaugh:



Kasia w formie :pociesznymirek:

A jak ona dostanie europejskie obywatelstwo to przestanie być pro niemiecka czyli pro rosyjska? Na Niemcach to wrażenia nie robi, dużo Polaków traktuje ją jako zdrajcę -pożyteczna idiotka czy coś więcej?
1645392466315.png




Są większe hity: to są prawdziwe problemy. BTW jak ktoś chce mnóstwo medali dzięki zmianom wprowadzonym w przeciągu 7 lat rządów to jest optimistą






To jest cudo: używasz moich zakleć przeciwko mnie?


a komentarze pod twittem SIkorskiego to niezły odlot: tak ktoś ma dobrą pracę w rosyjskim wojsku, niezła państwowa posadka i ucieknie na zachód z niepewną przyszłością, chyba że Ruscy wezmą mase rezerwistów a wątpię, żeby Siergieje z biednej Syberii chcieli walcizyć przeciw Ukrainie...











A mi się ten wywiad: tak prost z mostu mówi jak wygląda praca w budżetówce i przejmowanie się skutkami własnej pracy.






Korwiniści




to się należało
















 
Akurat trochę siedzę teraz w inwestycjach, w nieruchomości i temat domów mobilnych jest mi znany. Raczej nikt liczący pieniądze nie kupi sobie domu na kółkach bo taniej jest postawić mały domek szkieletowy. To są rozwiązania dla działek, dla których nie ma planów zagospodarowania przestrzennego, samorządy z jakiegoś powodu nie chcą wydać warunków zabudowy na dom/domek i nie można postawić nic stałego, na zgłoszenie.
W ogóle to jest tak marginalna sprawa, że nie ma o co robić hałasu, Śpiewak złapał się tego bo mu pasuje do narracji, a tak naprawdę to rozwiązanie dla frików, którzy chcą żyć inaczej. Poza tym ludzie mieszkają w namiotach i co go to obchodzi?

https://noizz.pl/design/para-z-polski-mieszka-w-jurcie-70-tys-zl-za-podstawowa-wersje/jx7e1rn
Jan Śpiewak próbuje być drugim Ikonowiczem, tyle że nim nie będzie i widać podróbkę, bo Ikononowicz jest bardziej otrzaskany w tematach chociaż recepty na rozwiązanie problemów ma kosmiczne...
... a Śpiewak to aktwista twitterowy, albo wtedy kiedy widzi, że akurat dużo kamer będzie przy nim.
Kopiuje jakieś teksty z zachodnich portali jakby Polska miała być urbanistycznym Dubajem albo Indiami, a szkoda, bo przez lata brakowało jakiś merytorycznych aktywistów miejskich a w miastach nie dzieje się dobrze...

Ale niektóre miasta się wyludniają, zamkną kopalnie to jeszcze więcej będzie takich miast, Łódź jak mocno traci mieszkańców, ciekawe jak bedzie wyglądał rynek mieszkaniowy za 20 lat, bo ceny za m2 w centrach kosmicznie rosna:


a ten rynek kredytowy też podniósł ceny mieszkań, gdyby były stałe raty równe w kredytach hipotecznych jak w większości UE to nie byłoby może takich problemów


BTW mnie ciekawi dlaczego PiS nie próbuje się trochę poznęcać nad dużymi miastami wojewódzkimi i trochę przyciągnąć tego elektoratu aktywistów miejskich. Przecież gdyby wyznaczyli jakiś obowiązkowy procent powierzchni miast ana tereny zielone -to nieźle wkurzyliby prezydentów miast i deweloperów.
Gdyby PiS zaczął mówić, że gdyby Central Park był w polskim mieście to samorządowcy szybko by te tereny sprzedali deweloperom...
... i mieliby rację :korwinlaugh:
1645393422556.png
 
