Pogotowie Sercowe Cohones

Zastosuję się do rozmowy, na razie mieliśmy taką mniejszą, że ona musi sobie co nieco przemyśleć, bo chce tej relacji, ale tamten jej namieszał.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dojazd lamusa w ostateczności jest do wykonania.

*ps. w piątek i tak idę w impre integracyjną firmową także będzie zabawa, niezaprzątana myślami głowa.
Paaanie, to już jest chuj
 
Następny etap to już tylko nagrywanie takich filmików jak ten co dzisiaj komentujemy? :awesome:
Tu się nie ma co śmiać. Trzeba działać.
Ten film to tragedia. Ja liczę że gość ma cohones i zniszczy tej babie życie zostawiając ją bez dzieci i grosza przy duszy.

#pieklokobiet
 
że ona musi sobie co nieco przemyśleć, bo chce tej relacji, ale tamten jej namieszał.
.
Spierdalaj ziomek jak najszybciej. Szkoda czasu, nerwów, pieniędzy i serducha. Nie ma co się łudzić, jak nie teraz to za rok czy dwa będą problemy.
Nie ma mowy w związku o czymś takim że były/była może namieszać w głowie. Coś jest nie tak skoro on ma na nią wpływ.
Życzę Ci jak najlepiej oczywiście.
 
Zastosuję się do rozmowy, na razie mieliśmy taką mniejszą, że ona musi sobie co nieco przemyśleć, bo chce tej relacji, ale tamten jej namieszał.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dojazd lamusa w ostateczności jest do wykonania.

*ps. w piątek i tak idę w impre integracyjną firmową także będzie zabawa, niezaprzątana myślami głowa.
Musisz dać jej przestrzeń. Pamiętaj, że jeśli nawet dojdzie do zdrady to nie jej wina, może potrzebowała sprawdzić co czuje do Ciebie, a może chciała obudzić ogień w waszym związku.

Zapytaj sam siebie co zrobiłeś nie tak.

Nie będę się jednak wymądrzał i radzę jednak spojrzeć do fachowych opracowań, które możesz znaleźć w gazecie wyborczej, wysokich obcasach czy onecie.
 
Jprdl gotujcie wrzątek na herbate bo jest kurwa grubo xD polskie witaminki w akcji :brainoverload:


11:20 :DC:

Długie, ale może później odpalę.
A ja wam proponuję prostszy eksperyment z waszymi witaminkami (sprawdzone kilka razy z oczywistymi wnioskami). Doprowadźcie "przypadkowo" do wspólnego oglądania lub do tego by mimowolnie, jakby od niechcenia, zupełnie niepoważnie rozmowa zeszła na temat filmu "Niemoralna propozycja". Gdy już ustalicie kto jest kim zostaje wam tylko kwestia potargowania się o kwotę i wybór co robicie z tym fantem :devil smile:
 
Obejrzałem. Kurwa, kinki z wydzielinami :confused:
Demoralizacja społeczeństwa zakończona sukcesem! :dobry:
Kuźwa ja rozumiem mieć fetysze i być sprośnym, ale to z kimś kogo się zna, a nie z randomem z internetu co oferuje 500 zł za seks xD 2-3 przynajmniej się na więcej wyliczyły, ale i tak masakra że za hajs możesz sobie z taką szarą myszką zrobić co chcesz.
 
Demoralizacja społeczeństwa zakończona sukcesem! :dobry:
Kuźwa ja rozumiem mieć fetysze i być sprośnym, ale to z kimś kogo się zna, a nie z randomem z internetu co oferuje 500 zł za seks xD 2-3 przynajmniej się na więcej wyliczyły, ale i tak masakra że za hajs możesz sobie z taką szarą myszką zrobić co chcesz.
Muszę Was oświecić, ale to nie są szare myszki, tylko regularne prostytutki, które udają szare myszki ciekawe eksperymentów. Zwykła dzifka w burdelu jest mniej ekskluzywna niz "zwykłe" dziewczyny szukające wrażeń i łatwego hajsu.
 
Back
Top