Pierdololo branżowych dziennikarzy

Nie popadajmy w hipokryzję ile osób pracuje z normalnymi empatycznymi szefami? Nie znamy kontekstu sytuacji z wywiadu w kanale sportowy jak Wojek dostał opierdol.
Jakkolwiek to prawda Wojek wygląda nie zdrowo możliwe ze to przez stres ale to tylko domysły.
 
Nie zapominaj jak jeszcze lata temu imć Venom smiał krytykować cyrk. Trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego żeby później podjąć pracę w krytykowanej firmie. W ciemno stawiam że jako podwładnego ciorają go teraz bez zbędnej krępacji a nie wykluczone że z dziką satysfakcją.
Ten venom już nie jest jadowity i jeśli robi dobrze swoim wlodzimierzom to za kasę jak tufta . Nie ma co żałować
 
Nie popadajmy w hipokryzję ile osób pracuje z normalnymi empatycznymi szefami? Nie znamy kontekstu sytuacji z wywiadu w kanale sportowy jak Wojek dostał opierdol.
Jakkolwiek to prawda Wojek wygląda nie zdrowo możliwe ze to przez stres ale to tylko domysły.
Ten wujek to taki skinny fat
 
Nie popadajmy w hipokryzję ile osób pracuje z normalnymi empatycznymi szefami? Nie znamy kontekstu sytuacji z wywiadu w kanale sportowy jak Wojek dostał opierdol.
Jakkolwiek to prawda Wojek wygląda nie zdrowo możliwe ze to przez stres ale to tylko domysły.
Jeśli szef z takim tekstem wylatuje, to opcje sa dwie:
- szukanie nowej roboty
- zacisniecie zębów i życie ze świadomością bycia pizda, która daje sobą pomiatać

Co tam kto lubi
 
Jeśli szef z takim tekstem wylatuje, to opcje sa dwie:
- szukanie nowej roboty
- zacisniecie zębów i życie ze świadomością bycia pizda, która daje sobą pomiatać

Co tam kto lubi
To zes Ameryki nie odkryl
To takie mądre jak Paulo Coehlo:
Każdego dnia możesz podjąć dobra i zła decyzje i ty podejmiesz jedna z nich
 
Jeśli szef z takim tekstem wylatuje, to opcje sa dwie:
- szukanie nowej roboty
- zacisniecie zębów i życie ze świadomością bycia pizda, która daje sobą pomiatać

Co tam kto lubi
Jest też jeszcze opcja taka że szef zapomniał z kim rozmawia a jesteś na tyle cenny dla firmy ze możesz sobie pozwolić na ripostę. Ewentualnie natychmiastowy liść wychowawczy.
 
Nie popadajmy w hipokryzję ile osób pracuje z normalnymi empatycznymi szefami? Nie znamy kontekstu sytuacji z wywiadu w kanale sportowy jak Wojek dostał opierdol.
Jakkolwiek to prawda Wojek wygląda nie zdrowo możliwe ze to przez stres ale to tylko domysły.
Gdyby jeszcze dostał opierdol za to, że udzielał wywiad jakiemuś mało znanemu medium to bym zrozumiał. Kanał Sportowy mocno medialnie wspiera KSW, a Kawul mówi chuj z Nimi, kończ rozmowę. Stanowski zawsze taki wygadany, a jakoś tutaj nie krzyczy o tym mobbingu tylko wycinają ten fragment licząc, że nikt tego nie nagrał. Borek też dobry as mówi o zasadach, a takiego buca jak Kawul nazywa swoim przyjacielem.
 
Co do Lewego to Turski może i ma trochę racji. Porównajmy film o Lewym na prime a film o Materli oba filmy to dokumentalne filmy o sportowcach a jak są rózne. Z filmu o Lewym nie dowiesz sie nic to laurka film o Materli jest bardziej zlozony. Po porazce z Moldawia eksponowanie wakacji kadrowiczów moze irytowac patrz cieta riposta Bielika o starej komentujacego i zabawie z nia na kwadracie. Wracając do Wojka to ktoś mądrze zauważył, ze wywiad dla kanału sportowego czołowego magazynu o MMA w PL to cześć pracy dla dobra firmy a nie jakas fanaberia. KSW powinno chyba zatrudnic rzecznika kogos medialnego z krwi i kosci kto bedzie wyreczal Wojka w obowiazkach medialnych. Z drugiej strony akcja z Paulina Klimek jest co najmniej dziwna. Wracając jeszcze do Turskiego to wole wyraziste postacie aniżeli np. Kaniowskiego który nic nie mówi nie wydaje żadnej opinii gra bezpiecznie bardzo dyplomatycznie.
 
Ale Turski jest tak nijaki jak tylko się da, gdzie ty widzisz wyrazistość w nim, w tym że ustawia się przeciwnie do wiejącego wiatru by wzbudzić kontrowersje i zdobyć trochę atencji, co jak widać jest mu niezbędne do funkcjonowania. Gdyby dzisiaj była debata czy gówno jest smaczne i wszyscy by powiedzieli że nie jest to Maciuś by stwierdził że w sumie jest, zajebista wyrazistość.