Naprawdę nie wiem, kto stoi u opozycji za tym, żeby przesłanie danej partii trafiło do ludzi i przekonało przy okazji wyborów, ale do kurwy nędzy, jakim trzeba być matołem, by cały czas brnąć w coś, co się nie sprawdza, czyli straszenie PiSem jako clou owego przesłania. Kurwa, ludzie chcą konkretów, a nie bełkotu; głosujcie na nas, bo tamci są beeee.

z28133887IH,Wlodzimierz-Czarzasty-i-Robert-Biedron---konwent-N.jpg
 
Naprawdę nie wiem, kto stoi u opozycji za tym, żeby przesłanie danej partii trafiło do ludzi i przekonało przy okazji wyborów, ale do kurwy nędzy, jakim trzeba być matołem, by cały czas brnąć w coś, co się nie sprawdza, czyli straszenie PiSem jako clou owego przesłania. Kurwa, ludzie chcą konkretów, a nie bełkotu; głosujcie na nas, bo tamci są beeee.

z28133887IH,Wlodzimierz-Czarzasty-i-Robert-Biedron---konwent-N.jpg
Spodziewasz się czegokolwiek po tych postaciach?
 
Pszypadeg?


XD


@klocuniek


Nieludziu, cyk nie masz konta, cyk umowa o prace niewazna w trybie natychmiastowym


Myslicie ze dacie rade bez konta? Bez pracy?

Dobrze radze, usiadzcie i na spokojnie pomyslcie co byscie zrobili, gdyby wasze konta zodtaly zamrozone za wsparcie osmiu gwiazd, niedzielskiego, owsiaka, rydzyka - niewazne.

Juz teraz, w Kanadzie to tylko cyk, mimo ze istnieje gotowka, krypto (nie ma przymusu posiadania konta). Z cyfrowym pieniadzem jest takowy.

U nas pis dal sobie uprawnienua do sprawdzania kazdej transakcji. Tymczasowo? Jak juz wejda do portfela to nie wyjda.

I co obywatelu, podskoczysz?
 
Pszypadeg?


XD


@klocuniek


Nieludziu, cyk nie masz konta, cyk umowa o prace niewazna w trybie natychmiastowym


Myslicie ze dacie rade bez konta? Bez pracy?

Dobrze radze, usiadzcie i na spokojnie pomyslcie co byscie zrobili, gdyby wasze konta zodtaly zamrozone za wsparcie osmiu gwiazd, niedzielskiego, owsiaka, rydzyka - niewazne.

Juz teraz, w Kanadzie to tylko cyk, mimo ze istnieje gotowka, krypto (nie ma przymusu posiadania konta). Z cyfrowym pieniadzem jest takowy.

U nas pis dal sobie uprawnienua do sprawdzania kazdej transakcji. Tymczasowo? Jak juz wejda do portfela to nie wyjda.

I co obywatelu, podskoczysz?

#foliarz
 
Pszypadeg?


XD


@klocuniek


Nieludziu, cyk nie masz konta, cyk umowa o prace niewazna w trybie natychmiastowym


Myslicie ze dacie rade bez konta? Bez pracy?

Dobrze radze, usiadzcie i na spokojnie pomyslcie co byscie zrobili, gdyby wasze konta zodtaly zamrozone za wsparcie osmiu gwiazd, niedzielskiego, owsiaka, rydzyka - niewazne.

Juz teraz, w Kanadzie to tylko cyk, mimo ze istnieje gotowka, krypto (nie ma przymusu posiadania konta). Z cyfrowym pieniadzem jest takowy.

U nas pis dal sobie uprawnienua do sprawdzania kazdej transakcji. Tymczasowo? Jak juz wejda do portfela to nie wyjda.

I co obywatelu, podskoczysz?

Uczciwi ludzie nie mają się czego bać. To dla naszego bezpieczeństwa.
 
