Pogotowie Sercowe Cohones

Trzeba dodać, że on się nawet nie zdążył ożenić. :mjsmile:

ricky-ch%C5%82opaki-z-barak%C3%B3w.gif
 
Naprawdę Podziwiam facetów którzy przy naszym prawie w polin nie zabezpieczają się finansowo czy intercyzą.
Potem spanie w namiocie jak ryba jako dumny feminista.
:juanlaugh:
Przed czym tu się ubezpieczać jak na papierze nic nie ma? Po za tym mam lepsze ubezpieczenie: panny z odzysku nawet ładnej ale z trojką dzieci nikt nie weźmie. SIM lock i firewall w trzech osobach.
 
Last edited:
To może inaczej....
Czy twoja była..mała cycata czarna odzywa się do Ciebie? :awesome:
Nie. Ja do niej pisze tylko jak potrzbuje jej podpisu przy załatwianiu resztek formalności w banku. Wczoraj byłem jedną rzecz ogarnąć i Jak jebana patrzyła jaki dochód wykazałem. Dupa musiała zapiec xD
Za miesiąc dopnę temat i już się do niej więcej nie odezwę niech sobie mieszka z matką na kawalerce pierdoląc o worklifebalance.
:juanlaugh:

Na chuj mam tracić czas na osobę, która mnie tylko ogranicza. Ja już jestem dawno wyleczony, gram w nową grę o nazwie SUK-CES
 
Nie. Ja do niej pisze tylko jak potrzbuje jej podpisu przy załatwianiu resztek formalności w banku. Wczoraj byłem jedną rzecz ogarnąć i Jak jebana patrzyła jaki dochód wykazałem. Dupa musiała zapiec xD
Za miesiąc dopnę temat i już się do niej więcej nie odezwę niech sobie mieszka z matką na kawalerce pierdoląc o worklifebalance.
:juanlaugh:

Na chuj mam tracić czas na osobę, która mnie tylko ogranicza. Ja już jestem dawno wyleczony, gram w nową grę o nazwie SUK-CES
Ps.

Nigdy nie miałem lepszego brzucha.
:robbie:
 
Zdarzają się i tacy co biorą, stąd też tym babom często odpierdala, bo myślą, że zawsze znajdzie się jakiś beciak
:beta:y
Tu nie muszę gadać o lwach, tych bestiach które prawie dorównują swoją majestatycznością samcom z cohones, nawet zwykły samiec zebry zabija potomstwo od innego samca gdy przejmuje stado
Też tak powinniśmy robić.

właśnie rozwiązałem problem z samotnymi matkami :robertmakeup:
 
Nie no Panowie szanujmy się, rozdzielność majątkowa to w pewnym momencie jest konieczność. Niezależnie od tego jakie ma się podejście od partnerki i związku to taki dokument powinien być podpisany. Dla jednego będzie to zabezpieczenie przed wałkiem ze strony partnerki/żony a dla drugiego będzie to ochrona żony i dzieci przed jakąś tragedią finansową. Z racji odpowiedzialności finansowej do wysokości majątku mam rozdzielność i naszą główną nieruchomość przepisaną na żonę, tak samo nasza "poduszka bezpieczeństwa" jest oficjalnie jej własnością. Pozostałe tematy mam ograne troszeczkę inaczej (ale to już chyba nawet nie jest temat na to forum i nie ten dział) i w razie problemu mój majątek prywatny jest stosunkowo niski :fjedzia:
 
Nie no Panowie szanujmy się, rozdzielność majątkowa to w pewnym momencie jest konieczność. Niezależnie od tego jakie ma się podejście od partnerki i związku to taki dokument powinien być podpisany. Dla jednego będzie to zabezpieczenie przed wałkiem ze strony partnerki/żony a dla drugiego będzie to ochrona żony i dzieci przed jakąś tragedią finansową. Z racji odpowiedzialności finansowej do wysokości majątku mam rozdzielność i naszą główną nieruchomość przepisaną na żonę, tak samo nasza "poduszka bezpieczeństwa" jest oficjalnie jej własnością. Pozostałe tematy mam ograne troszeczkę inaczej (ale to już chyba nawet nie jest temat na to forum i nie ten dział) i w razie problemu mój majątek prywatny jest stosunkowo niski :fjedzia:
czyli w razie w wyjeżdżasz w skarpetach i z namiotem :lol:
 
Nie no Panowie szanujmy się, rozdzielność majątkowa to w pewnym momencie jest konieczność. Niezależnie od tego jakie ma się podejście od partnerki i związku to taki dokument powinien być podpisany. Dla jednego będzie to zabezpieczenie przed wałkiem ze strony partnerki/żony a dla drugiego będzie to ochrona żony i dzieci przed jakąś tragedią finansową. Z racji odpowiedzialności finansowej do wysokości majątku mam rozdzielność i naszą główną nieruchomość przepisaną na żonę, tak samo nasza "poduszka bezpieczeństwa" jest oficjalnie jej własnością. Pozostałe tematy mam ograne troszeczkę inaczej (ale to już chyba nawet nie jest temat na to forum i nie ten dział) i w razie problemu mój majątek prywatny jest stosunkowo niski :fjedzia:
mam tak samo. Strzeżonego.... :conorsalute:
 
Bo baby to głupie chuje. Tu masz przykład: baba chce nad morze i chuj. W komentarzach kwik innych bab żeby go zostawiła bo to przemoc i jebać takiego, który nie dba o swoją księżniczkę. I wtedy wchodzi kolo cały na biało z argumentami. Ale to :pudziaonicbyniedao:


Może Pedzian na rację z tymi wielkimi chłopaki. Piniążki to on umie liczyć i nawet największe chłopy są tańsze niż baby więc zostanie na browara
 
Bo baby to głupie chuje. Tu masz przykład: baba chce nad morze i chuj. W komentarzach kwik innych bab żeby go zostawiła bo to przemoc i jebać takiego, który nie dba o swoją księżniczkę. I wtedy wchodzi kolo cały na biało z argumentami. Ale to :pudziaonicbyniedao:


Przejrzałem pobieżnie profil. Ten pustak nadaje się wyłącznie do podludzi. Nad morze zawiózł bym wyłącznie żeby się przyzwyczajała do piachu.
 
Bo baby to głupie chuje. Tu masz przykład: baba chce nad morze i chuj. W komentarzach kwik innych bab żeby go zostawiła bo to przemoc i jebać takiego, który nie dba o swoją księżniczkę. I wtedy wchodzi kolo cały na biało z argumentami. Ale to :pudziaonicbyniedao:


wyszukiwanie głupich w internecie nie dowodzi niczego. W taki sposób można dosłownie każda grupę sprowadzić na glebe i zdeptać.

Wiesz ilu jest glupich chujów wśród mężczyzn? :mamed: wystarczy forumka poczytać lub TT a to tylko początek.


#piekłoGłupich :awesome:
 
Back
Top