Podludzie

Co myślisz o karze śmierci? Moim zdaniem są zbrodnie za które powinno się ją wykonywać. Terroryzm, torturowanie dla zabawy, seryjne gwałty, zabójstwo z premedytacją(chociaż tu kluczowym czynnikiem jest motyw), zdrada kraju(podczas wojny bezwzględnie).
Weź teraz pod uwagę masowy przyjazd osób dla których kara śmierci jest normą(np dla tęczowych) a dla których np. gwałt jest przecież normalną rzeczą. Latał tu gdzieś wywiad z Somalijczykiem. Jak mu się tam kobieta podoba to ją się poprostu bierze.
Masowe wykonywanie kary śmierci może się przerodzić w obozy oczekujących...
Bambus powinien wiedzieć z czym sie liczy robienie burdelu w czyims kraju. Niewiedza go nie chroni tym bardziej bydlackie zachowanie
 
Co myślisz o karze śmierci? Moim zdaniem są zbrodnie za które powinno się ją wykonywać. Terroryzm, torturowanie dla zabawy, seryjne gwałty, zabójstwo z premedytacją(chociaż tu kluczowym czynnikiem jest motyw), zdrada kraju(podczas wojny bezwzględnie).
Weź teraz pod uwagę masowy przyjazd osób dla których kara śmierci jest normą(np dla tęczowych) a dla których np. gwałt jest przecież normalną rzeczą. Latał tu gdzieś wywiad z Somalijczykiem. Jak mu się tam kobieta podoba to ją się poprostu bierze.
Masowe wykonywanie kary śmierci może się przerodzić w obozy oczekujących...
Co do kary śmierci jestem dla trzech grup. Mordercy którzy zabili więcej niż jednego człowieka i dzieciobójcy. Gwałciciele z więcej niż jedną kobietą skrzywdzoną na koncie. Każdy pedofil. Tylko żeby to nie były jakieś zastrzyki itp., tylko takie metody by umierali długo i w męczarniach
 
@lemmy @spa @Mmayhem

Czekacie z niecierpliwością koledzy, co nie?
Ciekawe kiedy w Polsce jak w Szwecji lewaki z PedO zmienią na szybko definicje gwałtu.

:putinlaugh:


Chyba Ci się coś pomyliło mordo.

Nigdy nie byłem za przyjmowaniem uchodźców do Polski.

Repatriacja Polaków ze wschodu, ewentualnie białoruskich opozycjonistów, tak.

Afryka, Azja, Bliski Wschód niech mieszka u siebie.

A najbardziej zbędni są muzułmanie.

Mamy swoich, zasymilowaną od wieków społeczność Tatarów, więcej nam nie trzeba.
 
moja umie posługiwać się nożem w razie w.
Moja też
mloda-kobieta-kroi-warzywa-w-kuchni-w-domu_358354-14866.jpg
 
Uświadamiamy was jakie gówno wybraliście, a możesz oznaczać mnie do woli, ale jak Memcen coś dla kraju spierdoli.
:gabi_much_love:
Tylko problem jest jeden. My wybraliśmy (głosowałem na TD), ale peło jeszcze nie wpuszcza, a... PiS kurwa wpuścił ćwierć miliona bez sprawdzania cichaczem. Prócz Konfy (jeden z ich plusów obok gospodarki, ale dalej osoby które tam są mnie odstraszają od tej partii) każdy ich wpuści. PiS też ciągle nie dla imigrantów, ale nawpuszczał bez sprawdzania elementu ukraińskiego i tych właśnie. A skoro PO marzy ich wpuszczać to na ci to powinno się dozbroić obywateli w broń palną.
 
Ja nawet im nie. Życzę jak najgorzej, ale nie kurwa tego... moja ciotka miała 88 lat jak opowiadała przez telefon mi o Dachau (pomysł dziadków, bo robiłem referat o obozach), jak to mówiła "wie, że pójdzie do nieba bo w piekle już była" - z obozu wyszła bo został wyzwolony, spędziła tam 4 miesiące, w zasadzie już była umierająca, miała tyfus, uratowali ją brytyjscy żołnierze bo wraz z nią umierała siostra jednego z nich... Byłem na spotkaniu z człowiekiem który przeżył Auschwitz, też podobny powód, miał szczęście trafić tam na tyle późno, że obóz wyzwolono... Na pogrzebie mojej prababci gościem był jej znajomy, który jako dziecko został wywieziony przez Sowietów na Syberię i mieszkał obok moich prapradziadków, widział jak mój prapradziadek na drugim końcu świata, z dala od rodzinnych okolic Stanisławowa umiera z głodu i mrozu i pomagał go chować, opowiadał o tym. Powiem tak, nie chce tu inżynierów, żadnych murzynów, arabów... Ale nigdy nikomu, absolutnie nikomu, żadnej istocie żywej nie życzę tego co przeżyli więźniowie obozów i ludzie wywiezieni do gułagów i na Syberię. A zdanie "świadomość, że jest się zmuszonym dalej tam żyć była gorsza od śmierci" wryło mi się w pamięć na zawsze.

Przecież jeszcze wczoraj pisales w HP ze bys robił czystki etniczne na wszystkich którzy mieszkaja w polsce a nie sa polakami.

Teraz piszesz ckliwe historie ofiar obozów?

