PLMMA - jasna strona mocy.

Wracając do tematu 5 x 5, myślę, że Adrian Zieliński czy Kamil Łebkowski spokojnie daliby radę walczyć 5 rund, a o ile się nie mylę Martin Zawada już w karierze walczył ponad trzy rundy w GMC. Taki Lebout też miał w grudniu zaplanowaną pięciorundówkę z Gahadzą na BAMMA.

Przy okazji, w rozpisce PLMMA w Opolu powinien być Roman nie Rafał Szymański. Inna sprawa, że ta walka wcale nie jest dogadana.
 
Przy okazji, w rozpisce PLMMA w Opolu powinien być Roman nie Rafał Szymański. Inna sprawa, że ta walka wcale nie jest dogadana.
wrzucam info według rozpisek z FB jakieś literówki w nazwiskach zmieniam i dodaje poprawnie, a że Mirek nie zna nawet imion zawodników których bierze na swoją gale to ja się nie za każdym razem domyślę :cool:
 
Jeszcze jedno odnośnie Facebook'a. Chciałem kiedyś znaleźć profil PLMMA na FB. No to wpisuję w wyszukiwarce FB "plmma" a tam nic. Dopiero po chwili zorientowałem się, że trzeba wpisać "profesjonalna li........" .

I chyba każdy odruchowo by wpisał plmma, a to takie rzeczy proste, które ktoś zaniechał .
ideałem byłby taki adres... https://www.facebook.com/plmma ale zajęty :)

@Fresh masz coś z tym wspólnego? UFC UFC UFC
 
Zarowno z dotychczasowych doswiadczen jak i z wywiadu jaki Royler przeprowadzil z Nalepka jasno wynika, ze to standard w PLMMA. Zreszta zeby byc zupelnie szczerym, to jak wszyscy doskonale wiemy nie tylko tam, prawda ;) ?

Nie zgodzę się, w PLMMA to standard, gdzie indziej incydentalne sytuacje, patrz Cerrone vs Bendo III :)
 
Nie zgodzę się, w PLMMA to standard, gdzie indziej incydentalne sytuacje
Moim zdaniem to przeswiadczenie wynika w duzej mierze z czestotliowosci organizowania walk, ilosci zestawianych walk i roznic w polityce PR. Jesli zabawic sie w buchaltera, wynik wcale nie bedzie az tak miazdzacy.
 
Moim zdaniem to przeswiadczenie wynika w duzej mierze z czestotliowosci organizowania walk, ilosci zestawianych walk i roznic w polityce PR. Jesli zabawic sie w buchaltera, wynik wcale nie bedzie az tak miazdzacy.
W innych organizacjach na pewno nie ma tak że zawodnik dowiaduje się o walce z FB, albo zawodnik pojawia się w rozpisce a po godzinie z niej znika, do tego w większości wypadków znika bez żadnej informacji po prostu był i ni ma.
 
Moim zdaniem to przeswiadczenie wynika w duzej mierze z czestotliowosci organizowania walk, ilosci zestawianych walk i roznic w polityce PR. Jesli zabawic sie w buchaltera, wynik wcale nie bedzie az tak miazdzacy.

Proszę cię nie żartuj, tylu zmian (nie wynikających z kontuzji) w już ogłoszonych rozpiskach nie ma w żadnej organizacji. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale w ubiegłym roku w KSW była tylko jedna taka sytuacja - James McSweeney.
 
Proszę cię nie żartuj, tylu zmian (nie wynikających z kontuzji) w już ogłoszonych rozpiskach nie ma w żadnej organizacji. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale w ubiegłym roku w KSW była tylko jedna taka sytuacja - James McSweeney.
ale to tylko dlatego, ze ksw trzyma rozpiske w tajemnicy i ujawnia ja 3 dni przed gala.
 
Proszę cię nie żartuj, tylu zmian (nie wynikających z kontuzji) w już ogłoszonych rozpiskach nie ma w żadnej organizacji. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale w ubiegłym roku w KSW była tylko jedna taka sytuacja - James McSweeney.
Moze trudno w to uwierzyc, zwlaszcza biorac pod uwage kontekst, ale naprawde wcale nie myslalem o KSW.
 
Mimo braku duzych nazwisk zapowiada sie bardzo ciekawa gala. Troche szkoda, ze nie ma transmisji na OS bo bylaby fajna rozgrzewka przed UFC.
 
Mimo braku duzych nazwisk zapowiada sie bardzo ciekawa gala. Troche szkoda, ze nie ma transmisji na OS bo bylaby fajna rozgrzewka przed UFC.

