Pierdololo branżowych dziennikarzy

Dziennikarz, redaktor może mieć swoje zdanie w jakimś temacie np. kto jest faworytem i dlaczego do tego analiza walki, zawodników itd. itp.
Zadawanie pytań to tez nie jest takie oczywiście proste aktywne słuchanie , zadawanie pytań otwartych, wiedza merytoryczna , języki obce itd itp.
Najłatwiej przyjąć tezę ze wszyscy dziennikarze to idioci bez studiów , politycy kłamią i kradną. Pomyśl jeden z drugim jak trzeba się namęczyć prowadzać wywiady z zamulaczami typu Jocz, Błachowicz czy Pudzian. Jak sprawić aby któryś z interlokutorów powiedział cos ciekawego a nie odpowiadał truizmami i monosylabami. Ale co ja moge wiedziec wg wielu jestem Akopem albo jego zona. Wiecej ksiazek mniej TIk Toka.

Zwracam honor.

Zbyt rozbudowana wypowiedz na żonę Kapoka.

:siuu:
 
Najłatwiej przyjąć tezę ze wszyscy dziennikarze to idioci bez studiów , politycy kłamią i kradną. Pomyśl jeden z drugim jak trzeba się namęczyć prowadzać wywiady z zamulaczami typu Jocz, Błachowicz czy Pudzian. Jak sprawić aby któryś z interlokutorów powiedział cos ciekawego a nie odpowiadał truizmami i monosylabami. Ale co ja moge wiedziec wg wielu jestem Akopem albo jego zona. Wiecej ksiazek mniej TIk Toka.
A co ja napisałem?

Zadawanie pytań to nie tylko czytanie ich z kartki, tylko umiejętne i ciekawe prowadzenie rozmowy.

Więcej książek, mniej TikToka, bo umiejętność czytania ze zrozumieniem leży u ciebie.
 
A co ja napisałem?



Więcej książek, mniej TikToka, bo umiejętność czytania ze zrozumieniem leży u ciebie.
A czy ja pisałem do Ciebie? :) Napisałem ogólnie do osób które deprecjonują zawód dziennikarza i ciągle uprawiają hejt a nie konstruktywną krytykę.
 
A czy ja pisałem do Ciebie? :) Napisałem ogólnie do osób które deprecjonują zawód dziennikarza i ciągle uprawiają hejt a nie konstruktywną krytykę.
A kto tutaj deprecjonuje zawód dziennikarza? Dziennikarzem jest Bożydar Iwanow, napewno nie Turski.
 
W ogóle przez chwilę musiałem się zastanowić, o co z tym chodziło :beer: Ale grube wspomnienia...:antonio:

BTW ciekawe jest to, że ITC tak stroni od tych freaków i gal freakowych, a tu wjeżdża wywiad z Wojsławem Rysiewskim i w tytule dają "O co chodzi z HAJTO?" :D
Oni tak stronią że kiedyś jak widziałem czat na żywo jakiegoś materiału live to tam kurwa połowa o frikach między sobą dyskutuje bo wszystkich normalnych użytkowników od MMA pobanowali za komentarze krytykujące ich pracę czy przedstawioną teorie na dany temat.
Oni by w to z chęcią weszli i żałują że tak postąpili bo liczyli na to że tak zrobią wszystkie redakcję, a wychodzi na to że tylko oni zostali w dupie, no ale MO nie może zrobić z gęby dupę więc poczekajmy aż jakiś nowy "redaktor" zostanie oddelegowany a Mariuszek będzie się odcinał od tego mówiąc że nie on się tym zajmuje, proste.
 
Screenshot_2023-07-14-19-30-17-293_com.facebook.katana-edit.jpg
 
Co do ostatniej dyskusji o dziennikarzach to nie wiem czy ta dziewczyna nim jest ale mało kiedy widziałem tak dobrze poprowadzony wywiad.
 
:juanlaugh:

Wojek ty leszczu
heh, ciekawe. Wychodzi na to, że barista jest tam jeszcze większym popychadłem niż durniowaTy "hahahaha" DD reporter aka mający świadomoćć liczb malowany miś.

Barista w wywiadach zgrywa wielkiego bossa, a okazuje się, że co najwyżej może władczo zadecydować czy dać łyżeczkę, czy półtorej, cukru do kawy.

Inna sprawa, że poeta i reżyser wykazuje się wielką klasą i kulturą. A to przecież tak dobrze wychowany człowiek, tak wrażliwy na sztukę i właśnie poezję... Prawdziwy, uduchowiony białymi węgorzami i towarzystwem van der bóra, artysta...
 
