PODCAST: Bęben w korku

Odżywki np. gainery - opowiadałbyś jak to Ci bęben po nich wywaliło,a po pół roku jakieś spalacze.Do tego mógłbyś reklamować elastyczne i bardzo rozciągliwe ciuchy dla fanów MMA

Męskie gorsety
:DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:
bezszwowy-meski-podkoszulek-wyszczuplajacy.jpg
 
Hamilton w 1 rundzie chyba nie, ale gwalt i decyzja 30-26 raczej tak.
Co do lesnara zgoda, tez widze jego jako zwyciezce. Wlosi z Niemcami nie beda mieli jak z Hiszpania. Niemcy inaczej rozgrywaja, nie opiera sie to na szybkiej klepie na stojaco, Wlosi beda mieli wieksze problemy, ale i tak wygraja.

Fragment o Chorwacji jakze prawdziwy. Parafrazujac tych kutasow, JEBAJ HRVATSKĄ
 
@DD40 @JanuszWanZant



Dziś mała zmiana intro - na specjalną okazję :)
Było wszystko - i prawdziwy korek, i trochę hejtu, i wyjątkowo moje typy przeciw Polakom. I o EURO też trochę. I o Paige vZ ;)

Dzięki za podcast ,odnośnie oceniania szans Polskich zawodników Ufc w nadchodzących walkach,to tak naprawdę każde starcie zapowiada się bardzo cieżko.Być może Asia będzie faworytką,ale będzie to tez jej najtrudniejsza walka (obym się mylił).Będę oczywiście kibicował naszym zawodnikom i mimo moich obaw jakoś sobie poradzą.W moich przeczuciach myliłem się juz z Jotka .
 
Dzięki za podcast ,odnośnie oceniania szans Polskich zawodników Ufc w nadchodzących walkach,to tak naprawdę każde starcie zapowiada się bardzo cieżko.Być może Asia będzie faworytką,ale będzie to tez jej najtrudniejsza walka (obym się mylił).Będę oczywiście kibicował naszym zawodnikom i mimo moich obaw jakoś sobie poradzą.W moich przeczuciach myliłem się juz z Jotka .
Mnie jakoś dziś nagle natchnela nadzieja po przeczytaniu wywiadu z Wookie.
Obym nie miał racji (w podcascie)
 
Back
Top