Pan Pawłowski o konferencji High League – Jestem zachwycony oglądalnością

Nie wiem dlaczego ale gość jest dla mnie mega irytujacy - może przez to że na siłę chce być śmieszny a wydaje mu się pewnie że jest w tym błyskotliwy... Myślałem że już zniknął ale jednak nie...
 
Malik na początku strasznie hamował dymy, wkurwiony chodziłem przed telewizorem ale później na szczęście się ogarnął.


Plusy
Kozacka oprawa,rozjebali system

Ewa z Lil Masti zrobiły fajne dymy

Rataj z Medusa było ,,ok”

Koral z tym drugim fajne dymy ale Malik wtedy ich hamowal

Miś Maliś był kozacki xD jak pocisnął tiktokerowi a później zaczepiał widownię, jednemu typowi zajebal telefon xDDD

ten czarny raper w sumie wesoły ;)

Malik miał plusy i minusy, pare razy przyjebal dobrym tekstem.

Walka karłów będzie wesoła

Minusy
Problemy techniczne

hamulec Malik aczkolwiek później się

Bonus bgc zamienił się w pizde

Lexy z natsu tragedia, nuda nuda nuda i zdecydowanie za dużo szacunku.



Lukas tv z tymi dwoma takie bez szału w sumie, nuda.

Konfetencje oceniam na 6/10
 
Bonus bgc zamienił się w pizde


Konfetencje oceniam na 6/10
Do kupna ppv mogły mnie przekonać dymy 8/10. Brałem pod uwagę gorszą ocene ale przy mocnych dymach Piotra Witczaka. Jestem w stanie zaufać specjaliście i bez oglądania konfy zdecydować o nie kupnie ppv.

Dziękuje za skrót :conorsalute:
 
Bonus Bgc nie tyle zamienił się w p...e co widać że czuje respekt do Malika i jak ten mówi -nie przeklinać.

To Bonusik chce to respektować , bo fajna kasa i perspektywy w HL, aż tak głupi Bonusik nie jest, żeby stracić tak dobra posadę :)
 
Nie wiem dlaczego ale gość jest dla mnie mega irytujacy - może przez to że na siłę chce być śmieszny a wydaje mu się pewnie że jest w tym błyskotliwy... Myślałem że już zniknął ale jednak nie...
Pawłowski powinien wisieć na wikipedii pod hasłem BEZBEK
 
  • Like
Reactions: osk
Malik trochę całą konfę zjebał a jednocześnie i tak miał najlepsze teksty :muttley:
ja miałem wrażenie, że gdyby Narcyz powiedział, że typiara której wysyłał pindola była nieletnia, to Malik by go nazwał majciarzem i przekopał

no, albo to, albo wjechałoby ECPU
 
Back
Top