No ta rozpiska jest bardzo ciekawa, wszyscy zawodnicy są na początku swojej kariery, są dobrze zestawieni nie ma takich sytuacji że zawodnik z dobrym rekordem walczy z takim który ma ujemny, nie ma takiej walki w której jednoznacznie można powiedzieć ten wygra, ten przegra.
Na "przeciwnym biegunie" jest rozpiska gali w Wilanowie gdzie są 2 niezłe walki a reszta to jedno wielkie gówno, a 5 zawodników nie zna swojego rywala a gala już za 11 dni!
 
Zmiany w rozpisce PLMMA 49 w Łobezie:
66 kg pas: Kamil Łebkowski (11-4) vs. Eduard Muravitskiy (Białoruś)(7-2)
Polecam przejrzeć rekord Białorusina same ogórki jedynym zawodnikiem, który w jego rekordzie jest godny uwagi
to Viktor Tomasević który ma rekord 8-10-1 reszta to debiutanci, obie porażki z zawodnikami z rekordem (2-1)
Wypadł:
61 kg: Piotr Kamiński (0-0) co ciekawe został wykreślony z rozpiski dopiero gdy sam to napisał w komentarzu pod rozpiską "W dalszym ciągu pomyłka co do mnie"
 
Zmiany w rozpiskach:
30 stycznia (piątek) PLMMA 47 Warszawa-Wilanów:
77 kg: Aslambek Arsaikov (0-0) vs. Bartosz Chodyna (0-0)
Mimo że do gali został już tylko tydzień w rozpisce nadal jest 4 wolne miejsca.

06 marca (piątek) PLMMA 49 Łobez:
84 kg: Mateusz Dolega (0-0) vs. TBA
66 kg: Rafał Rynkowski (8-2) vs. Robert Rajewski (3-0)
57 kg pas: Ibrahim Barkinoev (4-2) vs. Marcin Lasota (8-1)

13 marca (piątek) PLMMA 50/X-Cage 7 Toruń:
84 kg: Sylwester Borys (5-2) vs. Kamil Roszak (5-2)
93 kg: Tymoteusz Pledziewicz (2-2-1) vs. TBA
93 kg: Mateusz Ostrowski (6-4-1) vs. Hracho Darpinyan (12-7-1)
70 kg pas: Adrian Zieliński (13-3) vs. TBA
Open: Paweł Trybała „Trybson” (0-0) vs. TBA

17 kwietnia (piątek) PLMMA 52 Włocławek:
120 kg pas: Bartłomiej Bartnicki (2-0) vs. Błażej Wójcik (3-3)
 
Bartłomiej Bartnicki i Błażej Wójcik staną do walki o wakujący pas wagi ciężkiej PLMMA podczas gali we Włocławku.
 
Żenująca rozpiska gali w Wilanowie:
61 kg: Anzor Khucheev (0-0) vs. Mariusz Badowski (1-1)
61 kg: Adam Soldaev (0-0) vs. Kevin Nowak (0-1)
77 kg: Aslambek Arsaikov (0-0) vs. Bartosz Chodyna (0-0)
84 kg: Alessio-Di-Chirico (6-0) vs. Adam Kowalski (5-2-1)
70 kg: Marian Ziółkowski (9-3-1(1 NC)) vs. Bartłomiej Kurczewski (8-3)
+ walki finałowe PLMMAF (Eliminacje do Mistrzostw Swiata w Las Vegas)
Od pierwszej rozpiski na FB wypadło 11 zawodników w tym 5 ostatnich jest pogrubionych:
57 kg: Adrian Biniecki (0-1)
57 kg: Arbi Salamov (0-0)
66 kg: Ibrahim Barkinoev (4-2)
70 kg: Sebastian Rajewski (1-1)
84 kg: Arkadiusz Jędraczka (4-11)
93 kg: Mateusz Śniadała (1-2)
66 kg: Mateusz Rajewski (2-1)
84 kg: Łukasz Witos (5-2)
66 kg: Robert Rajewski (3-0)
57 kg: Zhovkhar Zholmurzaev (0-0)
61 kg: Mikołaj Kałuda (0-1)

Ciężko mi to jakoś sensownie skomentować #profesjonalizm
Ciekawe czy te walki amatorskie Orange też będzie transmitować bo nigdy nie transmitowało.
 
Jak to mówią 'dziękuję, postoję" i wybiorę sobie Orange Sport, zwłaszcza, ze pewnie cała gala potrwa z 2h :D A potem się dziwić, że w mediach nie chcą MMA jak się serwuje takie gówno.
 
Jak zobaczyłem rozpiskę którą wrzucił Voranek to myślałem że to żart! I serio najtańsze bilety są za 5 dych? Dejta żyć... Miras weź się do roboty!!!
 
Back
Top