Podludzie


O Cie kurwa...

1694896712923.jpeg
 
Wiesz co tak o tym sobie myślę cały wieczór. Piję piwo i myślę, nie mogę przestać. Więc doszedłem do wniosku, że jako odpowiedzialny biały człowiek, patrzę na sprawę pod kątem konsekwencji. Konsekwencją seksu może być ciąża, może być również choroba weneryczna co po Halibucie jest wielce prawdopodobne, ale myśląc w ten sposób zadałem sobie pytanie co wtedy?

Po Murzynie to wiadomo: on by uciekł, więc problem Murzyna z głowy. Dziecko miałoby te czarne geny więc i te kocie ruchy, do tego moje wychowanie na Rambo i mogłoby coś z niego być użytecznego w domu.


Natomiast po Halibucie to ja pierdolę, kurwa, nawet nie chcę o tym myśleć i sobie tego wyobrażać!
giphy.gif
Czytasz to? Paluszku rybny?
 
Wiesz co tak o tym sobie myślę cały wieczór. Piję piwo i myślę, nie mogę przestać. Więc doszedłem do wniosku, że jako odpowiedzialny biały człowiek, patrzę na sprawę pod kątem konsekwencji. Konsekwencją seksu może być ciąża, może być również choroba weneryczna co po Halibucie jest wielce prawdopodobne, ale myśląc w ten sposób zadałem sobie pytanie co wtedy?

Po Murzynie to wiadomo: on by uciekł, więc problem Murzyna z głowy. Dziecko miałoby te czarne geny więc i te kocie ruchy, do tego moje wychowanie na Rambo i mogłoby coś z niego być użytecznego w domu.


Natomiast po Halibucie to ja pierdolę, kurwa, nawet nie chcę o tym myśleć i sobie tego wyobrażać!
giphy.gif
Andrzeju jeśli po alkoholu myślisz o dziecku po Halibucie to pilnie skonsultuj się z dr. Bastianem lub farmaceutą
 
...ale że masz coś do sześćdziesięciokilowych pedałów w rurkach?
Ludzie ogólnie są w większości upośledzeni ruchowo i fizycznie. Dziś byłem na szkolnej wycieczce rowerowej i chyba byłem najstarszym ojcem w grupie. Przejechałem ze znudzoną miną te 12km i uwierz mi że większość z starych to potencjalni zawałowcy ok czterdziestki. Zjebani byli jak po etapie tour dr france.
Wuefista z nadwagą oddychał rękawami po niezbyt stromym podjeździe. Sam nic nie ćwiczę tylko zapierdalam w warsztacie a rower to tak raz na tydzień.
LPC kurła
Jeszcze dodam że też mało nie ważę i miałem 14 kg córkę na bagażniku .


Mając 25 kg na plecach robię w górach 10-15 km. Mając 15 kg - 20. Mam nadwagę. Ale nadzieja jest?
 
Czytasz to? Paluszku rybny?

Czytam. Ciężko mi ocenić. Nie wiem czy bym jego córkę chciał. Musiałbym ocenić czy dobra byłaby do związku dla mnie czy mogła by być tylko moja przyjaciółka lub kochanką. I nie chodzi o to, że na kochankę to gorsza, mniej wartościowa. Nie.
No nic, jak będzie miał córkę starszą to niby mogę poznać i sprawdzić. Lecz wtedy będzie o tyle młodsza ode mnie, że z pewnością do związku się nie nada.

A czy ja sobie bym oddał swoją córkę?
To zależy. Ja jako klasyczny facet romantyk, do związku zwykłego jakie miałem do tej pory - z pewnością. Wiem, że byłby to oddany, wierny facet który da jej dobre życie.
Czy bym chciał by ze mną jeździła na imprezy bdsm?
I tak i nie. Co to znaczy: wolałbym by nie bawiła się w takie rzeczy, ew BDSM zostawiła w łóżku ze swoim ukochanym. Lecz jeśli już by chciała eksplorować swoją uległa stronę w taki sposób to wolałbym by był to ktoś taki jak ja, bo wiedziałbym że to osoba która bardzo dba o ulegle, kieruje się empatycznością, opiekuńczością i bezpieczeństwem, stara się wyczuć potrzeby i bezpieczne granicę.
 
Zostało mi zadane pytanie. Byłoby niegrzecznym, z mojej strony, gdybym przynajmniej nie spróbował zaspokoić ciekawości mojego forumowego kolegi :einsteinsmoke:


A wolabys wnuka geja, wykształconego, bogatego prezesa banku czy czarnego przestępcę dresika alkoholika który serio myśli, że Pan Tadeusz to tylko wódka?
 
A czy ja sobie bym oddał swoją córkę?
To zależy. Ja jako klasyczny facet romantyk, do związku zwykłego jakie miałem do tej pory - z pewnością. Wiem, że byłby to oddany, wierny facet który da jej dobre życie.
Czy bym chciał by ze mną jeździła na imprezy bdsm?
I tak i nie. Co to znaczy: wolałbym by nie bawiła się w takie rzeczy, ew BDSM zostawiła w łóżku ze swoim ukochanym. Lecz jeśli już by chciała eksplorować swoją uległa stronę w taki sposób to wolałbym by był to ktoś taki jak ja, bo wiedziałbym że to osoba która bardzo dba o ulegle, kieruje się empatycznością, opiekuńczością i bezpieczeństwem, stara się wyczuć potrzeby i bezpieczne granicę.
:siara:
 
Wiesz co tak o tym sobie myślę cały wieczór. Piję piwo i myślę, nie mogę przestać. Więc doszedłem do wniosku, że jako odpowiedzialny biały człowiek, patrzę na sprawę pod kątem konsekwencji. Konsekwencją seksu może być ciąża, może być również choroba weneryczna co po Halibucie jest wielce prawdopodobne, ale myśląc w ten sposób zadałem sobie pytanie co wtedy?

Po Murzynie to wiadomo: on by uciekł, więc problem Murzyna z głowy. Dziecko miałoby te czarne geny więc i te kocie ruchy, do tego moje wychowanie na Rambo i mogłoby coś z niego być użytecznego w domu.


Natomiast po Halibucie to ja pierdolę, kurwa, nawet nie chcę o tym myśleć i sobie tego wyobrażać!
giphy.gif
Taki rozkminy po piwie, to Ty lepiej nigdy nie dotykaj narkotyków bo Cie zmiotą z planszy :lol:
 
Back
Top