Podludzie

Przecież pisałem, że w Europie
A nazwisko Brevik mówi Ci coś? Zabił 30 dzieciaków (54 jego ofiary miały mniej niż 20 lat, w sumie zabił 77 osób).

Anders Breivik: Żyję w piekle. Państwo próbuje mnie zabić - RMF 24

Przyjąłeś sobie całkowicie bzdurne kryterium - liczba zabitych dzieci zależna od umiejscowienia ludzi na kontynentach i wychodzi Ci, że cywilizacja europejska dochowała się systemów, które wykluły mniej dotkliwych oprawców niż inne cywilizacje. Być może tak jest ale zaprezentowałeś przykłady, które tego nie potwierdzają.
 
A nazwisko Brevik mówi Ci coś? Zabił 30 dzieciaków (54 jego ofiary miały mniej niż 20 lat, w sumie zabił 77 osób).

Anders Breivik: Żyję w piekle. Państwo próbuje mnie zabić - RMF 24

Przyjąłeś sobie całkowicie bzdurne kryterium - liczba zabitych dzieci zależna od umiejscowienia ludzi na kontynentach i wychodzi Ci, że cywilizacja europejska dochowała się systemów, które wykluły mniej dotkliwych oprawców niż inne cywilizacje. Być może tak jest ale zaprezentowałeś przykłady, które tego nie potwierdzają.

Dobra już przestań i weź już zniknij, bo stałeś się lustrzanym odbiciem Karateki
 
W jakim celu to robisz natrętny demagogu ?
Wybacz ale domena demagogów, czyli stosowanie nielogicznych argumentów należy do Ciebie. Co niby robię? Dlaczego nie w smak Ci kwestionowanie jakiejś opinii w miejscu do tego przeznaczonym? Napisałem Ci przecież, że możesz mieć rację. Zastosowałeś jednak w swej luźnej refleksji argument, który nijak nie potwierdza postawionej przez Ciebie tezy, naprędce bowiem można postawić przeciwny, podobnego kalibru co też zrobiłem, a Ty się puszysz, irytujesz - nie wiadomo po co i dlaczego.
 
Lepiej dać dziecko parze homoseksualnej bo w parach hetero są patologie, alkohol i przemoc

 
Lepiej dać dziecko parze homoseksualnej bo w parach hetero są patologie, alkohol i przemoc

Kumulacja okresu i braku bolca i im odjebalo. Już lepszy stary Patus niż dwóch pedałów.
 
Hoho najczęściej nienawidzą dzieci i to otwarcie deklarują. Za to uwielbiają psy i często mają je nawet dwa i więcej. Posiadanie psa w domu to mały krok w stronę hoho
 
Back
Top