Pierdololo branżowych dziennikarzy

Przesłuchałem wywiad z Gamrotem dla rocksów i kurde mam pewne obawy. Od razu czuć w wypowiedziach, że Daria już tam macki swoje maczała. Nie wiem, może tylko takie wrażenie odnosze, bo tylko słuchałem tak trzy po trzy do jedzenia, ale jakoś "miękko" Pan Mateusz tam wygląda....
:childcry:
 
  • Sad
Reactions: J.K
Przesłuchałem wywiad z Gamrotem dla rocksów i kurde mam pewne obawy. Od razu czuć w wypowiedziach, że Daria już tam macki swoje maczała. Nie wiem, może tylko takie wrażenie odnosze, bo tylko słuchałem tak trzy po trzy do jedzenia, ale jakoś "miękko" Pan Mateusz tam wygląda....
:childcry:

Sama czołówka z nią współpracuje i rozkurwiaja wszystkich, przypadek? No kurwa nie ,) mental i psycha
 
Sama czołówka z nią współpracuje i rozkurwiaja wszystkich, przypadek? No kurwa nie ,) mental i psycha
Jest jakaś lista z kim pracuje? Bo ja to zauważyłem, że włąśnie jak zaczynają współprace to walczą gorzej. Dlatego fajnie jakby kto ś podał jakąś liste.
 
Przesłuchałem wywiad z Gamrotem dla rocksów i kurde mam pewne obawy. Od razu czuć w wypowiedziach, że Daria już tam macki swoje maczała. Nie wiem, może tylko takie wrażenie odnosze, bo tylko słuchałem tak trzy po trzy do jedzenia, ale jakoś "miękko" Pan Mateusz tam wygląda....
:childcry:
To nie Daria tylko gamer już odlatuje. Gość ma talent do MMA, ale im lepiej mu idzie tym pierdololi wieksze farmazony. Motywator z pod bloku dla głąbów. Ja nie rozumiem jak można słuchać jego wywiadów. Jeszcze ten hiena zjeb wylizuje mu dusko do czysta, przytakuje na każdy temat i przez to dokłada do pieca. Dramat.
 
Zazwyczaj zaczynają z nią pracować Ci co można rzec mieli już poukładana Psyche i byli na fali wygranych. Janek, Gamer, Bryczek. Na pizdę dostaje ten kujawa co ona go trenuje. Serio, nie rozumiem jak horpyna ich przekonała
 

Attachments

  • IMG_7788.jpeg
    IMG_7788.jpeg
    119.2 KB · Views: 88
Wąsacz kontra platformowiec only on X

Ten to ma parcie na szkło. Dopierdolił się akurat do tego gościa, a na każdej praktycznie gali tacy są. Przecież od dawna wiadomo, że nie da się zrobić w chuj zajebistego fightcardu od A do Z na mniejszej hali. Tutaj pewnie zdecydowało to, że jest Francuzem i mają biznes w tym, żeby jemu dać walkę a nie komuś innemu.
 
Ten to ma parcie na szkło. Dopierdolił się akurat do tego gościa, a na każdej praktycznie gali tacy są. Przecież od dawna wiadomo, że nie da się zrobić w chuj zajebistego fightcardu od A do Z na mniejszej hali. Tutaj pewnie zdecydowało to, że jest Francuzem i mają biznes w tym, żeby jemu dać walkę a nie komuś innemu.
Chcą mu dać teraz szybko walkę a potem pewnie we Francji
 
Chcą mu dać teraz szybko walkę a potem pewnie we Francji
O ile w ogóle dojdzie do gali w Francji. Nie oszukujemy się zbyt dużo rzeczy musi się ułożyć w najbliższym czasie, żeby zapowiedzi KSW traktować poważnie. Już od kilku lat są zapowiedzi akspansji i nic z tego nie wychodzi. Myślę, że bardziej tu chodzi o jakąś Tv czy streaming we Francji. Po prostu wstawiają Francuzów, żeby zadowolić nadawcę z tego kraju.
 
O ile w ogóle dojdzie do gali w Francji. Nie oszukujemy się zbyt dużo rzeczy musi się ułożyć w najbliższym czasie, żeby zapowiedzi KSW traktować poważnie. Już od kilku lat są zapowiedzi akspansji i nic z tego nie wychodzi. Myślę, że bardziej tu chodzi o jakąś Tv czy streaming we Francji. Po prostu wstawiają Francuzów, żeby zadowolić nadawcę z tego kraju.
Podobno ma być już w kwietniu.
 
Podobno ma być już w kwietniu.

Dla mnie tu nic się nie spina. Nawet jak Parnasse w grudniu to raczej mało prawdopodobne by chciał tak szybko wracać. Walki Sierpień, grudzień, kwiecień, raczej mało prawdopodobne. To samo Jambiev. Nie wiem czemu mieliby mu dawać walkę w styczniu jak za 3 miesiące chcą robić galę u Niego w Kraju. Varella też w grudniu.
 
Dla mnie tu nic się nie spina. Nawet jak Parnasse w grudniu to raczej mało prawdopodobne by chciał tak szybko wracać. Walki Sierpień, grudzień, kwiecień, raczej mało prawdopodobne. To samo Jambiev. Nie wiem czemu mieliby mu dawać walkę w styczniu jak za 3 miesiące chcą robić galę u Niego w Kraju. Varella też w grudniu.
No właśnie po to ich nawalili tyłu, żeby ściągnąć media na galę i pewnie ja ogłosić w styczniu.
 
Wojek Garbus traktowany jak szmata przez Reżysera i Kelnera więc sam traktuje jak szmaty dziennikarzy. Generalnie jebać wszystkich włodarzy i wszystkich dziennikarzy (poza rocksami :heart:) śmieszne wojenki które nikogo nie obchodzą. Liczy się to co w klatce, reszta to dodatek.
Bo na pewno to jego decyzja. Domy na to że ma gówno do powiedzenia.
Nie cytuje już wpisu DURNIAta ale normalnie rynce i cycki opadajo.
Jaka to jest kopalnia spierdolenia to się w głowie nie mieści.
Do tego Turski którego całe ciało mówi "chce mu obrobić gałe".
Za dużo na jeden raz.
 
Back
Top