Pierdololo branżowych dziennikarzy

Osiągnie większy sukces niż Cichy? :lol:

Ja tylko czekam, aż kumpel Jara - czyli Płocki Barbarzyńca - wystartuje w jakichś wyborach z list Konfederacji; biorąc pod uwagę, jak chętnie łyka i powtarza ich chłopsko-rozumowy przekaz oraz fakt, że elektorat Konfy to często ci sami ludzie, którzy przyklaskują głupotkom Marcina, to prędzej czy później to musi się wydarzyć.

Beka na Cohones będzie wtedy pieniężna. :kis:
 
Ja tylko czekam, aż kumpel Jara - czyli Płocki Barbarzyńca - wystartuje w jakichś wyborach z list Konfederacji; biorąc pod uwagę, jak chętnie łyka i powtarza ich chłopsko-rozumowy przekaz oraz fakt, że elektorat Konfy to często ci sami ludzie, którzy przyklaskują głupotkom Marcina, to prędzej czy później to musi się wydarzyć.

Beka na Cohones będzie wtedy pieniężna. :kis:
Nie no nie kategoryzujmy. Trzeba być jebanym debilem żeby wystartować z jakiejkolwiek listy. Czy to konfa, po, pis trzecia droga. To wszystko jest Dla ludzi, którzy nic nie osiągnęli w życiu i mają okazje się o coś zaczepic. Wystarczy przestudiować co tam w Sejmie za ludzie zasiadają.
 
Ten Borowicz jak został prezesem fen to takie śmieci wkleja na Twittera iż wydaje mi się że będzie szedł w model prowadzenia federacji a'la kawulski, tyle że ten chłopaczek kawulowi może podeszwy skrobać jak ten w gówno wejdzie, ogólnie każdy go propsowal, ale zobaczycie że jeszcze będzie śmiesznie za sprawą "nowego" prezesa fen i skończy się na tym że propsowac będzie go Mariuszdres z intheass ze swoją foką i nikt więcej.
 
Ja tylko czekam, aż kumpel Jara - czyli Płocki Barbarzyńca - wystartuje w jakichś wyborach z list Konfederacji; biorąc pod uwagę, jak chętnie łyka i powtarza ich chłopsko-rozumowy przekaz oraz fakt, że elektorat Konfy to często ci sami ludzie, którzy przyklaskują głupotkom Marcina, to prędzej czy później to musi się wydarzyć.

Beka na Cohones będzie wtedy pieniężna. :kis:
Ja mam wrażenie, że prędzej Różal skończy zawinięty za kratami niż pójdzie w politykę. :siara:
 
>Ja mam wrażenie, że prędzej Różal skończy zawinięty za kratami niż pójdzie w politykę. :siara:

Mówiłem? Mówiłem XD


Jak tak już dobrze idzie i przewiduję przyszłość, to podaję numery w totolotka:
4, 8, 15, 16, 23 i 42.
:irish:
 

Wjechał nowy wywiad z Płockim Barbarzyńcą :kis:

Gardzi freakami, Kurcze przecież on przeprowadza wywiad z freakiem.
Zawodowiec poskładany jak kartka papiery przez zawodowca którego ośmieszył sumita -pamietacie ten cyc choke? :waldeklaugh:
Jego popularność jest większa niż umiejętności sportowe i jeszcze głupoty dzieciom opowiada
I oczywiście w tych wywiadach brakuje odwagi aby powiedzieć: elo Marcinie. Tyle powiadasz o kodeksach byciu prawilnym. Powiedz może jaka masz kartotekę? Jest się czym chwalić? Oszukiwałeś potężnych ludzi, Kolumbijczykom ukradłeś towar xzy może po prostu to co robiłeś to.....
Miałeś kiedyś samochód podziurawiony przez kule? Dlaczego byłeś we Francji?
 
Usunęła parówa, ale widzę, że szykuje mu się intensywne popołudnie na bronienie idola sterydzika.
Byku, nic się nie traci.

Screenshot_20240322-161503 (1).png
 
Breaking news!!! Po tym jak wyjebali przygłupa feddka zgadnijcie kto będzie komentował mecze lm na polsacie ?! Dodam że to persona znana i szanowana przez brać cohones!!!
 
:antonio:

Ile mieliście lat kiedy zrozumieliście, że komfortowy świat w jakim żyjecie istnieje dzięki pracy wszystkich ludzi w okół, zarówno programisty w korpo jak i chłopów wywożących śmieci co pozwoliło Wam zrozumieć, że każda praca jest ważna a ludzie nie są gorsi z powodu jej wykonywania?

:beczka:
Skoro Maciuś nie uświadomił sobie tego do tej pory, to pewnie dopiero jakiś kulturalny gejzer przekaże mu tę wiedzę od dupy strony.
Albowiem jak to mawia mistrz Michalkiewicz:
"kobieta przyjmuje poglądy polityczne od partnera z którym aktualnie sypia":beczka:
 
Back
Top