Patrzę w internecie niż nie ginie:lol: Nie wiem jak można dać się tak traktować. Przecież każdy gość z jakimś poczuciem swojej wartosci po takiej akcji od razu by wyjebał z tego KSW. Wojek widać uważa, że jest git. Będzie udawał, że deszcz pada jak będą na Niego pluć. Tutaj dla przykładu wypowiedź poprzednika Wojka.
Od 13:30

Różal też się nie pierdolil w tańcu jak Kawul nazwał go ,,czymś charakterystycznym''. Były pociski od Brodatych pedałów, w pedalskich różowych opaskach na głowie i inne takie. Te wywiady z czasu ich konfliktu to było złoto:redford:

Tyle powiedział o tym kawulu, że nic nie powiedział. I wiemy, że nie zna się w ogóle na kinie skoro uważa, że jego gangsterskie filmy były: "zajebiste". Może dla 13latków.

No akurat z jednookim barbażyńcom to z kolei miał rację reżyser. Bo ten potężny stójkowicz to zawsze był narcyz i atencjusz. Uwielbiający zwracać na siebie uwagę. Czy to jakiś głupiomądrymi przemowami, dziarami, czy strojem -- no kto, jak kto, ale akurat on się będzie opasek czepiał?

Musiał coś barbażyńca wymyśleć, siebie wymyśleć medialnie, bo ten jego poziom sportowy nigdy się nie bronił.
 
Mnie natomiast wkurwia hipokryzja poety bo jakoś najwyraźniej KSW apolityczne, ale jednak kurwa nie bardzo.
Dokładnie. Niby taki z Niego uduchowiony i wrażliwy na krzywdę innych człowiek a niech spojrzy jakich zawodników zatrudniał. Puhakka i Valtonen dwóch nazioli, ale chuj z ich poglądami, koszuleczke się założy i nie będzie widać. Taki z Niego znawca świata i muzyki a nie zdążył się zorientować, że przez praktycznie wszystkie walki w KSW z piosenkami Karaoglu było coś nie tak. Szpilka otwarcie krytykuje LGBT i jakoś żaden problem. Różal otwarcie najpierw wspierał Jakiego, ostatnio zmienił zdanie i stwierdził, że Konfederacja to jedyna partia dla ludzi oświeconych. Pudzian też zbyt tolerancyjnie nie podchodzi do panów i mówił, żeby uciekali za granicę, bo tu jest Polska. Chociaż po tym nagraniu z kilkunastu lat mam delikatne wątpliwości o jakim bejsbolu on mówił i po której jest stronie.
 
Maciuś... Ja Ci życzę by Cię wyjebali z wszelkiego MMA i żebyś wylądował w normalnej pracy to może skończysz pierdolić (linka nie wysyłam, ale polecam czytać odpowiedzi Maciusia do ludzi, jego zdaniem lepiej coś odpierdolić i walczyć we freakach niż pracować i ludziom pisze takie rzeczy, że o ja pierdole)
IMG_20230717_235407.jpg
 
Maciuś... Ja Ci życzę by Cię wyjebali z wszelkiego MMA i żebyś wylądował w normalnej pracy to może skończysz pierdolić (linka nie wysyłam, ale polecam czytać odpowiedzi Maciusia do ludzi, jego zdaniem lepiej coś odpierdolić i walczyć we freakach niż pracować i ludziom pisze takie rzeczy, że o ja pierdole)
View attachment 72483
Propagator głupoty
Niebezpieczny szkodnik
 
Maciuś... Ja Ci życzę by Cię wyjebali z wszelkiego MMA i żebyś wylądował w normalnej pracy to może skończysz pierdolić (linka nie wysyłam, ale polecam czytać odpowiedzi Maciusia do ludzi, jego zdaniem lepiej coś odpierdolić i walczyć we freakach niż pracować i ludziom pisze takie rzeczy, że o ja pierdole)
View attachment 72483
Co to jest za kurwa. Juz mu całkiem mózg wyżarło
 
Maciuś... Ja Ci życzę by Cię wyjebali z wszelkiego MMA i żebyś wylądował w normalnej pracy to może skończysz pierdolić (linka nie wysyłam, ale polecam czytać odpowiedzi Maciusia do ludzi, jego zdaniem lepiej coś odpierdolić i walczyć we freakach niż pracować i ludziom pisze takie rzeczy, że o ja pierdole)
View attachment 72483
Zastanawiam się, czy on pisze to na poważnie czy tylko dla klików. W obu przypadkach jest to spierdolenie, ale w pierwszym już skrajne.
 
Maciuś... Ja Ci życzę by Cię wyjebali z wszelkiego MMA i żebyś wylądował w normalnej pracy to może skończysz pierdolić (linka nie wysyłam, ale polecam czytać odpowiedzi Maciusia do ludzi, jego zdaniem lepiej coś odpierdolić i walczyć we freakach niż pracować i ludziom pisze takie rzeczy, że o ja pierdole)
View attachment 72483
który on jest rocznik? Ile on ma lat?
 
Back
Top