Plotka - Mariusz Pudzianowski vs Philip De Fries na Cage Warriors w lutym!

:-)Łoł aż mi się nie chce wierzyć że Mario dostał wtedy 2 razy wiecej od Sylvi



Odonśnie KSW to myślałem że zarboki Maria spadły po przegranej z Corkiem



Może Mariusz faktycznie ma ambicje i chce w przyszłości poskładać Lesnara:-)
 
Ja jednak w to wierzę,ostatnie infod nowych się sprawdzają. Mariusz miałjuż walczyć poza granicami, w Angli na MMC, nie muszę powtarzać jak to się skończyło, więc może ma chęci zawalczyć na CW. Może nie za taką kasę jak w KSW. PJ robi dobrą robotę i pewnie i w namowie do tej walki miało swój udział.



Choć wierzę w tego newsa, czuję że to się okaże prawdą,ale nie dojdzie do tej walki i tak
 
Niezaprzeczalny plus bylby taki, ze pewnie znalazloby sie miejsce rowniez dla innych Polakow na tej gali. Pawel sam mowil, ze dla niego wystep Karoliny na gali z Pudzianem to marketingowo same plusy. Moze predzej uda sie to samo w przypadku Agnieszki. Jak juz pisalem CW ma kontrakt z TV w Polsce, gale sa transmitowane wiec to moze sie udac. Ciekawe czy ten ewentualny kontrakt Pudziana ma dotyczyc jednej walki ? Pewnie nie i wtedy niezaleznie od wyniku tego starcia w CW, KSW nie bedzie moglo skorzystac ze swojej gwiazdy na planowanej gali na Wyspach.
 
Fajnie jakby doszło do tej walki . Wtedy miałbym pewność , że Mario chce się rozwijać , a nie obijać ogórasów w KSW . Ciesze się z walki Pudzian vs Oli Thomson jak dziecko :-)
 
Ja mam sentyment do Pudziana jeśli chodzi o strong man, więc chętnie będę oglądać go bijącego się w innych krajach, fajna taka odskocznia od ksw, zawsze to nowe doświadczenie. Przeciwnik bardzo wymagający,kasę grubą zarobi, więc same plusy tej walki... no i dla nas trochę rozrywki:-)
 
Philip dementuje. Pierwsze słyszy.jednocześnie wyraża chęć stoczenia takiego pojedynku na CW albo ksw
 
Vea, tak ma kontrakt z TV... Fightklub, gdzie ma i ogląda go bardzo mało osób.



K&L nie są głupi i nie pozwolili by w ten sposób podpisać kontrakt Mariuszowi. Ew. na jedną walkę.
 
Batman pytanie czy K&L maja w tej kwesti cos do powiedzenia. Mariusz juz wielokrotnie robil rzeczy niezgodne z wola wlascicieli KSW. Choc pewnie zgodnie z tym czego udalo sie dowiedziec Yagielowi nie ma takiego tematu.
 
Teoretycznie nie, ale wiemy, że KSW potrafi idealnie zadbać o swoje interesy. :) No, ale tak jak mówisz, jak nie, to nie ma tematu..
 
Jeśli potwierdził by się ten występ Mariusza, to nie widzę w nim żadnych negatywów. Mam nadzieję, że na dniach redakcja coś napisze na ten temat.
 
Philip De Fries jest najmniejszym problemem w tej ukladance i on o walce to sie moze dowiedziec ostatni :P.
 
mmammag odświeżył temat Moosin i sobie przypomniałem jak pięknie było oglądać występ Jurasa w klatce i tak zakończony. Na żywo, w nocy, live ze Stanów ;)



Co do tematu to pomyślałem "Wow", że Mariusz ma takie plany...No, ale ile z tego dojdzie do skutku? Zobaczymy.
 
Tak jak pisze sw sam Anglik to najmniejszy problem, moze jego menago przygotwal mu prezent pod choinke. Przy okazji dowiedzialem sie przynajmniej, ze Philip walczy w Japoni z ulubiencem Venoma, Rogersem :)
 
Do samego newsa podchodzę raczej nieufnie, choć nie powiem, gdyby to info zostało oficjalnie potwierdzone to byłoby super. Mariusz ma swoje lata i niech walczy póki może, tym bardziej, że stawki ma godne. Walka Pudziana za granicą, o ile by do niej doszło, może oznaczać, że znów traktuje MMA poważnie.
 
Kur...a wystarczy założyć konto walnąć realną do spełnienia plotę i jest...zamieszanie. Myślę że to jakiś zbanlowany klon robi wodę z mózgu
 
Vea, tak ma kontrakt z TV... Fightklub, gdzie ma i ogląda go bardzo mało osób.


Jeżeli Pudzianowski wystąpiłby na CW, Polsat na pewno zainteresowałby się transmisją - tak jak w przypadku Moosin było. ;)


A co do tematu - nie jaram się specjalnie, nawet jeżeli okazałoby się to prawdą. Zawalczy, okej. Wygra, okej, gratuluję. Pudzianowski mnie jakoś nie jara, osobiście wolałbym, żeby gdzieś za granicą złapał walkę jakiś Materla, Błachowicz, czy Bedorf. Tą informację od szaraka też jakoś na chłodno biorę, K&L może i nic do powiedzenia nie mają, ale w końcu mogą zmienić plany i dać Mariuszowi walkę w zbliżonym terminie do CW, żeby to Pudzian na niej nie wystąpił. :-)
 
post napisał świeżak, który deklaruje że jest zawodowo związany z organizowaniem gali w UK
+Mariusz nic nie wie
+Phil nic nie wie

=
IMO
CW bada na ile takie starcie jest dla nas elektryzujące zanim przystąpi do rozmów w ogóle. Im więcej postów w tym wątku tym bliżej tej walki.
ew.
ktoś z KSW podaje się za kogoś z CW, żeby to nie było tak oczywiste, że szukają ciekawego main eventu na galę w UK.
albo
dałem się strollować.
 
Philip De Fries pomysłem KSW na main event z Mariuszem? No way. Zbyt młody, zbyt dobry. To, że zawodnicy nic nie wiedzą nic nie znaczy. Przecież nie mogą mówić o swoich przyszłych walkach, dopóki organizacja im na to nie pozwoli. Dużo bardziej prawdopodobne, że po prostu świeżak mówi prawdę. Troll też wchodzi w grę.
 
Back
Top