Perfumy męskie

barthez01

Bellator
Featherweight
Panowie, polecacie coś ciekawego? Prezent na święta potrzebuje i może są tu jacyś eksperci od perfumerii.

ps. dobry też temat do tego aby dodawać jakieś fajne co przetestujecie :)
 
Panowie, polecacie coś ciekawego? Prezent na święta potrzebuje i może są tu jacyś eksperci od perfumerii.

ps. dobry też temat do tego aby dodawać jakieś fajne co przetestujecie :)
Jaki budżet i jaki rodzaj zapachu? Ciężki, świeży, na co dzień czy na specjalne okazje? Męski, unisex, damski?
 
Jaki budżet i jaki rodzaj zapachu? Ciężki, świeży, na co dzień czy na specjalne okazje? Męski, unisex, damski?
Unisex, ale bardziej pod męski. Przede wszystkim trwały i ma być go czuć na odległość :) budżet do 200
 
Unisex, ale bardziej pod męski. Przede wszystkim trwały i ma być go czuć na odległość :) budżet do 200
Prada Amber Pour Homme - zapach w lekko oldschoolowy klimacie, pachnie jak drogie, ekskluzywne mydło. Połączenie świeżości ze słodkością. Im dłużej na skórze tym bardziej męskie się staję. Trwałość i projekcja bardzo dobre. Osobiście jeden z moich ulubieńców, często noszę, bo pasują do każdej okazji. Jedyne co to kiedyś usłyszałem, że pachne jak dziad, ale wyjebane w hejterów.

Rasasi Daarej - orientalny, przyprawowy i trochę słodki przyjemniaczek. Trwałość i projekcja niezłe. Do tego mega tani, kolo 60-70zl, ale jakościowo poziom wyżej.

Rasasi Hawaas - pachnie trochę jak znienawidzony przezemnie Invictous, ale ma dodane nuty wodne i o niebo lepsze jakościowo składniki więc jest taka jakby wersja premium. Każdy w otoczeniu wyczuje, a kobiety je uwielbiają. Jak się chce iść w coś banalnego i lubianego to polecam.

Jean Paul Gaultier Ultra Male - niby męski, ale dla mnie może spokojnie robić za unisex. Słodkie cholerstwo ze świetną trwałością i projekcją. Taki typowo klubowy, wieczorowy zapach na chłodna pogodę.

Mercedes Benz Club Black - męskie, ale kobieta dałaby radę w nich chodzić. W skrócie to wanilia z dodatkiem bardzo małej ilości dymu w tle. Kiedyś chodziły po 130zl/100ml, teraz bardziej koło 200zł. Niech Cie nie zwiedzie nazwa Mercedes, bo to naprawdę dobra propozycja.

Jest tego w pizdu w sumie, możnaby długo wymieniać :D Ogólnie sprawdzaj sobie ceny na porównywarkach perfumomaniak.pl i perfumehub.pl, gdzie masz same zaufane, legitne perfumerie. Zaoszczędzisz sporo siana.

Jakbyś mógł trochę dołożyć to bym Ci polecił jeszcze Rasasi La Yuqawam (połączenie skóry z maliną i dymem) i Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition (wanilia, tytoń, przyprawy). Jakość typowo niszowa. Trwałość to kilkanaście godzin, projekcja parogodzinna. Wystarczą 2 psikniecia, bo inaczej można podusić otoczenie.

I jeszcze podam Ci na koniec najmocniejsze perfumy jakie poznałem czyli Swiss Arabian Shaghaf Oud. Typowy unisex, może nawet momentami skręcać w damską strone, ale tego cholerstwa się nie da zmyć. Z 24h na skórze i tygodnie na ubraniach. 2 psikniecia to nawet za dużo, bo wymiata każdy żywy organizm w okolicy. Skurwysynstwo jest przepotezne, a pachnie jak pralinki/czekolada mleczna. To bardziej w ramach ciekawostki, bo mieszczą się w budżecie i spełniają kryteria, ale są dosyć kontrowersyjne i nie każdemu mogą podejść.
 
Last edited:
proper.jpg
 
Panowie, polecacie coś ciekawego? Prezent na święta potrzebuje i może są tu jacyś eksperci od perfumerii.

ps. dobry też temat do tego aby dodawać jakieś fajne co przetestujecie :)
Ale chcesz coś do picia, czy dla zapachu? Do picia już w Rossmannie znajdzisz coś sensownego. Nie przepłacaj za jakiegoś Armaniego czy Dolce, bo to wszystko smakuje podobnie.
Od siebie polecam Copacabne w butelce a'la cygaro. Gorzkie, ale może być.
 
Ja jak mam się popryskac to wolę 5 pompek zrobić, mam taki feromon zajebisty naturalny że jak wyjdę przed klatkę i pójdę w jedną bądź w drugą stronę to momentalnie czuje na plecach oddech pięknych młodych kobiet i gdy się odwracam uświadamiam sobie że jestem maszynistą pociągu pełnego zboczonych lasek.
 
Polecicie jakas sprawdzona stronke z dobrymi pachnacymi dlugo podrobkami? Jest tego od chuja i nie wiadomo co dobre a co pedal.
 
Polecicie jakas sprawdzona stronke z dobrymi pachnacymi dlugo podrobkami? Jest tego od chuja i nie wiadomo co dobre a co pedal.
Notino.pl to legitne perfumy sporo taniej.

Plus druga strona parę dni czy tygodni temu tu polecana, ale nie zapisałem. Przewiń sobie myślę że max kilka stron .
 
Back
Top