 
Porównaj do Kaniowskiego np Turski ma jakies zdanie moze faktycznie na kazdy temat ale ma.
Nie mam na jakim polu ich porównać, obaj słabo komentują jak dla mnie a Kaniowski nie prowadzi żadnych programów na KS więc nie mam materiału poglądowego.
Wolę takiego Kaniowskiego który robi swoje niż gościa który napiszę kurwa dosłownie wszystko by wzbudzić troszkę kontrowersji.
 
W ogóle to praca Wojsława to musi być strasznie stresujący temat - obydwaj Włodzimierze mają swoje odpały i traktują go jak popychadło (na Kawula jest dowód wideo, z kolei Martin każe Wojkowi autoryzować pytania przed wywiadami).

Wojek wygląda fatalnie, niezdrowo - na bank stresy z pracy mają na to niebagatelny wpływ.
Ojej, biedulek. W zwykłej pracy tego nie ma... :) Przynajmniej pracuje przy czymś, co teoretycznie kocha od lat.
 
Kaniowski kończył studia dziennikarskie.

DED018D5-13A3-4C54-90C4-94C4F273125D.jpeg


Ciekawe jaka uczelnia skoro ma problem z mówieniem poprawną polszczyzną.

Turski przynajmniej z tym nie ma problemu.

:matt:
 
Nie wiem. Zadawanie pytań to nie tylko czytanie ich z kartki, tylko umiejętne i ciekawe prowadzenie rozmowy.
A Kaniowskiemu to wychodzi tylko z kolegami z "obcymi" już tak się rozmowa nie klei, więc chyba mało co mu te studia dały, co najwyżej modelowanie głosem jak na początku robił wywiady dla ścieku mmapl i obniżał głos by mówić basowym i brzmieć bardziej dojrzale :juanlaugh:
 
A z branży MMA to nikt nie kończył nie?

Jacek Adamczyk też kończył wydaje mi się, ale do niego nikt nie podjeżdża jeśli chodzi o typowo dziennikarskie doświadczenie - lata pracy w Fakcie, Przeglądzie Sportowym, Orange Sport i tak dalej, jeszcze na długo przed MMA.

Nie mam pojęcia czy ktoś jeszcze kończył z osób, które znam.

Mateusz Kaniowski to wiele razy opowiadał zarówno o studiach, jak i praktykach później w telewizji i innych miejscach. Mówił o tym chyba w wywiadzie "Duży w Maluchu" między innymi. Widzę, że tutaj to jest zebrane wszystko w jednym miejscu w dziale "Kariera w radiu i telewizji" - https://pl.everybodywiki.com/Mateusz_Kaniowski
 
Jacek Adamczyk też kończył wydaje mi się, ale do niego nikt nie podjeżdża jeśli chodzi o typowo dziennikarskie doświadczenie - lata pracy w Fakcie, Przeglądzie Sportowym, Orange Sport i tak dalej, jeszcze na długo przed MMA.

Nie mam pojęcia czy ktoś jeszcze kończył z osób, które znam.

Mateusz Kaniowski to wiele razy opowiadał zarówno o studiach, jak i praktykach później w telewizji i innych miejscach. Mówił o tym chyba w wywiadzie "Duży w Maluchu" między innymi. Widzę, że tutaj to jest zebrane wszystko w jednym miejscu w dziale "Kariera w radiu i telewizji" - https://pl.everybodywiki.com/Mateusz_Kaniowski
Jacka nie brałem pod uwagę tak samo jak innych starszych działających w branży, chodziło mi konkretnie o tych w okolicy 30 roku życia, o ten świeży narybek, tyle że oni wszyscy mówią że nie są dziennikarzami i nie ma się do czego przyjebac :D zjaru był szpiegiem, ten którego obroniłeś przed porażką na polu przy jakichś eventach pracował, każdy wziął się znikąd, ten właściciel ścieku mmapl też nie jest dziennikarzem z tego co pamiętam, Cichy tym bardziej.
 
Dziennikarz jest od zadawania pytań. Gówno mnie interesuje ich opinia

To teoria. W praktyce większość dziennikarzy, którzy a) siedzą w danej branży od x-lat b) czują się lepsi od innych; porzucają zwykłe zadawanie pytań i zostają kreatorami opinii. W dobie mediów elektronicznych to jest jeszcze częściej spotykane. Zresztą nawet w Polsce obiektywność mediów (nie tylko sportowych) odchodzi do lamusa, teraz każdy większy tytuł, czy stacja przybiera określoną pozycję polityczną czy społeczną. W krajach tzw. demokracji zachodniej to sytuacja znana od wielu lat, a nawet sięgająca tradycją do XIX wieku.
 
Dziennikarz, redaktor może mieć swoje zdanie w jakimś temacie np. kto jest faworytem i dlaczego do tego analiza walki, zawodników itd. itp.
Zadawanie pytań to tez nie jest takie oczywiście proste aktywne słuchanie , zadawanie pytań otwartych, wiedza merytoryczna , języki obce itd itp.
Najłatwiej przyjąć tezę ze wszyscy dziennikarze to idioci bez studiów , politycy kłamią i kradną. Pomyśl jeden z drugim jak trzeba się namęczyć prowadzać wywiady z zamulaczami typu Jocz, Błachowicz czy Pudzian. Jak sprawić aby któryś z interlokutorów powiedział cos ciekawego a nie odpowiadał truizmami i monosylabami. Ale co ja moge wiedziec wg wielu jestem Akopem albo jego zona. Wiecej ksiazek mniej TIk Toka.
 
Back
Top