Pogotowie Sercowe Cohones

W skrócie, robisz konto, wrzucasz zdjęcia i piszesz bzdury o sobie. Nie możesz sam zagadywać do dup, więc trzeba je nakręcić opisem. U mnie leci jak zawsze, amsterdam itd :> Ach ale można je zaczepiać i jak Ona Cię doda do koszyka to piszesz z nią :> jeszcze do żadnej nie napisałem, niech się suki produkują :>
 
Haha dobra stronka, zawód się zgadza



t6.png
 
Perv, dajesz prawdziwe dane i piszesz tak, że jak ktoś znajomy zobaczy to nie ma przypału, czy fejk imię i nazwisko? :D Ja się nigdy nie przekonam do takich stronek.
 
Hahah dokładnie, też bym nigdy nie podał prawdziwych danych, mało tego nigdy nie wystawiłbym tam sie z japy, jeszcze potem jakieś zjeby będą kraść zdjęcia i używać.
 
jeszcze potem jakieś zjeby będą kraść zdjęcia i używać.


Mam to za sobą już, dlatego teraz na takich gównach wrzucam normalne zdjęcia samej japy, a gdy chcę jakieś bardziej wakacyjne to tylko z zasłoniętą.



Normalne dane? Hmm nie. :) Zazwyczaj mam na takie rzeczy osobne imię plus najczęściej holenderskie nazwisko (swoją drogą muszę zmienić, użyłem oryginalnego, takiego samego jak nazywał się kumpel z pracy i ostatnio dowiedziałem się że oznacza przełykanie lol) no i maila :)
 
Ja tam jestem za tym by P. krok po kroku (najlepiej z obrazkami pomocniczymi) napisał poradnik: "Jak szybko wyrwać chorą łanie w internecie i zaaplikować jej kuśkę między giry".



Zamówię nawet prenumeratę. Pomyśl o tym P.
 
Grzechu wygral casting na glowna role meska w Leaving Las Vegas 2 i przygotowywuje sie do oskarowej kreacji. Podchodzi do sprawy bardzo powaznie,czego nie robi sie dla roli...
 
Bolt: Wstąpił w niego zły demon i teraz jest w piekle :D interesuje sie egzorcyzmami ,oglądalem kilka dokumentów ktore ukazują opętywanie ludzi przez jego ducha.Ale to nie do tematu,temat był o zdradzie a ja tylko dodalem od siebie że jest nie do wybaczenia porównując pewna historie z przed 2000 lat
 
Kurwa co one z tym Amsterdamem, przecież to nie są Karaiby, żeby aż tak sie podniecały, każdy głupi przecież może tam wyjechać. Bez urazy oczywiście Perfum.
 
odjebcie się od moich tureckich rysów :( Ostatnio dupa mnie zabrała do tureckiej restauracji w waw bo stwierdziła, że wyglądam jak bóg turków. tru story :(((((
 
Zagdaka rozwiązana. P. nie wyrywa dup na 25centymetrową kuśkę, nie wyrywa ich nawet na Amsterdam. On wygląda jak zwykły erasmus, czyli latiocygan. Spore rozczarowanie.
 
@Kazuya



Tak, ale też swego czasu mnie nurtowała sprawa Judasza z piekła (bo podejrzewam, że wiedzę czerpiemy z jednej pozycji), po zasięgnięciu języka się dowiedziałem, że demony niekoniecznie przedstawiają się, nawet na egzorcyzmach, faktycznymi imionami, stąd Judasz czy Hitler.







Do tematu - ale czemu akurat lecą na Turka :C
 
Back
Top