Podludzie

więc sprzedajmy je obcym łaj nat!

Przecież to prawda!
GG3jNdYWAAA7m-7.jpeg
 
W sensie ludzie teraz się dowiedzieli, że oprócz fotosyntezy rośliny przeprowadzają też oddychanie komórkowe? Wow, wiedza z botaniki kiedyś na poziomie szkoły podstawowej, teraz widzę gender studies ważniejsze.
A jaki jest bilans?
 
W domu mam dużo roślin. Na piętrze nie ma klimatyzacji i latem jest dość ciepło. Ciekawe kiedy chwasty spróbują zakaszleć mnie na śmierć? Pozbyć się tego z domu?
Poważnie mówiąc to czy wiedza na temat foto syntezy oraz różnic n/t działania roślin w dzień i w nocy już jest nieaktualna?
 
Z tego co pamiętam im drzewo strasze tym bardziej się wyrównuje. Generalnie im młodsza roślina tym więcej zużywa CO2.
Do czasu aż nie zacznie niszczeć czyli w typowych polskich lasach (tych gospodarowanych przez człowieka) nigdy
 
Generalnie natura sobie poradzi, byle jej nie przeszkadzać.
Czy to twierdzisz, że natura nie potrzebuje człowieka i ogólnie sama sobie poradzić? To faszyzm i foliarstwo! Może jeszcze uważasz, że są tylko dwie płcie:blahblahblah:???

PS.: szkoda że tylko podludź, wolałbym płaskoludzia jakby się tak zjebała i głupi ryj rozwaliła:
 
Last edited:
Coś się tak Paulastek odpalił przy środzie? :lesnarhappy:

Zwarcie czy alko wjechało? :kawulpokapoka:

Czy może koń z Valony nie dobiegł :suchykarol:
Nie pije, a nie mogę spać i mam wkurw bo muszę wstać o siódmej, a tu chuj wielki - bo mi bezsenność wjechała na pełnej.
 
Za PiSu była rabunkowa polityka leśna i wycinki przyczyniały się do zniszczenia środowiska i klimatu. Władza się zmieniła i nagle narracja przechodzi na: "no w sumie te drzewa to już nie są potrzebne bo nie źrą CO2, a patrzcie ile można na nich zarobić!".
A ludki jak pelikany będą łykać te brednie.
Nie potrzeba wszczepiać neuralinkow i hakować im łbów, oni są już dawno w matrixie.
 
Back
Top