#PandoraGate

Tylko czekać który pierwszy się wyhuśta dla nie których przyjebow internet i te streamy to całe życie , obstawiam na pierwszy ogień stuu i Dubiela , baxton może jeszcze pociągnąć trochę tak długo jak ci jego koledzy poćpani będą przy nim ,czyli tak długo ile hajsu jeszcze będzie ogólnie bardzo fajnie że te zjeby znikają pomału
Ws umie by było ekologicznie bez kosztow sądowych, bez dochodzeń a potem utrzymywania w pierdlu :frankapprove:
 
Trudno powiedzieć bo wardega robił głupoty jawnie i to nie są karalne rzeczy … tylko dla jednych głupie dla innych śmieszne
Co innego seks z 14 latka jeśli taki ktoś z tych patusow popełnil
Ja nie bronie nikogo tylko zastanawiam się że skoro nikt mu niczego jeszcze nie wyciągnął w ramach zemsty to albo faktycznie czysty albo dobrze się kryje bo pewnie odwalał różne szare moralnie akcje też. Jak oni tam wszyscy.
 
A wy sobie wyobrażacie sobie jak włodarze KSW się muszą cieszyć z tego obrotu spraw? Przecież to im dupy ratuje totalnie. Kto wie może oni sami pomagali te fakty i dowody zebrać? Może to wogole był ich pomysł.
Nie wiem czy to im tak dupy ratuje, bo kto ma im ten cyrk ciągnąć? Pyton i Czeczen, którzy łącznie mają 300 lat? Szklany szpilka, który chwali się, że w swojej karierze przeszedł już 12 operacji i więcej czasu spędza na szpitalnym wyciągu niż na macie? Zwłoki materli? Bracia Rajewscy, których nawet matka nie rozróżnia? Podstarzały Kangur z IQ 50, który walczy jak lebiega?
 
Nie wiem czy to im tak dupy ratuje, bo kto ma im ten cyrk ciągnąć? Pyton i Czeczen, którzy łącznie mają 300 lat? Szklany szpilka, który chwali się, że w swojej karierze przeszedł już 12 operacji i więcej czasu spędza na szpitalnym wyciągu niż na macie? Zwłoki materli? Bracia Rajewscy, których nawet matka nie rozróżnia? Podstarzały Kangur z IQ 50, który walczy jak lebiega?
To prawda ale jak konkurencja cierpi to zawsze na plus.
 
Co byście zrobili na miejscu bombla? Ja na pewno nie zbijalbym piątek i gadał z gościem, co wrzucił do jednego worka z pedofilem.

Ale wardega mówił ,że nie stawia baxtona na równi z pedofilami ,zaznaczał to kilka razy ,ale ludzie interpretują po swojemu nie żal mi mistrza Śląska w mma hahaha
 
Back
Top