#PandoraGate

Zagłębiłem się trochę w temat i trzeba powiedzieć głośno, że te Wardęgi, knopersy i inni co tak ochoczo rzucili się do wyciągania brudów to też niezłe kurwy, które pasożytują na krzywdzie niewinnych i dzieciaków. Super sposób przekazu, kurwo! Jakieś kurwa lajwy ze zbijaniem pengi i roleczki na Instagramach z wesołą muzyką i odkrywaniem kolejnych nazwisk albo "TO JESZCZE NIE KONIEC" w popcornie.
Oni mają :gdzie: ludzką krzywdę i robią to tylko dla trzepania hajsu, całe to środowisko powinni zaorać w pizdu.
Prawda, gdyby chcieli rozwiązania tematu to po zebraniu tych wszystkich materiałów zamiast robienia lajwów na necie i zbierania kasy rzuciliby teczkę na biurko prokuratora i ew. nagłośnili temat żeby nikt tego nie zakopał.
Przecież Ci influencerzy to nie się są jacyś bossowie kozy nostry tylko banda bananów. Dobry śledczy z pionu kryminalnego pewnie w kilka miesięcy naruchałby na nich tyle materiału, że nie wyszliby z puszki do końca życia.
Zamiast tego narobili szumu, ostrzegając tych zwyroli i zaczęło się zacieranie śladów.
 
Zamiast tego narobili szumu, ostrzegając tych zwyroli i zaczęło się zacieranie śladów.

Ogólnie to masz rację w chuj, prócz tego - w takich sprawach nie ma zacierania śladów. Chyba, że zaczną zabijać ofiary i świadków, w innym wypadku jak taka ofiara albo świadek trafi na przesłuchanie do Prokuratury to nie powie, NIC NIE WIEM, BO DOSTAŁAM OD STUU 20K. Bo jak powie to beknie niewiele mniej. To nie są czyny ścigane na wniosek tylko z urzędu.
 
Ogólnie to masz rację w chuj, prócz tego - w takich sprawach nie ma zacierania śladów. Chyba, że zaczną zabijać ofiary i świadków, w innym wypadku jak taka ofiara albo świadek trafi na przesłuchanie do Prokuratury to nie powie, NIC NIE WIEM, BO DOSTAŁAM OD STUU 20K. Bo jak powie to beknie niewiele mniej. To nie są czyny ścigane na wniosek tylko z urzędu.
No w tym przypadku zacieranie śladów to jest głównie przekupstwo i zastraszanie, ew. jakieś niszczenie nośników.
Poza tym nawet jak sprawa jest ścigana z urzędu to ktoś kto się dowiaduje o takim przestępstwie powinien zgłosić zawiadomienie i dołączyć do tego dowody.
Z tym, że wiadomo Wardęga nie złoży bo przecież wtedy prokurator (słusznie) mógłby zakazać robienia tych filmików i lajwów i by nie było z tego wypłaty.
Może winni zostaliby ukarani, ale przecież nie o to chodzi.
 
Swoją drogą to Wardęga to niezły szczur. Wbił się w to środowisko, żeby rozjebać to od środka. Dubiela i Boxdela uniewinnią na 100% jeśli nic więcej nie będzie, ale łatka nałożona przez swojego ziomka Wardege i tak zniszczyła życie grubemu. Nikt z tym szczurem detektywem nie będzie się teraz zadawał, bo na każdego coś można znaleźć.
 
Last edited:
Swoją drogą to Wardęga to niezły szczur. Wbił się w to środowisko, żeby rozjebać to od środka. Dubiela i Boxdela uniewinnią na 100% jeśli nic więcej nie będzie, ale łatka nałożona przez swojego ziomka Wardege i tak zniszczyła mu życie grubemu. Nikt z tym szczurem detektywem nie będzie się teraz zadawał, bo na każdego coś można znaleźć.

