#PandoraGate

Nie. Po prostu nie lubię kategoryzowania pedofilskich czynów na lepsze i gorsze. Bo chuj który próbuje wyruchać dziecko ale mu się jeszcze nie udało jest tak samo zły jak ten któremu się udało.
Totalna nieprawda. Te czyny Nie sa równe sobie. zaden sąd tego nie zrówna
 
F7-0xJOXQAAsi23
Boxdel vel Baxton zaczynał "karierę" w MMA od 192 cm wzrostu:facepalm::confused:, później widziałem 186, 185 cm na grafice... na Tapology (184), Sherdog (183) a w realu 181 cm, jak później miał się przyznać... czy to całe freak MMA źle wpływa na strukturę kostną :lol: , a ma dopiero 28 lat, A tak naprawdę jak wierzyć takiemu człowiekowi jak mocno ściemnia nawet w takiej kwestii. :boss: Fury też podaje 206 cm:confused: a naprawdę ma 202 cm, ale tutaj to już były różnice ogromne... 11 cm!
:benny::roberteyeblinking::facepalm::lol:
 
stanowskiego to już nawet potrafi wyjaśnić miszcz Polonez. I autentycznie robi w naprawdę umiejętny sposób jak na takiego typu kolesia.


Akurat ten popierdoleniec, patus i koks ma racje : stanowski i borek tez to szuje. Stanowski podkręca i przekręca
Ale oni są niezatapialni
Ten Polonez nie ma racji co do Janoszek
Ona czesała i czesze gruba kasę na tym ze kłamie o wszystkim
 
Boxdel vel Baxton zaczynał "karierę" w MMA od 192 cm wzrostu:facepalm::confused:, później widziałem 186, 185 cm na grafice... na Tapology (184), Sherdog (183) a w realu 181 cm, jak później miał się przyznać... czy to całe freak MMA źle wpływa na strukturę kostną :lol: , a ma dopiero 28 lat, A tak naprawdę jak wierzyć takiemu człowiekowi jak mocno ściemnia nawet w takiej kwestii. :boss: Fury też podaje 206 cm:confused: a naprawdę ma 202 cm, ale tutaj to już były różnice ogromne... 11 cm!
:benny::roberteyeblinking::facepalm::lol:
Baxton ma 179 albo miał i urósł
 
Akurat ten popierdoleniec, patus i koks ma racje : stanowski i borek tez to szuje. Stanowski podkręca i przekręca
Ale oni są niezatapialni
Ten Polonez nie ma racji co do Janoszek
Ona czesała i czesze gruba kasę na tym ze kłamie o wszystkim
Chyba Citroen... :lol:
 
No to sobie zrobili rekordy wyświetleń...
Screenshot_2023-10-10-16-09-30-217~2.jpg

Screenshot_2023-10-10-16-10-54-722~2.jpg

Screenshot_2023-10-10-16-10-44-124~2.jpg

Screenshot_2023-10-10-16-09-30-217~3.jpg

A ja pierwszych 3 nie widziałem... czyli jestem w dużej mniejszości :roberteyeblinking: :benny: :boss:
 
Doklandie, pewnie i na niego są haki acz skoro mu nikt nic nie wyciągnął do tej pory znaczy że nieźle kombinuje.
Trudno powiedzieć bo wardega robił głupoty jawnie i to nie są karalne rzeczy … tylko dla jednych głupie dla innych śmieszne
Co innego seks z 14 latka jeśli taki ktoś z tych patusow popełnil
 
Ej to czekajcie, czekaliście tyle na film oskarka który was wyruchał a na koniec okazało się że jakiś pseudo alfons wyjaśnia stanoskiego?
 
Upierdolić ,upierdoli ich prokuratura to pewne sprawa zbyt medialna jeszcze jak prokuratura te Julki przekupne zawinie na przesłuchano to te zesrano wszystko wyśpiewają ,i nie będzie pierdololo że nie daje autoryzacji na udostępnienie screenów jak również nie podziałają te miliony boxdelowe , akurat grubego nie lubię i niech znika z internetu jak najszybciej
 
Tylko czekać który pierwszy się wyhuśta dla nie których przyjebow internet i te streamy to całe życie , obstawiam na pierwszy ogień stuu i Dubiela , baxton może jeszcze pociągnąć trochę tak długo jak ci jego koledzy poćpani będą przy nim ,czyli tak długo ile hajsu jeszcze będzie ogólnie bardzo fajnie że te zjeby znikają pomału
 
Back
Top