Pogotowie Sercowe Cohones

Ja jestem jebnięty ale nie w taki sposób jak mahonkowaci kolesie, którym imponuje obracanie tępych cip na ilość i układanie sobie pod to życia.
 
ej, ja mam 22 i sie zgadzam z mlodziakami! :C



pisalem wiele razy, 'licznik' i chwalenie sie nigdy mnie jakos nie interesowalo - nie neguje tego, niektorzy lubia sobie popierdolic o tym i co sie da (alez jebnalem zdanie), a niektorych to zbytnio nie rusza. :)



ALE DZIEKI MAHON! #masu
 
Zła linia obrony. Mam 21 lat
cool.gif


A chciałem go obronić, a wszyło na to że po prostu jest burakiem ;(



:-)
 
Przecież mahon to totalny debil, zresztą jak można nie być debilem skoro jara się WS? I idolem i wzorem do naśladowania jest ktoś z tego programu?
 
Kurwa ale 21 lat to nie jest mało, mogłoby się w tej głowie coś tam zacząć wykluwać, niestety są przypadki, że jedyne co się wykluwa to debilizm.
 
Mahonek, przyszła ex to znaczy że lubisz ruchać i zostawiać dziewuszki. Znaczy robisz to z premedytacją, znaczy jesteś złym człowiekiem :(
 
Ale na niego wsiedliście... zluzujcie trochę. :-)


Dla mnie to może sobie posuwać i 100 lasek na miesiąc. Pies nie weźmie, jak suka nie da. Poza tym chłopak może jedno mówić, a drugie robić.
 
Bo kot z dziury myszy łapie, a nie ją rucha :-D Jak je wyje to faktycznie zdechnie, a dziurka jak jej nie "zaszpachlujesz" to dalej będzie dziurą i swoją funkcję posiadać :P
 
Swoją drogą Mahonek musi mieć zajebiście silną psychikę jak Jarek Psikutas bez "s" na końcu. Dzień w dzień pojazdy na klatę zbiera a wraz z nowym nadchodzącym dniem i tak wrzuci nową sygnaturkę z WS.
 
Back
Top