Polityka

Analiza koniunkturalna to analiza cyklu koniunkturalnego, czyli wahań koniunktury w różnym okresie. Może być kilka lat, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt (cykl Kondratiewa). Prognozy koniunkturalne, to prognozy dotyczące tego jak będzie wyglądała koniunktura w przyszłości na podstawie obserwacji i przypuszczeń odnośnie możliwych wahań koniunktury, na które mają wpływ różne wydarzenia na świecie. Co to koniunktura to zakładam, że wiesz.

To tak na chłopski rozum, jeżeli nie chodzi o to, to nie mam pojęcia o co może chodzić, bo to wygląda mi na proste pojęcia dotyczące koniunktury i słów które znamy, czyli analiza i prognoza.
Wydaje mi sie ze o to chodzi. Dzieki :beer:
 
Zazdrość przez ciebie przemawia

Nie to nie jest zazdrość, ja nikomu nie zazdroszcze. Mam taką zasadę w życiu, ze staram się czerpać jak najwięcej od ludzi który mają lepiej ode mnie ale doszli do tego dzięki swojej pracy, umiejętnościami. W związku z tym nic mnie tak nie wkurwia jak burak, który ledwo ma maturę a zasiada sobie w radach nadzorczych spółek SP tylko dlatego, ze nosił za kimś teczkę.
 
:bayan:
Może nawet będą stawiać samochody pułapki gdzieś tam na pustyniach i wysadzać tych isisowców co akurat będą na wielbłądach jechać przez pustynię.

Przynajmniej się wywiązuje z obietnic wyborczych.


Jeszcze dorzucił, że dopóki prezydent Meksyku nie zapłaci za mur na granicy, to może nie przyjeżdżać do USA :lol:
 
Jeszcze dorzucił, że dopóki prezydent Meksyku nie zapłaci za mur na granicy, to może nie przyjeżdżać do USA :lol:
Taki conor w polityce. Następna konferencja prasowa w PPV. Zyski pójdą na zakup rakiet dla dronów nad Syrią.
 
f3d974603279435cb8e395bf8289424b.jpeg
 
co tu się odpierdala to poezja. pod koniec jakaś naćpana feministka pierdoli głupoty. marian dobrze tam cisnie pani redaktor


i stonoga tez spoko, jak było to sory, ale nie mam czasu na kopanie w temacie
 
Zjeb Ziemkiewicz nie tak dawno zapluwał się o prywatyzację Pekao ukazując przy okazji swoją niekompetencję. Tutaj pogłębiona analiza tematu. Jeśli ktoś ma alergię na Balcerowicza i FOR uspokajam, że autorem jest Marcin Zieliński z Instytutu Misesa.
https://for.org.pl/pl/a/5131,analiza-1/2017-prywatyzacja-pekao-mit-wyprzedazy-garazowej
Ogólnie nasza cała scena polityczna i skupione wokół osoby to pojebanie z poplątaniem. "Narodowcy" którzy chcą upaństwawiać spółki to już samo zaprzeczenie, wprowadzają największy pakiet socjalny i druga strona częściowo lewicowa, która ma plany prawicowe. :o o:
Pytanie mam czy zaznajamiałeś się z planem Balcerowicza, już kilkuletnim nt energetyki? było to zdaje się 60% oparte na węglu 20 odnawialne i 20 atom, (alternatywnie 70-15-15). Udział nad pracami przy brało sporo uczonych i nie mogę znaleźć, gdzie i na jakim etapie uwalono projekt we wczesnym stadium.
 
Odmrazamy?

W Donbasie ciągle trwają jakieś podchody, strona Ukr na zaczepki odpowiadała max do kalibru 120mm ;), "separatyści" utracili wcześniej strategiczny punkt Nowoługańsk i zintesyfikowali działania właśnie w Donbasie. W tle wybrzmiewa wciąż groźba ostrzału ludności cywilnej gradami.
 
Pytanie mam czy zaznajamiałeś się z planem Balcerowicza, już kilkuletnim nt energetyki? było to zdaje się 60% oparte na węglu 20 odnawialne i 20 atom, (alternatywnie 70-15-15). Udział nad pracami przy brało sporo uczonych i nie mogę znaleźć, gdzie i na jakim etapie uwalono projekt we wczesnym stadium.
Niestety nie znam zbytnio tematu.

Nowy Machaj. Nie tylko dla fanów "Gwiezdnych Wojen".
 
Moja refleksja na dziś:
Polacy są genetycznie niezdolni do samodzielnego poprowadzenia większej jednostki organizacyjnej niż stragan warzywny
 
Ciekawostka:


Skrzypczak został zwolniony bo skrytykował misiewicza?serio?
A w Merkurym (swoja droga nie wiedzialem ze to radio publiczne?) Kluczyk po rozmowie z Czarneckim.

W zwiazku z tym nalezy zwiekszyc redystrybucje i przeplyw finansow przez panstwo by zminimalizowac mozliwosc defraudacji pieniedzy pracownika przez podmioty i urzedy posredniczace!
 
Last edited:
Back
Top