Podludzie

żydowska władza w Polsce ma się dobrze od ponad 60 lat, głupi naród co oddaje władzę obcym:
- żydom jak kwaśniewski, mazowiecki, gomułka, kuroń, kaczyński, czy pomiotom diabła szechtera,
- niemcom jak tusk, buzek, schieringcośtam wielgus, kohut, buzek, róża srun,

Nie ma Polaków w tym kraju?

Edit: a do tego ten nasz przygłupi naród dobrał sobie i kilku upadlińców jak kowal, bodnar
:ożeszty:
 
Last edited:
żydowska władza w Polsce ma się dobrze od ponad 60 lat, głupi naród co oddaje władzę obcym:
- żydom jak kwaśniewski, mazowiecki, gomułka, kuroń, kaczyński, czy pomiotom diabła szechtera,
- niemcom jak tusk, buzek, schieringcośtam wielgus, kohut, buzek, róża srun,

Nie ma Polaków w tym kraju?
Polaki są zajęci żarciem się między sobą o to kogo Żydzi kochają bardziej.

Ty jesteś antysemitą!
A nie! Bo ty!
 
Jebac ją, jebać jej fanów, jebac ludzi którzy oglądali ttv i oglądali program z nią oraz jebac Miszczaka z Polsatu za to że w ogólnopolskiej TV dal szanse takiemu podludziu. Kiedyś Frytke z BB całą Polska krytykowała a w obecnych czasach by była jako święta w tym całym gównie infu, pato gal mma i ich konferencji i reszty syfu. KOMETO NADLATUJ
Od miesiąca mam znowu telewizję. Na początek zrobiłem wycieczkę po kanałach: tego typu właśnie podludzie, głupawe teleturnieje i fabularyzowane historyjki oraz agitka ekologiczna. Karałbym zarówno podludzi którzy układają ramówkę jak i oglądających. W domu zapowiedziałem że jeśli choć raz zobaczę odpaloną jedynkę, TVN, polszmat lub podobne gówno to telewizji nie będzie do końca mojego życia.
 
Nie ma Polaków w tym kraju?

szczesc-boze-panie-anderson-grzegorz-braun-matrix.jpg
 
Jebac ją, jebać jej fanów, jebac ludzi którzy oglądali ttv i oglądali program z nią oraz jebac Miszczaka z Polsatu za to że w ogólnopolskiej TV dal szanse takiemu podludziu. Kiedyś Frytke z BB całą Polska krytykowała a w obecnych czasach by była jako święta w tym całym gównie infu, pato gal mma i ich konferencji i reszty syfu. KOMETO NADLATUJ
Mordo, to ty jesteś tą kometą... :tysoncoffe:
 
Ciekawy ten wysyp newsów o nauczycielkach molestujących małolatów. Czy coś zmieniło się w społeczeństwie, że tyle się tego dzieje czy po prostu zawsze tak było tylko nikt tego nie nagłaśniał?
Nie wiem, pewnie jedno i drugie po trochu.

Z jednej strony rewolucja seksualna ewidentnie ryje beret babom, z drugiej pewnie tak było wcześniej też, z tym że - co zresztą było widać i na tym forum - są tacy co myślą o chłopcach to co Lepper o prostytutkach:


O, kolejna:


EDIT:

Swoją drogą jest kilka koncepcji opisujących strategie reprodukcyjne kobiet, np. "mate switching hypothesis" i "dual mating strategy", i pierwsza z wymienionych nie potrafi wyjasnic takich relacji dorosla kobieta - chlopiec, czy np. hybristofilii (występuje tylko u kobiet).
 
Last edited:
Back
Top