Pogotowie Sercowe Cohones

jajebie po raz pierwszy w życiu mam moralniaka po zrobieniu laski. Najgorsze jest to, że wyrwałem niedawno dupeczkę o wyglądzie Angeliny Jolie (plus zawodowa tancerka) i nie chciało mi się jej robić, chociaż jest zainteresowana bardzo. A złoiłem takiego przeciętniaka bo mi ugotowała obiad i upiekła ciasto na 1sze spotkanie. Smutno mi.
Za kilka lat właśnie takiej będziesz szukał. Mam wyjebane na wyzwolone Angeliny i inne tancerki, artystki czy karierowiczki. Kobieta ma tworzyć atmosferę w okół domu, aby chciało się do niego wracać.
 
@kaczka41 semantyka, nie dopieprzaj się.

Ja do dzisiaj mam beke jak z Sevenem na zlocie siedzieliscie na tinderze i robiliscie selekcje dupeczek.
Uczyłem chłopaka jak się to robi efektywnie i niestety. Miecz okazał się obosieczny. Tinder mnie oszukał :(

@Comber Teraz takiej szukam. Taką miałem ostatnią. A właściwie dwie ostatnie, ale nazwij mnie płytkim, nastawiłem się w tym przypadku na coś innego niż otrzymałem, stąd też i zawód.
 
jajebie po raz pierwszy w życiu mam moralniaka po zrobieniu laski. Najgorsze jest to, że wyrwałem niedawno dupeczkę o wyglądzie Angeliny Jolie (plus zawodowa tancerka) i nie chciało mi się jej robić, chociaż jest zainteresowana bardzo. A złoiłem takiego przeciętniaka bo mi ugotowała obiad i upiekła ciasto na 1sze spotkanie. Smutno mi.
Oj tam, oj tam. Tego dnia po prostu chciałeś taką, która dobrze gotuje, jak Angelina chętna to poczeka chwilę :-D
 
@Perfumiarz
Polecam dupeczki z profilu "Pokolenie Ikea".
90% to takie korpo lalunie "z klasą co to ich hobby to dobra restauracja" i dotego większość to przezajebiste fizycznie dupeczki..a jednocześnie dziwnie srustrowane seksualnie i emocjonalnie i łatwe do wyrywania. Jak napiszesz pod wpisem tego Paolo Coelho dla kobiet(bo tym są wpisy autora fanpage) jakiś pojeżdżający komentarz - to same będą do Ciebie pisać. Zabawna zabawa tam jest.
 
Ja do dzisiaj mam beke jak z Sevenem na zlocie siedzieliscie na tinderze i robiliscie selekcje dupeczek.
Oj tam, oj tam, nie czepiaj się, mała selekcja nie zaszkodzi :D, każdy znajdzie coś dla siebie :D
p.s też bym chciał mieć tak jak Ty @Comber, może kiedyś będzie mi dane;).
p.p.s i tak wiem na tinderze żony nie znajdę ;)
 
Last edited:
@Kraver i to jest prawidłowa kolejność;)


BTW Za dwa tygodnie mam Wigilię integracyjną pięciu firm. W gronie tych firm jest firma pijarowa, gdzie każda dziewczyna jest absolutnie przezajebista. Po co ja się hajtałem? :D
 
Ja miałem usuwać tindera bo jednak nie ogarniam tych dup z internetów, aplikacji czy innych wymysłów techniki, jednak wolę coś wiedzieć o tych dupach wcześniej zanim sie z nimi ustawie (znaczy wiadomo, że wiem bo sobie wystalkuje, ale oficjalnie nie moge tego dać do zrozumienia). Ale z drugiej strony te właśnie korpo biurwy to najłatwiejsze cele, dupy zazwyczaj z obcych miast gdzie nie mają zazwyczaj nie mają wielu dobrych znajomych, zapierdalają do późna w tych korpo, nie mają czasu na relacje towarzyskie, na odskocznie i właśnie szukają szczęścia na jakichś tinderach itd.

Teraz z kolei mam fantazje, żeby ogarnąć jakąś muzułmanke co na codzień zasuwa w hidżabie, zazwyczaj to są dobre dupy, żeby się przez chwile poczuła wyzwolona :) Także, tymczasowo tak dla islamizacji europy.
 
Ja miałem usuwać tindera bo jednak nie ogarniam tych dup z internetów, aplikacji czy innych wymysłów techniki, jednak wolę coś wiedzieć o tych dupach wcześniej zanim sie z nimi ustawie (znaczy wiadomo, że wiem bo sobie wystalkuje, ale oficjalnie nie moge tego dać do zrozumienia). Ale z drugiej strony te właśnie korpo biurwy to najłatwiejsze cele, dupy zazwyczaj z obcych miast gdzie nie mają zazwyczaj nie mają wielu dobrych znajomych, zapierdalają do późna w tych korpo, nie mają czasu na relacje towarzyskie, na odskocznie i właśnie szukają szczęścia na jakichś tinderach itd.

Teraz z kolei mam fantazje, żeby ogarnąć jakąś muzułmanke co na codzień zasuwa w hidżabie, zazwyczaj to są dobre dupy, żeby się przez chwile poczuła wyzwolona :) Także, tymczasowo tak dla islamizacji europy.
Tzw: kot w worku :) :bomb:
 
Back
Top