Podludzie

To ta murzyńska kultura, o której mówiła siostra Izu.


I te małpie odgłosy w tle :juanlaugh: .
Shhhheeeeeeeiiiiitttttt

msVEKtK.500.mem.jpeg
 
1680682192768.png


Jeszcze jakieś rok temu nie wiedziałem, że toto kudłate gówno istnieje i żyłem w błogiej nieświadomości. Od jakiegoś czasu a nawet dzięki jednemu użytkownikowi nie mogę tego gówna zdrapać z buta, non stop na nie trafiam.
Wszędzie ta kudłata morda z przygłupim niewinno-cwaniackim uśmieszkiem, że niby on wie lepiej od ciebie co masz ze swoim życiem i otoczeniem zrobić.
I rości sobie bezczelnie do tego prawa.
image_jpeg

Pierdolony loczek. Są ludzie, którzy samą mordą irytują a jak poznasz ideologię i siły za nimi stojące to ma się dosłownie uczulenie.
 
Last edited:
View attachment 61682

Jeszcze jakieś rok temu nie wiedziałem, że toto kudłate gówno istnieje i żyłem w błogiej nieświadomości. Od jakiegoś czasu a nawet dzięki jednemu użytkownikowi nie mogę tego gówna zdrapać z buta, non stop na nie trafiam.
Wszędzie ta kudłata morda z przygłupim niewinno-cwaniackim uśmieszkiem, że niby on wie lepiej od ciebie co masz ze swoim życiem i otoczeniem zrobić.
I rości sobie bezczelnie do tego prawa.
image_jpeg

Pierdolony loczek. Są ludzie, którzy samą mordą irytują a jak poznasz ideologię i siły za nimi stojące to ma się dosłownie uczulenie.
Ekspert!
Chuj, że nie od nauk scisłych, ale czy to ważne w energetyce?
 
View attachment 61682

Jeszcze jakieś rok temu nie wiedziałem, że toto kudłate gówno istnieje i żyłem w błogiej nieświadomości. Od jakiegoś czasu a nawet dzięki jednemu użytkownikowi nie mogę tego gówna zdrapać z buta, non stop na nie trafiam.
Wszędzie ta kudłata morda z przygłupim niewinno-cwaniackim uśmieszkiem, że niby on wie lepiej od ciebie co masz ze swoim życiem i otoczeniem zrobić.
I rości sobie bezczelnie do tego prawa.
image_jpeg

Pierdolony loczek. Są ludzie, którzy samą mordą irytują a jak poznasz ideologię i siły za nimi stojące to ma się dosłownie uczulenie.
Na szczęście Wiech to taki typowy debil nieszkodliwy ale jebaniec też mi się ciągle przewija. Wystarczy poczytać pare TT jego i on sam sobie w Nich zaprzecza. Zniknie niedlugo jak te wssystkie ekozjeby co przez chwile byly, a potem znikły
 
Na szczęście Wiech to taki typowy debil nieszkodliwy ale jebaniec też mi się ciągle przewija. Wystarczy poczytać pare TT jego i on sam sobie w Nich zaprzecza. Zniknie niedlugo jak te wssystkie ekozjeby co przez chwile byly, a potem znikły
Nie wiem ta pluskwa ma wyjątkowo mocne parcie na szkło.
Obyś miał rację.
 
On jest szkodliwy, to zamordysta, co dla idei, dla jego własnej wizji świata uważa karanie i więzienie ludzi za właściwe.
Nie zapomnę mu ćwierków o pandemii (wrzucalem tu screeny, w dyskusji z podobnym mu Mengele, ale widac to bylo z okresu pożaru w serwerowni) a jego TT przegladac mi sie nie chce.
Forumowy Mengele wpatrzony w hałabałę jak w fuhrera
 
View attachment 61682

Jeszcze jakieś rok temu nie wiedziałem, że toto kudłate gówno istnieje i żyłem w błogiej nieświadomości. Od jakiegoś czasu a nawet dzięki jednemu użytkownikowi nie mogę tego gówna zdrapać z buta, non stop na nie trafiam.
Wszędzie ta kudłata morda z przygłupim niewinno-cwaniackim uśmieszkiem, że niby on wie lepiej od ciebie co masz ze swoim życiem i otoczeniem zrobić.
I rości sobie bezczelnie do tego prawa.
image_jpeg

Pierdolony loczek. Są ludzie, którzy samą mordą irytują a jak poznasz ideologię i siły za nimi stojące to ma się dosłownie uczulenie.
Też się zastanawiam, spod jakiego kamienia wylazł ten parobek, udający elyte
 

I wyborcza czasem dobrze napiszę. Takich bohaterek nam trzeba.

Co to jest obrona termopil, kampania wrześniowa, zdobywanie Monte Cassino... To jest chuj przy tym...
ONA NIE ZAŁOŻYŁA STANIKA, to jest prawdziwa odwaga! Pomnik dla niej, oraz wpis na tablicy nieznanego żołnierza. ,,04.04.2023 - bitwa o nie założenie stanika"
A pewnie jak zobaczy pająka to drze pizde
 
To ponoć jakaś zawodniczka mma :)
Według MMA ROCKS, tak. :lol:

 
nawet nie wiem jak to skomentować

Jak można napisać "zawsze interesowałam się seksworkingiem" ... To już jest drapanie dna pod mułem.
 
IMG_20230406_083842.jpg

IMG_20230406_084215.jpg

Mam nadzieje, ze kurwy będą codziennie tak maltretowane i nie pozwolą im strzelić samobója. Przyznam szczerze, że torturowanie takich ludzi sprawiło by mi przyjemność. Może jestem socjopatą ale krzywda dzieci to jedyna rzecz jaka mnie rusza w tym pojebanym świecie. Uważam, że dziecko to jest dobro w czystej postaci bo nie jest jeszcze zepsute przez świat i system.

Najlepiej w takiej sytuacji bylo by ich po prostu wypuscic, podac publicznie dane i żeby slużby się nie wtrącały. Ale mnie zagotowało kurwa z rana.
 
View attachment 61777
View attachment 61778
Mam nadzieje, ze kurwy będą codziennie tak maltretowane i nie pozwolą im strzelić samobója. Przyznam szczerze, że torturowanie takich ludzi sprawiło by mi przyjemność. Może jestem socjopatą ale krzywda dzieci to jedyna rzecz jaka mnie rusza w tym pojebanym świecie. Uważam, że dziecko to jest dobro w czystej postaci bo nie jest jeszcze zepsute przez świat i system.

Najlepiej w takiej sytuacji bylo by ich po prostu wypuscic, podac publicznie dane i żeby slużby się nie wtrącały. Ale mnie zagotowało kurwa z rana.
35 letnia kurwa karyna i jej 27 letni konkubent :siara:

Tylko las, sznur i do ziemi bez nagrobka.

Aha, no i pewnie to wyborcy Konfederacji, a nawet na pewno! :lesnarhappy:
 
Back
Top