Podludzie


Za mało dali. Jakby dawali więcej, to by nie potrzebowali zwijać mandżura.
Edit. Ten gość to przekot. Autentycznie go podziwiam za to, jak się ustawił w życiu prywatnym (2 laski na raz) i zawodowym (kasa misiu, kasa).
Z drugiej strony powinni go oskarżyć o nadużycia seksulane: wyr***ł wszystkich tych lewaków bez mydła.
 
comment_1628606611v7U0dBQc43vc0kt4EcGx9w.jpg
 
Ja jestem przekonany że duża część z tych ludzi którzy piszą takie brednie robią to celowo wcale w to nie wierząc. Chodzi tylko o zasięgi, im bardziej kontrowersyjna i nośna teza tym lepiej bo potem takie skriny obiegają cały internet i to się samo nakręca. Wszystko musi się przede wszystkim klikać, wartość merytoryczna ma trzeciorzędne znaczenie. Wystarczy popatrzeć na tytuły artykułów na najpopularniejszych portalach: "nie uwierzysz co on zrobił?!", "Ogromne kontrowersje związane z wypowiedzią xxx", "yyy uderza w cokolwiek, internauci są wzburzeni" a potem otwierasz artykuł i okazuje się totalna wydmuszką. Popularnych stron w zasadzie nie da się czytać bo ciężko już rozróżnić artykuły sponsorowane od normalnych. Ostatnio staram się proporcje czytania Internet/książki zmieniać jak najbardziej na korzyść ruch drugich i polecam to każdemu.
 
Ale ja serio nie wiem o co chodzi, jakbyś się nudził to napisz co się odwaliło :crazy:
Nie śledzę typa, ale na Twitterze mi kiedyś mignęło jak oskarżył bodajże Michała Pola o oszustwa przy akcjach charytatywnych. Ośmieszył się wtedy brnąc w swoje teorie, których nie potrafił w żaden sposób udowodnić (choć pierdolił, że ma dowody).
 
Back
Top