Pożegnanie z Cohones

the-office-door-steve-carell-5zhoewnm7md6m0nu.gif
Nie zapomnij zabrać ze sobą Cassiusa
 
A jak tam kaczy? Ktoś coś wie? Żyje jeszcze? Przecież on już kwalifikował się do 40 plus od NFZ.
 
Od czego te rangi zależą? Bo śledząc ten temat sobie patrzyłem po użytkownikach i za cholerę nie mogę zgadnać czy to od ilości postów czy stażu, skoro niektórzy mają +10k postów w rok i rangę UFC, a inni mają tyle samo tyle że do tego staż powyżej 5 lat i jakieś zjebane rangi.
 
Od czego te rangi zależą? Bo śledząc ten temat sobie patrzyłem po użytkownikach i za cholerę nie mogę zgadnać czy to od ilości postów czy stażu, skoro niektórzy mają +10k postów w rok i rangę UFC, a inni mają tyle samo tyle że do tego staż powyżej 5 lat i jakieś zjebane rangi.
od ilości postów
ci co mają dziwne rangi to opierdolili gałę modom i mają własne rangi

poza @Siedem on zaproponował szacunek PZGNW :roberteyeblinking:
 
Od czego te rangi zależą? Bo śledząc ten temat sobie patrzyłem po użytkownikach i za cholerę nie mogę zgadnać czy to od ilości postów czy stażu, skoro niektórzy mają +10k postów w rok i rangę UFC, a inni mają tyle samo tyle że do tego staż powyżej 5 lat i jakieś zjebane rangi.
Ilość punktów to od stażu, a rangi to od aktywności na forum, a kolega to już prawdziwy weteran, blisko 14 lat na forum i waga ciężka, taki nasz Arlovski z Cohones:bye::lol:
 
Back
Top