Podludzie

Kurwa, przez chwile twitter był "normalny"a teraz przeglądając forum widzę, że sporo twitów jest niedostępnych. Znowu cenzura czy jak? Nie jestem uzytkownikiem więc pytam was wariaty
Są dostępne, musisz po prostu wbić z Twittera, nie wszystkie wyświetla
 
w ogóle o co chodzi z tą Natalią? Że niby grała gdzieś tam w bollywood?
Chodzi o to, że wielki Stanoski po raz kolejny punktuje jakiegoś niedojeba typu Najman, Jaś Kapela, czy Kasia Nast i na takich ułomach buduje swój fejm. Tym razem na tapetę wziął typiarę, którą znają chyba tylko widzowie Tańca z Gwiazdami plus jakieś Karyny oglądające śniadaniówki i serwisy typu plejada, pomponik i inny pudelek.
 
w ogóle o co chodzi z tą Natalią? Że niby grała gdzieś tam w bollywood?
Że wpierdalaja ją do wszystkich programów śniadaniowych, robią z nią wywiady i ogólnie celebrity, tylko ze względu na to jak ona przedstawiła swoją "karierę", a praktycznie wszystko zmyśliła lub wyolbrzymila do niewiarygodnych rozmiarów, tylko żadnej pseudodziennikarzynie nie chciało się tego weryfikować, aż do momentu kiedy stano wbił na białym koniu xD
 
F2MkEL-WcAAJLLe.jpeg
 
Ty, ja, czy inni nie oglądający gównotv nie byliśmy świadomi, co nie zmienia postaci rzeczy, że okłamała w sumie całą Polskę i zarobiła na tym niezły hajs a tak pracowała by w żabce.
:fjedzia:
A na czym teraz zarabia?
 
Kurwa jaki to narodowy wstyd te puszczalskie zakompleksione przygłupie poleczki wychowane na 365 dni,
pierwszy komentarz z brzegu jaki prawdziwy... Byleby kurwa obcy nie ważne czy bambus, angol czy jakiś żółtek.
Dokładnie tak samo rozgryzłem ten kwik świń o aborcję (na życzenie, bo o to tu jest tak naprawdę walka, wyzwolone świnie chcą się grzmocić z kim popadnie bez odpowiedzialności za to). I jeszcze większa kontrola nad samcem i jego potomstwem (i możliwości jego dostępu do niego).

"Ten artykuł uświadomił mi w końcu o co chodzi z tą awanturą o aborcję. Przynajmniej mam nową perspektywę na ten temat. Skąd to parcie, skąd te tysiące rozwścieczonych młodych kobiet, dlaczego to wycie co mają zrobić biedne Ukrainki uciskane przez polskich allatojachów!
Ukrainki które będą sobie bimbać w Polsce na pewno będą miały utrudniony powrót na Ukrainę, a nawet życie w ukraińskiej społeczności w Polsce, bo Ukraińcy po powrocie z frontu nie będą zbytnio wyrozumiali. Tak więc tu żartów nie ma.
Ten facet z ostatniego nagrania, co widać też w komentarzach pod jego wideo, ma więc w Polsce raj. Te wszystkie dziewczyny dające się trzymać za ręce, nie wiadomo po co wdające się z nim w konwersacje, nawet wtedy, gdy jak twierdzą mają chłopaka. Przecież on gadkę ma słabą na poziomie żenady. Widać jednak, że na tych prowincjuszkach (bo tak to niestety wygląda, że przez media mentalnie jesteśmy utrzymywani na poziomie prowincjuszy, gdzie zainteresowanie cudzoziemców jest uznawane za najwyższy komplement, patrz fenomen Normana Daviesa) robi wrażenie, że po angielsku i że cudzoziemiec. Prawda jest zaś brutalna taka, że u siebie w Azji miałby bardzo ciężko, bo zwyczajnie jest mało atrakcyjny. Poznałem trochę Azjatów w życiu i ten jest bardzo przeciętny z tendencją wręcz do brzydoty. Taki gościu nie miałby ŻADNYCH szans w Australii, ani w Chinach."
 
Back
Top