Pierdololo branżowych dziennikarzy

Przecież ja mam Instagram pod wpisami na MMARocks, a Julcia tam jest. Zresztą, ja Cohones szanuję, w Internecie jest dużo więcej zjebów, niż tutaj, lol.
No tego kurwa nigdy nie kumałem, jak się trenerzy i zawodnicy obrażali na forumek za różne opinie gdzie wystarczy wejść na pierwszy lepszy Onet (jak miał komentarze) czy fejsbuk i tam jest dopiero szambo level over 9000. No ale nie, lepiej się do cohones dojebać (bo prawda boli najbardziej).
 
No tego kurwa nigdy nie kumałem, jak się trenerzy i zawodnicy obrażali na forumek za różne opinie gdzie wystarczy wejść na pierwszy lepszy Onet (jak miał komentarze) czy fejsbuk i tam jest dopiero szambo level over 9000. No ale nie, lepiej się do cohones dojebać (bo prawda boli najbardziej).
Na FB jest tyle gamoni, że szkoda gadać. Cohones przy nich to Teatr.
 
No tego kurwa nigdy nie kumałem, jak się trenerzy i zawodnicy obrażali na forumek za różne opinie gdzie wystarczy wejść na pierwszy lepszy Onet (jak miał komentarze) czy fejsbuk i tam jest dopiero szambo level over 9000. No ale nie, lepiej się do cohones dojebać (bo prawda boli najbardziej).
No właśnie o to chodzi mordo, że tutaj głównie nie ma hejtu tylko dosadna krytyka. I to ich najbardziej boli, że w internecie ktoś może znać się na tym sporcie i mieć celne uwagi, wyrażać swoje zdanie, tudzież konstruktywnie krytykować to całe pierdolone towarzystwo wzajemnej adoracji, lykajace kule az do migdałków.
 
Za darmo byś chciał cebulaku :jimcarrey:Dej zarobić sympatycznej parze.
Ale wiesz że wtedy te zdjęcia będą wyglądać tak, że będą stać nago, ona w niego wtulona, on napięte pośladki, i właśnie, jedyne co będziesz na tym zdjęciu wiedział to jego plecy i dupę, ty się zastanów, zastanów się...
 
Ale wiesz że wtedy te zdjęcia będą wyglądać tak, że będą stać nago, ona w niego wtulona, on napięte pośladki, i właśnie, jedyne co będziesz na tym zdjęciu wiedział to jego plecy i dupę, ty się zastanów, zastanów się...
Hahaha. Mocne.
 
Ale wiesz że wtedy te zdjęcia będą wyglądać tak, że będą stać nago, ona w niego wtulona, on napięte pośladki, i właśnie, jedyne co będziesz na tym zdjęciu wiedział to jego plecy i dupę, ty się zastanów, zastanów się...
Coś jak w fanklubie Page? Każdy wchodzi zobaczyć cycki Page a musi oglądać jaja tego jej chopa :usunto:
 
Wy się zawsze macie za jakąś odrębną grupę, a ja to forum dosłownie znam od dzieciaka i mam tu najwięcej wpisów. :mamed:
Jeszcze nie
1693583001964.png

1693583019635.png
 
Ale wiesz że wtedy te zdjęcia będą wyglądać tak, że będą stać nago, ona w niego wtulona, on napięte pośladki, i właśnie, jedyne co będziesz na tym zdjęciu wiedział to jego plecy i dupę, ty się zastanów, zastanów się...
No i to chodzi na GEJONES!
Baju wielkie chłopisko 90kg :pudzianfap:
 
Czemu ten sojowy chloptas turski zawsze tak pauzuje z yyy, każdy wyraz. Kto go tego nauczył? Myśli że zniweluje tym swój zniewieściały głosik? Halo turski wypowiedz sie o tym na TT, wiem ze to czytasz
On się nie wypowiada na niewygodne tematy. Mi nigdy nie odpisał, chociaż nie mam pojęcia dlaczego. Fenomen ten chłop, ale to żaden news, że znajomości w tym świecie to klucz.
 
Turski bierze przykład ze swojego guru Borka. Zawsze śmiać mi się chce jak Na początku zdania obniża głos i wypowiada sie będąc spiętym jakby walczył ze sraczką, a potem jak sie odpali to piskliwy głosik i żarty z których sam sie smieje
 
Back
Top