Polityka

Co prawda Uganda, ale juz mnie to nie dziwi, nawet tam


Jak tam wasze PITy?




Tu chodziaz promyczek nadziei:
 
Trafiłem na "Debatę o polskiej racji stanu" i przy Kuźniarze, byłym doradcy prezydenta, to aż się włosy jeżą na plecach. Ten człowiek nie rozumie ani ekonomii, ani geopolityki... Przy "zerwaniu stosunków z Chinami, bo my jako biedny kraj zasilamy (...)" to najpierw parsknąłem śmiechem, a potem mi się zimno zrobiło - ten człowiek był u władzy...
 
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o szeroko dyskutowanej ostatnio ustawie 447 rozpatrywanej w amerykańskim senacie?

Wszędzie tylko da się wyczytać informacje na temat tego, jak bardzo nam to dosra ale nigdzie nie mogę znaleźć clue - o co dokładnie chodzi i w jaki sposób miałoby na nas wpłynąć.
 

;)))) A jakas opinia? Widze, że lewicose media po stronie wladzy sądowniczej, a orsaicoes po stronie rodziny.
To ze ktos nie widzi szansy na leczenie to jedno (w prywatnej nie byloby problemu, w publicznej nagle jest), ale zakazywac wywozic gdzie indziej pacjenta to juz troche trąci erą niewolniczą.
A jak ty?
 


To ze ktos nie widzi szansy na leczenie to jedno (w prywatnej nie byloby problemu, w publicznej nagle jest), ale zakazywac wywozic gdzie indziej pacjenta to juz troche trąci erą niewolniczą.
A jak ty?


Widzę to dokładnie tak samo jak Ty. Są ludzie, krorxy mówią że to niemoralne przedłużać cierpienie chłopca. Do mnie ten argument nie trafia
 
Jprdl, zabronili... Nie czaje, naprawde poza mozliwoscia zrozumienia. Lapy precz od naszych dzieci.
Warte zapamietania: Amnesty Polska sie wypina, bo "nie zna wszystkich okolicznosci". No jezeli to nie jest naruszenie praw czlowieka, to ja nie wiem co nim jest.
 
Jprdl, zabronili... Nie czaje, naprawde poza mozliwoscia zrozumienia. Lapy precz od naszych dzieci.
Warte zapamietania: Amnesty Polska sie wypina, bo "nie zna wszystkich okolicznosci". No jezeli to nie jest naruszenie praw czlowieka, to ja nie wiem co nim jest.
?
 
Acha, rządowe dementi, czyli jest zakończony a nie przerwany.

Jak już to wyjaśnione, to skąd "znowu"? Ktoś pisał o tym wielokrotnie? Czy pijesz do osławionego "nagłówka" vs "treść"?
znowu fejk newsa wrzucasz, wczesniej na inny temat tez
radze sprawdzac dokladnie tresci
 
znowu fejk newsa wrzucasz, wczesniej na inny temat tez
radze sprawdzac dokladnie tresci
"inny", "wczesniej" - w twoich kategoriach to tez fake news. Tym bardziej, że "zakończony" a "przerwany", to dosyć ciekawy wybór :) (ale moze ktos nie zrobil tego, czego nie zrobienie zarzuca)

Dobra beczka :) ale jak cie cos uwiera to ja juz nie pomoge :)
 
31444811_1237869296344109_4832858740026233629_n.png


Ten gość jest naprawdę chory. Go powinni zamknąć dożywotnio w psychiatryku w Choroszczy.
 
lekarze chyba wiedza lepiej co robia, niz ksieza, Duda czy Papiez
to, ze w Polsce smiertelnie chore dzieci maja sie rodzic, tylko po to, zeby umarly to nie znaczy, ze tak jest w cywilizowanych krajach
 
Jak słucham niektórych feministek to mam wrażenie, że one najchętniej widziałyby świat bez niepełnosprawnych dzięki odpowiednim prawy aborcyjnemu...
W Wielkiej Brytanii o życiu dziecka decyduje sąd, a nie rodzice.
W USA jak się pozbywa ludzi w śpiączce: ,,odłączenie aparatury podtrzymującej życie. Osoba zmarła po x czasu". Po, a nie od razu. Jezus jakie to cywilizowane -to już w Katyniu były strzały w tył głowy i natychmiastowa śmierć...

Teraz ze świata zwierząt:


Ten człowiek ma w sondażach dobre wyniki?

Jeszcze Biedroń z wykładem o puszczalstwie?



A ta Nowoczesna: Boże przecież rzucać paszkwile też można chyba bardziej wyrafinowane, a nie takie łatwe do obalenia:

 
Back
Top