... ciekawe jak bedzie wyglądał rynek mieszkaniowy za 20 lat, bo ceny za m2 w centrach kosmicznie rosna: ...
To jest złożone zjawisko i sam się na tym zastanawiam, co raz trudniej jest dojechać do mieszkań w centrach miast, powstają różne "strefy pieszych", mimo wysokich opłat są ogromne problemy z parkowaniem, a niedługo dieselem w ogóle nie wjedziesz co miasta. Do tego miasta są zakorkowane, a komunikacja miejska jeździ, jak jeździ. Ludzie wynoszą się na obrzeża nie tylko ze względu na cenę, ale także z uwagi na: czystsze powietrze, ciszę, zieleń, sąsiedztwo, dostępność żłobków i przedszkoli. Kamienice komunalne są często zdewastowane, a na remonty nie ma kasy, jak kogoś stać na kredyt to woli wybrać coś nowego.
 
Coś czuję, że dla niego byłoby to bez znaczenia, bo wypierdoliłby z Polski pierwszym możliwym samolotem lecącym na Zachód.

:putinlaugh:

.

Najgorsze jest to że podczas drugiej wojny światowej nawet dowództwo tak robilo. Wypierdolić za granicę i podejmować decyzje o walce siedząc sobie w ciepelku
 
To jest złożone zjawisko i sam się na tym zastanawiam, co raz trudniej jest dojechać do mieszkań w centrach miast, powstają różne "strefy pieszych", mimo wysokich opłat są ogromne problemy z parkowaniem, a niedługo dieselem w ogóle nie wjedziesz co miasta. Do tego miasta są zakorkowane, a komunikacja miejska jeździ, jak jeździ. Ludzie wynoszą się na obrzeża nie tylko ze względu na cenę, ale także z uwagi na: czystsze powietrze, ciszę, zieleń, sąsiedztwo, dostępność żłobków i przedszkoli. Kamienice komunalne są często zdewastowane, a na remonty nie ma kasy, jak kogoś stać na kredyt to woli wybrać coś nowego.

Popularyzacja pracy z domu również ma wpływ na wybory mieszkaniowe, bo opada presja na mieszkanie w centrum, jak nie trzeba dojeżdżać do pracy
 
Popularyzacja pracy z domu również ma wpływ na wybory mieszkaniowe, bo opada presja na mieszkanie w centrum, jak nie trzeba dojeżdżać do pracy
gdyby nie praca zdalna to taka Warszawa z taką komunikacją miejską i drogami zamieniłaby się w rynek mieszkaniowy jak w Hong Kongu , gdzie mase ludzi upchali....

Rozwalił mnie JKM mówiąc w Hejtparku, że zlikwidowanie tramwajów z zastąpienie ich prywatnymi autobusami by coś dało, a ogólnie jak ktoś nie mieszka w centrum to nie jest problem miasta :korwinlaugh:
Od Razem do Konfederacji nie mają pomysłu jak naprawić te problemy...

Ale problem staje się coraz poważniejszy: nawet skrajni korwiniści byli i obecni dziwią się jak miasto wydaje niektóre zgody. Koniec promowania wolności zawierania umów, kiedy nagle z klienta staje się człowiek petentem jak w urzedzie z numerkiem :roberteyeblinking::muttley: Case tego dewelopera (narzekającego, ze firmy podkupują pracowników i brak nadgodzin) mi się przypomina
 
Tymochowicz się mylił? Od 2015 roku jadą obydwie strony po bandzie i...?


od 7 kiedyś myślałem, że rzeczy mocniej wyrafinowane trafiają do ludzi, prawda jest taka, że im prostsze rzeczy stosujemy tym są one skuteczniejsze


Co Wałęsa mówiący o polskich wojskach w Moskwie trafia do kogoś?






Tomasz LIS debeściak. Jak w Polsce będzie wojna to on ucieknie na zachód i go chyba nie przyjmą za to, że tylu ludzi zachecił do głosowania na PIS
 
Back
Top