Niczym Himmler który byl za czystkami ale gdy zobaczył prace szwadronów śmierci to zwymiotował i uciekł stwierdzając ze to nieludzkie :beczka:

To jak? Nadal pakujemy tych niewinnych azjatów i innych do wagoników?
 
Przecież jeszcze wczoraj pisales w HP ze bys robił czystki etniczne na wszystkich którzy mieszkaja w polsce a nie sa polakami.
Ale dla mnie słowo czystka nie równa się ludobójstwu. Ja mówię o pokojowych czystkach, czyli przesiedleniach bez zabijania.
 
Przecież jeszcze wczoraj pisales w HP ze bys robił czystki etniczne na wszystkich którzy mieszkaja w polsce a nie sa polakami.

Teraz piszesz ckliwe historie ofiar obozów?

Niczym Himmler który byl za czystkami ale gdy zobaczył prace szwadronów śmierci to zwymiotował i uciekł stwierdzając ze to nieludzkie :beczka:

To jak? Nadal pakujemy tych niewinnych azjatów i innych do wagoników?
Himmler wielką literą, Polacy małą :frankapprove:wytresowany wyborca tuska
 
Teraz pytanie co rozumiesz przez tego Poznaniaka? Bo w zależności od kontekstu to błąd (jak np. pisanie tusk wielką literą) lub nie
Napisałem wielką z szacunku który im sie należy za 44% poparcie PO :juanlaugh: nie od dziś wiadomo ze to opcja niemiecka.
 
To teraz tak: skąd przyjechałeś do Pozka
Spod Lubelskiej wsi :beczka:
i na kogo glosowałeś?
na konfederacje.
Tak własnie wygląda to 40%.
Zamknąć w pizdu wszelkie uamy
Wygląda tak jak zwykłe. Poznań zawsze był za PO. Po prostu lubicie tam niemca, to nie uamy są winne tylko poniemiecka mentalność :awesome: nawet nazewnictwo trafia się z niemieckiego i to tez wina uam ?
 
Spod Lubelskiej wsi :beczka:

na konfederacje.

Wygląda tak jak zwykłe. Poznań zawsze był za PO. Po prostu lubicie tam niemca, to nie uamy są winne tylko poniemiecka mentalność :awesome:
Lubią te bambry z Polski B, którzy myślą, że jak wyjebią do dużego miasta na zachodzie to już prawie europejczykami są i z tęsknotą wypatrują niemca. Ci, których przodkowi walczyli w powstaniu mają ciągoty patriotyczne, endeckie
 
chyba coś delikatnie mylicie Panowie

jestem z Dolnego Śląska - tu jest pełno lewactwa tego protuskowego.
jednak jak miałbym wybierać czy byc Niemcem czy Polakiem rządzonym przez folksdojcza to 100x bardziej wolę być Niemcem i żyć jak Niemiec

Niemcy mają taki mental, że jak ktoś im wchodzi w dupę to go traktują jak śmiecia - i słusznie, tak być powinno. Jak ktoś sam siebie nie szanuje to ktoś ma go szanować?
Od zawsze stawianie twardych warunków Niemcom kończyło się dobrze, a spolegliwość i służalczość kończyły się źle
 
chyba coś delikatnie mylicie Panowie

jestem z Dolnego Śląska - tu jest pełno lewactwa tego protuskowego.
jednak jak miałbym wybierać czy byc Niemcem czy Polakiem rządzonym przez folksdojcza to 100x bardziej wolę być Niemcem i żyć jak Niemiec

Niemcy mają taki mental, że jak ktoś im wchodzi w dupę to go traktują jak śmiecia - i słusznie, tak być powinno. Jak ktoś sam siebie nie szanuje to ktoś ma go szanować?
Od zawsze stawianie twardych warunków Niemcom kończyło się dobrze, a spolegliwość i służalczość kończyły się źle
w Poznaniu też by chcieli ale wstydzą sie przyznać :beczka:
 
Lubią te bambry z Polski B, którzy myślą, że jak wyjebią do dużego miasta na zachodzie to już prawie europejczykami są
Ciekawych ludzi znasz :awesome: na mnie nie zrobiło niestety to miasto aż takiego wrażenia, wręcz przeciwnie.
i z tęsknotą wypatrują niemca. Ci, których przodkowi walczyli w powstaniu mają ciągoty patriotyczne, endeckie
Fakty natomiast są jakie są. Patrioci głosujący na PO :lesnarhappy:
 
Co do kary śmierci jestem dla trzech grup. Mordercy którzy zabili więcej niż jednego człowieka i dzieciobójcy. Gwałciciele z więcej niż jedną kobietą skrzywdzoną na koncie. Każdy pedofil. Tylko żeby to nie były jakieś zastrzyki itp., tylko takie metody by umierali długo i w męczarniach
Oczywiście za pedo też powinno być. Tyle że to nie przejdzie, lada chwila to będzie kolejną literką w kolorowym alfabecie. Jak miłość może być nie dobra faszysto?
Nie jestem fanem męczenia istot żywych. Do piachu i po problemie. Szybko sprawdzamy puls i do urny. Tworzenie miejsca pracy sadysty który miałby kontrolować takie powolne umieranie może tworzyć kolejnych zwyroli.
 
Back
Top