Pogotowie Sercowe Cohones

Przechwytywanie.JPG
 
Dziś poznałem taka miękka dziewczynę :D
Trochę z Nią zacząłem podpisywać i juz lekko podpalona :D Z wyglądu cudenko <3
Chociaż na 2 zdjeciach jest jakby efekt zeza, ale to może przez foto. Oby nie miała tego strita :D
 
'miękka' dziewczyne? co miala 'miekkiego'? jestes pewny płci?



zez bedzie jak chuj, czuje to. :D #sprawdztezzeby
 
#bajupropszahasztagaxd



zdjęcia często nie odzwierciedlają wyglądu dupeczki.często jest jakaś chujnia



tak czy siak powo niech się szczęści.
 
ja też spotkałem ale chuj tam :D przejechać sie zawsze można :D jak nie zęby to aids,wszy,płaskostopie albo coś innego.



JEŚLI TAKA Z NIEJ CZIKA TO NIE ZASTANAWIAJ SIE !!! atakuj :-) i foto możesz fumflom z cohones zapodac - wiadomix.
 
Chociaż na 2 zdjeciach jest jakby efekt zeza, ale to może przez foto. Oby nie miała tego strita :D


Faktycznie przerąbana sprawa z zezem bo jak do miecza przystąpi, to sobie może oczy powybijać.
 
Faktycznie przerąbana sprawa z zezem bo jak do miecza przystąpi, to sobie może oczy powybijać.


:-)



mahonek czy Ty możesz do kurwy nędzy przestać zmieniać te jebane sygnatury non stop? Mój transfer pada przez takie chujowe gówna. Dzięki!



A foki wrzuć zdjęcia. Btw odkryłem kolejne źródło świń, zaadoptujfaceta. Same piszą i się produkują :>
 
Wewiur: mysle ze moje porównanie jest trafne ,jesli milosierny Jezus który kochał kazdego człowieka ponad wszystko nie potrafił wybaczyc judaszowi zdrady to czemu niby my mielibycmy wybaczyc kobiecie która zdradza oszukuje nas
 
@Kazuya



O czym Ty piszesz, przecież Judasz się powiesił, więc skąd wiesz, że zdrada nie została mu wybaczona (poza tym jest też fragment o wstąpieniu w niego złego ducha, ale to nie ten temat)?







A mahoniusz nowa dziewczyna co 2 tygodnie, cóż za Alvaro!
 
Jak ktoś ma inną codzień to jeszcze może się szczycić byciem jakimś tam "zdobywcą dup" ;-) Jak ktoś z każdą jest 2 tygodnie to znaczy, że nie umie zbudowac nic trwałego :P
 
Przecież mahoniusz ich nie zdobywa, tylko pisze, że szpachlowałby czy jakieś inne bzdury. #mentalnyRadom
 
Wpada na randki z zaprawą i zamyka im otwory, żeby nikt już ich nigdy nie mógł mieć po spotkaniu z nim, ani by nie wymówiły już w życiu słowa ;-)))?
 
#mentalnyRadom ahahaha, rozjebal. :D



Perv tutaj wam kurwa innowacje ogarnia widze, pewnie tindery czy inne zaadoptujfaceta (lold) dostaly dobry zastrzyk uzytkownikow z cohones jak wam Perfum wytlumaczyl sprawy, haha.
 
Myślałem, że to zaadoptuj faceta to jakaś ironia była. A teraz wklepałem w internety i szczęka mi opadła... :-)
 
Back
Top