Podludzie

Może ktoś rozwinąć prawo do sterylizacji?
Nie chce mi sie samemu zagłębiać w temat Ale jeżeli kobiety to nie mają(A jest medycznie możliwe) to w sumie logiczny postulat.
Edit. Tabletka dzień po też dobra sprawa.
Jest medycznie możliwe, u nas w katotalibanie dla kobiet zakazane. Mężczyzna moze sobie podwiązać jaja kiedy tylko chce i z jakiego powodu chce.
 
Nie chce mi się szukać. Wszystko było w polityce. Od finansowania przez Rafcia przez wyroki.

Wisienką na torcie masz na start kadencji bzdety o lpg+. Matematykę zostawiam Tobie.
:korwinlaugh:
ALE KORWIN
RERERERERERE
Nie no w kontekście tego tematu i mojej konkursowej odpowiedzi teraz nie napisze "sam głosowałem na konfederacje" bo nie wypada :lesnarhappy:

Ale nie ma reakcji ze spoilera. To ze zawsze się trochę gwałci wie juz każdy wyborca korony :awesome:
 
Może ktoś rozwinąć prawo do sterylizacji?
Nie chce mi sie samemu zagłębiać w temat Ale jeżeli kobiety to nie mają(A jest medycznie możliwe) to w sumie logiczny postulat.
Edit. Tabletka dzień po też dobra sprawa.
Ogólnie ciężko o logiczność w obecnych realiach. W czasach kryzysu demograficznego w Europie, zamiast edukacji i promocji odpowiedzialnych zachowań czy rodzinnych wartości, agresywnie lobbuje się aborcję, sterylizację, demonizuje macierzyństwo. Jednoczenie panaceum na wizję starzejącego się społeczeństwa, jest niekontrolowany napływ obcych kultury rozmnażających się jak króliki.
 
Podaje konkursową odpowiedź:

Pedofil zagłosowałby na Konfederacje
Ryu3sport.gif
 
Back
Top