Paula Klimek startuje do Europarlamentu z listy Konfederacji

XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
Sam wielokrotnie cisnąłem bekę z Konfederacji (raz nawet prawie cały ich program skomentowałem i ich newsy o USA o wspaniałych Republikanach :korwinlaugh:) ale Tusk to też niezły szkodnik, od tego albo prorosyjskuego albo głupiego Pawlaka i Piechocińskiego od umowy gazowej z której UE nas uwolniła aż do obecnych czasów z proniemieckim podejściem do Cpk i pseudoekorewolucji, która Tusk w 2014 sam wyśmiewał: nie damy się nabrać lobbystom jak Niemcy, atom i węgiel to jest przyszłość a nie wiatraki niszczące krajobraz -Lubecka swego czasu wprowadziła Kierwińskiego w spore zakłopotaniecytujac te słowa...
Tusk jest kosmopolitą bardziej Europejczykiem niż Polakiem, wierzącym jak to ładnie jest napisane w niemieckiej umowie koalicyjnej, że Niemcy powinny mieć większą odpowiedzialność za losy Europy bo więcej dają do UE...
 
XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
Ooo, Zawisza Rudy już opuścił przyłbicę
 
A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
daj przykład na ciągoty do Putina i katozamordyzm

Edit: mozesz w polityce odpisać
 
XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
Screenshot_20240430-124938_YouTube.jpg


Screenshot_20240430-124948_YouTube.jpg
Screenshot_20240430-124953_YouTube.jpg


Dawaj pośmiejemy się.
:putinlaugh:
 
Paulina jest spoko dziewczyną. Była na zlocie w Krakowie 01.10.2016r. I ja tam byłem, piwo i wódkę piłem. Spotkanie udało się tak, że najstarsze Oploty tego nie pamiętają. Kto był to wie, że było grubo. A było ze 20 osób.
Paulina sympatyczna, z dystansem do siebie, bez problemów odnalazła w bractwie Cohones. :beer:
 
Paulina jest spoko dziewczyną. Była na zlocie w Krakowie 01.10.2016r. I ja tam byłem, piwo i wódkę piłem. Spotkanie udało się tak, że najstarsze Oploty tego nie pamiętają. Kto był to wie, że było grubo. A było ze 20 osób.
Paulina sympatyczna, z dystansem do siebie, bez problemów odnalazła w bractwie Cohones. :beer:


Wieść forumowa niesie że na gali w Dublinie też się świetnie odnalazła …

:roberteyeblinking:
 
Mówcie sobie co chcecie, żartujecie że taka partia nie owaka, że hasła dla dzieci, tiktoki, że to że tamto, ale prawda jest taka że każdy z nas tutaj obecnych chciał by taką żonę/dziewczynę jak Paulina Klimek. A wiecie dlaczego?

1. Bo ma żelazne zasady których się trzyma katolicyzm/konserwatyzm wie że kobieta to ma być kobieta, i nie zmieniła ich gdy spadała krytyka.
2. Jest ładna i piękna i do tego potrafi podkreślić kobiecość, a jednocześnie nie mieć "cyców na wierzchu" .
3. Bo chce się rozwijać i uczyć się a co za tym idzie iść do przodu patrz. nauka języków.
4. Wie co to ciężka praca, pracowała na koloniach czy rysowała te obrazki w knajpach, a równie dobrze mogła założyć OF.

Więc śmiechy hihy, a każdy by chciał taką kobietę.
 

Attachments

  • IMG_2215.jpeg
    IMG_2215.jpeg
    290.8 KB · Views: 48
Mówcie sobie co chcecie, żartujecie że taka partia nie owaka, że hasła dla dzieci, tiktoki, że to że tamto, ale prawda jest taka że każdy z nas tutaj obecnych chciał by taką żonę/dziewczynę jak Paulina Klimek. A wiecie dlaczego?

1. Bo ma żelazne zasady których się trzyma katolicyzm/konserwatyzm wie że kobieta to ma być kobieta, i nie zmieniła ich gdy 2. Jest ładna i piękna i do tego potrafi podkreślić kobiecość, a jednocześnie nie mieć "cyców na wierzchu" .
3. Bo chce się rozwijać i uczyć się a co za tym idzie iść do przodu patrz. nauka języków.
4. Wie co to ciężka praca, pracowała na koloniach czy rysowała te obrazki w knajpach, a równie dobrze mogła założyć OF.

Więc śmiechy hihy, a każdy by chciał taką
:waldeklaugh: xD
 
Tusk i ekipa za to sprawnie rządzą naszym krajem, w rozpierdalaniu gospodarki mają wprawę więc idzie im to bardzo dobrze. Super, że ta konfederacja jebana nie doszła do głosu bo z nimi nie wiadomo co by bylo, a tak to chociaż Tusk już sprawdzony co nie?
@szplin człowieku pracujący, na chuj to lajkujesz? :juanlaugh:

Ja sobie sprawdzam co kto, później kwiatki mam :)

Tylko napisał słowo Tusk i jesteś? To już jest paranoja. Nawet nie czytasz tych postów.
 
A tak ogólnie Panowie to trochę klasy zachowajmy, nie obrażać mi tu wybranki serca olklakierowicza

Hamować się albo usunąć to, serio.
 
Mówcie sobie co chcecie, żartujecie że taka partia nie owaka, że hasła dla dzieci, tiktoki, że to że tamto, ale prawda jest taka że każdy z nas tutaj obecnych chciał by taką żonę/dziewczynę jak Paulina Klimek. A wiecie dlaczego?

1. Bo ma żelazne zasady których się trzyma katolicyzm/konserwatyzm wie że kobieta to ma być kobieta, i nie zmieniła ich gdy spadała krytyka.
2. Jest ładna i piękna i do tego potrafi podkreślić kobiecość, a jednocześnie nie mieć "cyców na wierzchu" .
3. Bo chce się rozwijać i uczyć się a co za tym idzie iść do przodu patrz. nauka języków.
4. Wie co to ciężka praca, pracowała na koloniach czy rysowała te obrazki w knajpach, a równie dobrze mogła założyć OF.

Więc śmiechy hihy, a każdy by chciał taką kobietę.
Ja ją szanuje za akcję z KSW, tera wróciła startuje i co kawul z kelnerem, dalej ją wyjebia? Ona postawiła na swoim a Ci wydygali
 
Back
Top