Pokemony

zlapalem hypno obok pokestopow na zadupiu zadupia. pozniej poszedlem nad jezioro i bylo tam duzo dobrych skurwysynow, magmar, psyduck i pare innych, ale zadnego nie moglem dorwac, zeby wyskoczyl na mapie.. chuje
Spojrz na to z drugiej strony
Co żeś km narobił to twoje:werdum:
 
Czy tylko mi nie działa Google Play? Chciałem kupić sobie 8 jaj pokemonów, ale nie mogę zrealizować ani kodu promocyjnego ani dodać karty do konta. Bez kitu ten sklep to taki syf czy tylko ja mam problemy?
Ale to się chyba kupuje u developera gry, a gugle jest pośrednikiem. Pewnie problem z serwerami niantic, jak zawsze
 
Dzisiaj kumpel ściągnął na telefon i z 2 godziny łaziliśmy w 5 osób po osiedlu i szukaliśmy pokemonów :D Tak po 20 minutach mi się już znudziło jeśli mam być szczery.
 
Kurwa jakbym mieszkał klatke obok bym se mógł w pokestopa z domu klikać, tyle przegrać :(
 
zlapalem dzisiaj 3 pokemony nowe, w tym eevee. skurwiel nie chcial siedziec w pokeballu, 2 razy mi wychodzil, dopiero za trzecim zostal :boystop:
 


Nawiasem mówiąc, koleżka chyba jest moim fanem:
Logan Paul said:
Update: After nearly being trampled to death, I have officially recovered from my injuries. Also, go Team Mystic.
approves.gif
:DC:
 
Przykro mi chłopaki ale ktoś już złapał je wszystkie :P. Oczywiscie oprocz regionowych i tych "nieobecnych" jeszcze w grze
 
Jak tam Panowie? Połapali coś? To moje zbiory, z niektórymi trzeba było się mocno namęczyć, kilkukrotnie uciekały z pokeballa. Jedyny skubaniec jaki mi uciekł to Butterfree. Większość nalatalem wczoraj na zakupach. Moja kobieta szukała sukienkę więc miałem dużo czasu na łapanie :D
2yln0qa.png



33m5tgn.png
 
Jak tam Panowie? Połapali coś? To moje zbiory, z niektórymi trzeba było się mocno namęczyć, kilkukrotnie uciekały z pokeballa. Jedyny skubaniec jaki mi uciekł to Butterfree. Większość nalatalem wczoraj na zakupach. Moja kobieta szukała sukienkę więc miałem dużo czasu na łapanie :D
2yln0qa.png



33m5tgn.png
ja mam ponad 40, ale widze, ze fajne masz okazy, ktorych ja nie mam :/ dzisiaj widzialem ta ewolucje goldeen, ale nie mialem pokeballow...
 
Mogę ewoluować Zubata, oba Nidorany, Venonata i Metapoda ale czekam na lucky egga żeby więcej expa spadło i level wyjebało.

1.png
2.png
3.png
4.png
 
Phi a gdzie weedle, caterpie i ratata?
A poważnie to very nice. Części z tych poków to ja na oczy nie widziałem.
Ja dziś na jajku przekształciłem 6 pigejów, 5 widlów, 2 caterpie i 2 rataty :D
 
Ja najwięcej wtapiam na zubatach. Cholerstwo ma kocie ruchy i zawsze się uchyli. Ogólnie złapałem/wyewoluowałem/lub "wysiedziałem" 39 różnych stworków. Teraz mi się już tylko powtarzają.

Czas się przeprowadzić:DC:

@kapusta kojarzysz jakieś miejscówki z rzadkimi okazami w Płocku?

Ze swojej str mogę powiedzieć, że koło sushi samurai idzie złapać rhynosa, a na placu obrońców warszawy cleafairy. No i na podolach weedli pidgejow i ratatow na wagę
 
ja to już mam 94 pokemony w pokedexie :D
Poka poka co tam masz ciekawego.
Mogę ewoluować Zubata, oba Nidorany, Venonata i Metapoda ale czekam na lucky egga żeby więcej expa spadło i level wyjebało.

View attachment 3738 View attachment 3739 View attachment 3740 View attachment 3741
Ładnie idziesz, fajne masz okazy. Ja wczoraj nie mogłem złapać Squirtle, ale za to dzisiaj złapałem Wartortle. Ogólnie w Poznaniu jest mnóstwo pokemonów, ale nie bardzo mam na nie czas. We wrześniu nadrobię a od niedzieli będę zbierał pokemony w Londynie. Zobaczymy co tam jest ciekawego.

Lubię tę piosenkę.
"Ramię w ramię w wielki bój!"
 
skad te jajka bierzecie?
Poka poka co tam masz ciekawego.

Ładnie idziesz, fajne masz okazy. Ja wczoraj nie mogłem złapać Squirtle, ale za to dzisiaj złapałem Wartortle. Ogólnie w Poznaniu jest mnóstwo pokemonów, ale nie bardzo mam na nie czas. We wrześniu nadrobię a od niedzieli będę zbierał pokemony w Londynie. Zobaczymy co tam jest ciekawego.

Lubię tę piosenkę.
"Ramię w ramię w wielki bój!"

kurwa, az nabralem ochoty na obejrzenie 1 sezonu :D
 
Ja najwięcej wtapiam na zubatach. Cholerstwo ma kocie ruchy i zawsze się uchyli. Ogólnie złapałem/wyewoluowałem/lub "wysiedziałem" 39 różnych stworków. Teraz mi się już tylko powtarzają.

Czas się przeprowadzić:DC:

@kapusta kojarzysz jakieś miejscówki z rzadkimi okazami w Płocku?

Ze swojej str mogę powiedzieć, że koło sushi samurai idzie złapać rhynosa, a na placu obrońców warszawy cleafairy. No i na podolach weedli pidgejow i ratatow na wagę

Mało mam rzadkich i rzadko tez chodzę po Płocku. Na moim ranczu nie ma nic, najblizej z km ode mnie są weedle i pidgeye. Wczoraj złapałem na Przemysłowej Laprasa, a z tydzień temu koło 5 lo Ryhorna, Clifery na grodzkiej i Hypno przy stadionie. Reszta raczej zwyklaki :-)
 
Mało mam rzadkich i rzadko tez chodzę po Płocku. Na moim ranczu nie ma nic, najblizej z km ode mnie są weedle i pidgeye. Wczoraj złapałem na Przemysłowej Laprasa, a z tydzień temu koło 5 lo Ryhorna, Clifery na grodzkiej i Hypno przy stadionie. Reszta raczej zwyklaki :-)
Czyli tak jak u mnie :) wczoraj jadąc koło marmarisa mignął mi jinx bodajże, wyglądał jak pokemonowa wersja Grodzkiej:DC:
 
Czyli tak jak u mnie :) wczoraj jadąc koło marmarisa mignął mi jinx bodajże, wyglądał jak pokemonowa wersja Grodzkiej:DC:

Jinxa złapałem na przemysłowej, raz mi sie pojawił, ale w radarze widzialem kilka razy
 
Back
Top