Piotr Hallman i praca w policji

Jeśli dobrze pamiętam, z początku służył w Marynarce Wojennej. Potem trafił do policji.
W wieku 21 lat przyjął się do MW i tak sobie tam służył i łączył to ze startami, na ostatnie 3 lata wybrał Policję (BOA), przepracował 15 lat i emeryturka.
Niestety coś się stało i w głowie się poprzewracało a szkoda bo jeszcze z 6 lat temu fajny chłop z niego był.
 
Pamiętam jak rozjebał Trinaldo przez kimurę, a najpierw zbierał ciezki wpierdol middlami na wątrobę. Teraz widać, że psiarska fucha pojechała mu po zwojach. Chociaż w wywiadzie u progesterona tego raczej nie widać. Przestroga dla innych, żeby nie iść na psa, bo może się to źle skończyć :cool:
 
W wieku 21 lat przyjął się do MW i tak sobie tam służył i łączył to ze startami, na ostatnie 3 lata wybrał Policję (BOA), przepracował 15 lat i emeryturka.
Niestety coś się stało i w głowie się poprzewracało a szkoda bo jeszcze z 6 lat temu fajny chłop z niego był.
15 lat w sumie z wojskiem zeby byla jasnosc. Dlugo nie byl kominiarzem widocznie to nie praca dla niego jak tak szybko sie zawinal na emke.
 
Pamiętam jak rozjebał Trinaldo przez kimurę, a najpierw zbierał ciezki wpierdol middlami na wątrobę. Teraz widać, że psiarska fucha pojechała mu po zwojach. Chociaż w wywiadzie u progesterona tego raczej nie widać. Przestroga dla innych, żeby nie iść na psa, bo może się to źle skończyć :cool:
Kurde pamiętam idealnie ten pojedynek, i jak darłem mordę w domu jak go skończył.
 
To ten sam co pałowal ludzi na protestach?

Cwela wbić to mało ::fu::
Zasadniczo nie wiadomo czy pałował, jedyne co, to udało się go rozpoznać po zdjęciach, że był i obstawiał. Co wystarczyło różnym sędziom i katom z neta żeby dopowiedzieć sobie wydarzenia i wykonać internetowy lincz.
Odnośnie samego filmiku, to kurde widać, że coś tam się mocno poprzestawiało, nawet jeżeli to dla jaj nagrane. Chyba, że Piotrek ma jakiś w tym cel, może chce narobić szumu licząc np. na angaż w freak fightach, dla niego nawet bez formy byłaby to łatwa kasa.
 
FVOzMphWQAEvn1T.jpg
 
Zasadniczo nie wiadomo czy pałował, jedyne co, to udało się go rozpoznać po zdjęciach, że był i obstawiał. Co wystarczyło różnym sędziom i katom z neta żeby dopowiedzieć sobie wydarzenia i wykonać internetowy lincz.
Odnośnie samego filmiku, to kurde widać, że coś tam się mocno poprzestawiało, nawet jeżeli to dla jaj nagrane. Chyba, że Piotrek ma jakiś w tym cel, może chce narobić szumu licząc np. na angaż w freak fightach, dla niego nawet bez formy byłaby to łatwa kasa.
Też tak obstawiam, dlatego gada z Najmanem i nagrywa te głupoty.
 
Też tak obstawiam, dlatego gada z Najmanem i nagrywa te głupoty.
Tak ale już przy akcji ze strajkami cip widać było straszny bałagan na strychu u gościa, wszystkich chciał do sądów pozywać, jakieś oświadczenia przeczące jedne drugiemu, tak że wgl zdziwiony nie jestem po obejrzeniu dziś tego czegoś.
 
O ile te demonstracje Julek to ludzki ściek to nic nie usprawiedliwia pracy w policji.


Praca w policji to praca jak każda inna,
można być przy tym chujem, można być normalnym człowiekiem.

Ktoś to musi robić.

Natomiast napierdalania batonem bab i gówniarzy na demonstracji nic nie usprawiedliwia.

Niestety, cytując klasyka ,,Polska to dziki kraj” w którym nadal można za byle gówno dostać wpierdol na komisariacie albo w radiowozie.
 
Praca w policji to praca jak każda inna,
można być przy tym chujem, można być normalnym człowiekiem.
Niby z kilkoma normalnymi policjantami rozmawiałem ale ogólnie gardzę tą instytucją i jej pracownikami. W małym stopniu łapią przestępców a w dużo większym służą jako aparat opresji państwa względem zwykłych obywateli.
Edit Typ obstawiający demonstracje nadaje się wyłącznie do podludzi.
 
Btw. Chłop powinnien zainwestować w dooobre ubezpiecznie, żeby zabezpieczyć rodzine, bo w (kurew*kich) kręgach milicyjnych nie trudno o ‚wypadek’ w ‚niewyjaśnionych Okolicznościach’… prawda @Grubas… :siara:
 
Niby z kilkoma normalnymi policjantami rozmawiałem ale ogólnie gardzę tą instytucją i jej pracownikami. W małym stopniu łapią przestępców a w dużo większym służą jako aparat opresji państwa względem zwykłych obywateli.
Edit Typ obstawiający demonstracje nadaje się wyłącznie do podludzi.
To wszystko zależy od człowieka. Ja akurat do policji mam wzgledny szacunek bo gdybym w swoim życiu trafił na jakiegoś chuja policjanta to juz dawno mialbym nasrane w papierach
 
Back
Top