Przecież Wardęga nie wbił się w to środowisko dlatego żeby je rozjebać, tylko Wardęga był jednym z twórców tego środowiska, jednym z pierwszych znanych jutuberów, jak Goli nikt nie znał. Sylwek był tam od zawsze i od wielu lat, po tym jak skończył z prankami, żyje z commentary i wszyscy wiedzą, że jak trafi dobry temat to zrobi o nim materiał żeby zarobić. Wszyscy w tym infulenserdko-jutubowym środowisku wiedzą, że tam nie ma przyjaciół są tylko aktualne sojusze i biznesy, dokładnie tak samo jak u gangusów. I zapewniam cię, że nikt Wardęgi na ostracyzm nie skaże, będzie ich ziomkiem tak jak dawniej, a jeśli po tej aferze ktoś wypadnie z obiegu to towarzystwo szybko o nim zapomni i tyle.
 
Przecież Wardęga nie wbił się w to środowisko dlatego żeby je rozjebać, tylko Wardęga był jednym z twórców tego środowiska, jednym z pierwszych znanych jutuberów, jak Goli nikt nie znał. Sylwek był tam od zawsze i od wielu lat, po tym jak skończył z prankami, żyje z commentary i wszyscy wiedzą, że jak trafi dobry temat to zrobi o nim materiał żeby zarobić. Wszyscy w tym infulenserdko-jutubowym środowisku wiedzą, że tam nie ma przyjaciół są tylko aktualne sojusze i biznesy, dokładnie tak samo jak u gangusów. I zapewniam cię, że nikt Wardęgi na ostracyzm nie skaże, będzie ich ziomkiem tak jak dawniej, a jeśli po tej aferze ktoś wypadnie z obiegu to towarzystwo szybko o nim zapomni i tyle.
Wydawało mi się, że Wardega to całkowicie inny kontent i nie trzymał się z lalusiami z minekrafta, a dołączył do nich dopiero przy fame mma.
 
Wydawało mi się, że Wardega to całkowicie inny kontent i nie trzymał się z lalusiami z minekrafta, a dołączył do nich dopiero przy fame mma.

Bo chyba tak było.

Ja nie kojarzę tych Dubieli, Baxtonów inaczej niż z freak fightów ale Wardega od lat robił rekordy na YouTube prankami (w większości kopiowanymi od tego Francuza).
 
Zagłębiłem się trochę w temat i trzeba powiedzieć głośno, że te Wardęgi, knopersy i inni co tak ochoczo rzucili się do wyciągania brudów to też niezłe kurwy, które pasożytują na krzywdzie niewinnych i dzieciaków. Super sposób przekazu, kurwo! Jakieś kurwa lajwy ze zbijaniem pengi i roleczki na Instagramach z wesołą muzyką i odkrywaniem kolejnych nazwisk albo "TO JESZCZE NIE KONIEC" w popcornie.
Oni mają :gdzie: ludzką krzywdę i robią to tylko dla trzepania hajsu, całe to środowisko powinni zaorać w pizdu.
Oczywiście , że tak jest. Jebać.
 
Ta kurwa kiedyś była u Winiego, gdzie była mowa o tym, że jego młode laski się przekręcały. Ciekawe, że Wini ukrył ten "wywiad", ale jak tego słuchałem to stwierdziłem od razu, że ten typ jest na prawdę ciężko popierdolony. Ogólnie jest mocno kasiasty i poukładany stąd raczej nikt go nie ruszy. Ja to się zastanawiałem czy może nie jest z jakimiś innymi chorymi klientami powiązany? I razem działają w tych tematach?


Ten śmieć latał po Sopocie w zatoce kurwienia na pierwszej linii
 
Szykuje się gruby materiał
51ca406583211d325fa84f1445fd07e6d48fe82a3fbbeca96694bcf54a217b6e.jpg
 


Kolejny dowód na to, że Gwóźdź to totalny patus, a resocjalizacja w tym kraju to walenie w chuja. Taki typ jak Gwóźdź powinien być ostatni do wykonywania samosądów - niestety u nas jest jakaś moda, że w więzieniu przestępcy wymierzają sprawiedliwość, haha. Niech się zajmą uczciwą robotą W WIĘZIENIU i zwrócą ludziom pokrzywdzonym przez nich pieniądze. Życia, zdrowia fizycznego, zdrowia psychicznego, utraconego spokoju i innych dóbr nikt ofiarom nie odda. Więc przestań Gwóźdź pierdolić i robić z siebie charakternego gangstera, mogącego cokolwiek więcej niż jakiś inny zjeb. Jakbyś był taki charakterny to byś się nauczył czegoś legalnego i za to utrzymał rodzinę 25 lat temu.
 
Back
Top