Polityka

Prosto z Kuby przyszli, czego nie rozumiecie? A przez gestapo na granicy umierają z głodu.

Czyżby kolejna dynastia polityczna po Cimoszewiczach, Czarneckich, Schreiberach? :iamdone:
Poseł Lewicy dostał pytanie w radiu zet, że skoro nie ma zaimków w opisie profilu to czy powinno się o nim mówić Pan czy Pani :korwinlaugh:
Pytanie o wspólne toalety: mina człowieka, który wie, że to jest głupota, ale nie może powiedzieć ,,bo to jest niezgodne z polityką firmy". Mina ,,a mogłem dalej handlować jak na stadionie dziesięciolecia"
Ostatnie minuty wywiadu.
Oczywiście klasyk manipulacja: Iran przyjął 100 tys. Polaków podczas II wojny światowej. BTW niedługo się pojawi argument, że Polska przyjeła 100 tys. Czeczenów. Tylko cholera nikt tego nie może potwierdzić, a wymiany studenckie takie duże nie były...

Premier Austrii: skończymy z importowaniem tej chorej ideologii do Europy. Zgineło za dużo osób...

Oj zaraz będzie konto zbanowane, ale ktoś się naszukał


Biden wyjaśnia dlaczego jest politycznym dzieckiem lobbystów
 
241271220_10225573376461846_7730465502195209095_n.jpg


Czy ten debil mysli, ze podpaski to srodek antykoncepcyjny?
 
Premier przekonywał też, że nie będzie żadnych opóźnień w realizacji inwestycji zapowiadanych w Nowym Ładzie. - My tak to przygotowaliśmy, że ich nie będzie - mówił RMF FM

Pytany, czy w związku z tym dojdzie do korekty budżetu odparł, "zdradzę panu, że tak". - Konieczna będzie korekta budżetu, ale "w górę", bo jest lepiej niż zakładaliśmy. Dochody będą większe, gospodarka jest rozpędzona - dodał.

O kurwa :o o:
 
Ostatnie miesiące to wcale nie wielka klęska USA, a Polska to, czyli newsy z onetu




Pierwsza sprowadza się do tego, że tam, gdzie toczy się gra z mocarstwami los jednostek nigdy nie ma decydującego znaczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o lotnisko w Kabulu, czy o granicę Polski z Białorusią, czego najprostszym dowodem jest to, że polskie działania niezmiennie wspiera cała Unia Europejska.

I wreszcie piąta lekcja. Gdy w grę wchodzą interesy mocarstwa, od którego się zależy to trzeba te interesy brać pod uwagę, a nie je ignorować. Nie rozumiał tego prezydent Afganistanu i dlatego przegrał wszystko. Nie rozumie tego również rządzące Polską Prawo i Sprawiedliwość, które interesy USA nie tylko ignoruje, ale jeszcze czyni to ostentacyjnie. I dlatego również przyjdzie mu pewnego dnia zmierzyć się z realiami. Zderzenie będzie nieprzyjemne.



Polska: dała USA od tajnych wiezień CIA, kupowanie hurtowo ich sprzęty, dłuuuugo wizy z naprawdę infolinią ambasady z kosztem za minute jak za seks telefon (ambasada Chin a ambasada USA to jest niebo a ziemia. Miałem wrażenie, że USA wysyła do Polski ludzi za karę), aż po poniżającą misję w Iraku ze strefą ,,stabilizacyjną" z idiomem w języku angielskim you forgot about Poland co oznacza...
Kocham Onet:korwinlaugh:
 
Koło hasła ,,niedźwiedzia przysługa" w wiki powinno znajdować się zdjęcie sędziego, który stwierdził, że areszt dla tych debili niszczących zabezpieczenia na granicy nie jest potrzebny. Nawet pomimo tego, że jeden z tych debili zapowiadał w wyborczej, że będzie to robił.

WSTYD
HAŃBA
FRAJERSTWO
ŻENADA
ZMIEŃ ZAWÓD

Piękny pokaz kunsztu strategii politycznej sędziów: na złość mamie odmrożę sobie uszy. A nie w sumie nie: powkurwiają się ludzie mieszkający blisko granicy.
Piękny pretekst dla PiSu aby wprowadzić stan wyjątkowy.
Balcerowicz jest jaki jest, jego reformy były słabe, ale odnośnie świata prawa nie była żadnej większej reformy i są efekty...

241271220_10225573376461846_7730465502195209095_n.jpg


Czy ten debil mysli, ze podpaski to srodek antykoncepcyjny?
Nie jestem fanem Wilka (a raczej jego transformacji na tanią podróbkę JKM), ale ja tutaj widzę tylko całkiem realną prognozę. Nic więcej...
 
Równie dobrze mógłby napisać, że zaraz dorzucą Zozole i schab.
po tym jak przeczytałem, że w kalifornijskim KOBIECYM wiezieniu zaczęli rozdawać prezerwatywy, bo dużo facetów nagle poczuło się kobietami i na poważnie trans wystartował na olimpiadzie z kobietami to już nic mnie nie zdziwi, nawet walka MMA trans vs kobieta....
Poprzeczka z absurdami jest regularnie podwyższana nie tylko w Polsce. Niedługo najspokojniejsza będzie Azja co jest dopiero szokiem...
 
po tym jak przeczytałem, że w kalifornijskim KOBIECYM wiezieniu zaczęli rozdawać prezerwatywy, bo dużo facetów nagle poczuło się kobietami i na poważnie trans wystartował na olimpiadzie z kobietami to już nic mnie nie zdziwi, nawet walka MMA trans vs kobieta....
Poprzeczka z absurdami jest regularnie podwyższana nie tylko w Polsce. Niedługo najspokojniejsza będzie Azja co jest dopiero szokiem...

W ogóle nie o to chodzi w bece ze spermiarza Wilka
 
za to na pewno chodzi o to o co chodzi wiecznemu frustratowi Karatece :matt:

po tylu dyskusjach tutaj, Ty dalej swoje... jak grochem o kapustę.

Ale ja nie zapraszam do dyskusji o tym czy dorosłemu facetowi podpaska powinna się kojarzyć z ruchaniem czy nie :)
 
Hołownia chce 16 latków, którzy mogą głosować.
:iamdone:
I to kiedy YT chce pozwiązywać konta z kartami kredytowymi albo prosi o wysłanie scanu dowodu aby sprawdzić pełnoletność...

W ogóle nie o to chodzi w bece ze spermiarza Wilka
oj Wilk to ma tak zajebiste wypowiedzi, że prognoza czym skończy się rozdawnictwo (tak rozdawnictwo, bo Nowa Zelandia to nie Sierra Leone-nie widzę nic w tym złego i przy masie dziwnych wypowiedzi Konfederatów to jest pikuś...

Ale dlaczego Talibowie nie szturmowali lotniska? Dotrzymali umowy zawartej za Trumpa?
Oj nie...
We Francji jest trzech Talibów.
Do UK dostali się ludzie, którzy mieli zakaz wjazdu...
 
Last edited:
Back
Top