Pogotowie Sercowe Cohones

Pervet zachęcony twoim pomysłem wlazłem na jakiś dziwny portal randkowy. konto fake. lasek nawał, trafiła się jedna konkretniejsza i ciekawsza to postanowiłem złapać ją własnym kontem ;-) podpuszczałem ją że 2 osoby to 1 i wyśmiewałem jak to podejrzewała.
w końcu aby skonsumować znajomość musiałem połączyć persony. dupa obrażona mimo, iż niby domyślała się od początku .
drogi pamiętniczku jak uratować sytuacje?
 
Po chuj łączyłeś persony? Było używać obu i tylko stosować różne metody i w zależności z kim by się chciała spotkać, to umówić i takim być. Tylko zdjęcia trzeba wrzucać takie, żeby się dupa nie zjarzyła. Dobra opcja np w okularach enface i na drugim koncie bez i zdjęcie z profilu. Jeden profil imię, drugie ksywa. Grunt to być jak najbardziej szczerym w takich wałkach :D Ale tak szczerze to po chuj dwa konta? Z jednego się nie da obrobić, a co dopiero z dwóch... kurwa pod tym względem doceniam czasy szukania roboty w PL. Był czas na pisanie i codzienne spotkanka... z inną :D
 
bo jak się okazało że taka ostra dupa to chciałem się spotkać i realnie ją wypukać. zastanawiam się czy odczekać moment aż jej przejdzie i próbować nawiązać stosunki na nowo z normalnego konta.
 
Pierdol ją. Ostrych dup jest zatrzęsienie ostatnio :)
Mnie wzięła chętka z dwa dni temu, na taką w wadze Izki Badurek. Cóż. Dziś się spotkałem. W Wawie przy palmie jest taka knajpka, pin up. Lubię ją bo prawie zawsze jest pusta. Czemu o tym piszę? Bo ekhm. Po 20 minutach normalnej rozmowy laska obwieściła mi, że uwielbia sex. Po kolejnych 20 rzuciła, że jest niesamowicie odważna. Po kolejnych 20 powiedziała, że uprawia seks tylko poza łóżkiem... No to wstałem, wyjąłem faję i mówię ssij. Nie wzięła :( Jaki z tego morał? Laski kłamią.
 
Po 20 minutach normalnej rozmowy laska obwieściła mi, że uwielbia sex. Po kolejnych 20 rzuciła, że jest niesamowicie odważna. Po kolejnych 20 powiedziała, że uprawia seks tylko poza łóżkiem... No to wstałem, wyjąłem faję i mówię ssij. Nie wzięła :( Jaki z tego morał? Laski kłamią.
Wszyscy kłamią. Poza tym nie rozumiem, dlaczego miałaby wziąć. :cool:

Popełniasz typowy błąd logiczny. To, że laska uwielbia seks, jest niesamowicie odważna (cokolwiek to znaczy:crazy:) i uprawia seks tylko poza łóżkiem wcale nie oznacza, że ma ochotę zrobić Ci loda na środku knajpy.:boss:
 
Wszyscy kłamią. Poza tym nie rozumiem, dlaczego miałaby wziąć. :cool:Popełniasz typowy błąd logiczny. To, że laska uwielbia seks, jest niesamowicie odważna (cokolwiek to znaczy:crazy:) i uprawia seks tylko poza łóżkiem wcale nie oznacza, że ma ochotę zrobić Ci loda na środku knajpy.:boss:
Hmm to wynikało z podtekstów. Nie byłoby to bynajmniej dla niej coś nowego (z tego co mówiła). Zresztą. I tak zostanie zrobiona, tym zachowaniem zasłużyła tylko na kilka dodatkowych siniaków. I ona to wie.
 
hahah :D, powiem tak, w sobotę byłem się spotkać z dziewczyną tak btw. pierwsza od chuj nie wiadomo kiedy o której myślałem poważnie, następnego dnia sama napisała, myślę dobry znak, w poniedziałek pisaliśmy jeszcze coś, we wtorek zjebał mi się telefon i nie pisałem do niej tak gdzieś od 13 do 21, i od tego czasu nic, napisałem ze dwa razy tłumacząc sytuację i do tej pory ni chuja :D, na fb coś napisałem i też ni chuja :D. Jedno jest pewne jak mi jebnęła focha o to, że nie pisałem po jednym spotkaniu to już jest po temacie :D. Kurwa choć spierdalaj by napisała :D. Trzeba wrócić do trybu takiego jak wcześniej :D, jebać związki :D. Po jednej bardzo cennej radzie, a w zasadzie 2 od P. fajnie było :P
 
Jedno jest pewne jak mi jebnęła focha o to, że nie pisałem po jednym spotkaniu to już jest po temacie :D. Kurwa choć spierdalaj by napisała :D.
Nie przesądzaj, pewnie chce żebyś "przemyślał co zrobiłeś źle i się ponakręcał", jak widać działa heh
 
Wchodze na temat po 50 stronach, ktore pominalem z pytaniem w glowie "czy pervert dalej sprzedaje tutaj historie swoich chwalebnych podbojow i temat opiera sie glownie na tym". Niezawodnie, tak...
 
Nie przesądzaj, pewnie chce żebyś "przemyślał co zrobiłeś źle i się ponakręcał", jak widać działa heh
jak widać nie ;), bo mnie to jebie i oprócz 2 prób napisania które były we wtorek, prosił się nie będę, też nic nie pisze ;)
 
Panowie. Drugi dzień z rzędu nie mogę uzyskać 100% od mojego sprzętu. Różne laski a i tak wciąż mam uczucie jakby stał"nie w pełni". Czy to stres? Jeszcze kilka dni temu działał bez zarzutu. Hmmm nie ogarniam. Macie podobne doświadczenia?
 
Panowie. Drugi dzień z rzędu nie mogę uzyskać 100% od mojego sprzętu. Różne laski a i tak wciąż mam uczucie jakby stał"nie w pełni". Czy to stres? Jeszcze kilka dni temu działał bez zarzutu. Hmmm nie ogarniam. Macie podobne doświadczenia?
zakochany!

:love:
 
Panowie. Drugi dzień z rzędu nie mogę uzyskać 100% od mojego sprzętu. Różne laski a i tak wciąż mam uczucie jakby stał"nie w pełni". Czy to stres? Jeszcze kilka dni temu działał bez zarzutu. Hmmm nie ogarniam. Macie podobne doświadczenia?

Za dużo ruchasz. Dwa dni przerwy i będzie jak nowy.
 
Panowie. Drugi dzień z rzędu nie mogę uzyskać 100% od mojego sprzętu. Różne laski a i tak wciąż mam uczucie jakby stał"nie w pełni". Czy to stres? Jeszcze kilka dni temu działał bez zarzutu. Hmmm nie ogarniam. Macie podobne doświadczenia?
Nie strasz mnie bo jestem w twoim wieku :D,jak to nagła sytuacja to bym się raczej nie martwił na razie-raczej psycha ale ciebie bym o to nie podejrzewał :D
 
kurwa no właśnie dopiero co było wszystko z pełną mocą, a ten weekend jestem w holandii i ani przy białej ani przy czarnej... Zresztą czarna juz mi sie nie podoba, moze mój penis też został rasistą?
 
"jedna miłość znaczy więcej niż cokolwiek", a takie bzdury jak Perv przeżywa to gratuluję badań i psychy : D
 
Czemu ten temat nie żyje? Trzeba go przywrócić na górę, co robię oto tym postem. Nikt nie ma żadnych ciekawych historii?
@Pervert
I jak, jest rasistą czy nie :lol:? Problem rozwikłany?
 
Back
Top