Organizacyjnie, nicki, hasła i tym podobne

@Dzihados Po wejściu na MMARocks.pl wyskoczyła mi stronka "Authorize Access | Cohones", odruchowo kliknąłem akcept... Ale były tam jakieś trzy ptaszki z prośbą o pozwolenie na (chyba) wiązanie postów/odpowiedzi między główną, a forum.

Może teraz moje konto będzie tu teleportowało posty z głównej? :cool:
 
Last edited:
Nie, dopiero teraz mi się to pokazało. Rzadko bywam na głównej, ale od startu nowego forum na pewno byłem już nie raz...
 
Też mi wyskoczyło okienko z prośbą połączenia z główną. Mam tylko nadzieję, że moje posty nie będą się teraz pokazywać pod nickiem "mahonek". Bo was pozwę:)
 
Też mi wyskoczyło okienko z prośbą połączenia z główną. Mam tylko nadzieję, że moje posty nie będą się teraz pokazywać pod nickiem "mahonek". Bo was pozwę:)

Też to dzisiaj miałem. Zaakceptowałem wszystko. Mam nadzieję, że tak należało zrobić.
 
Siemanes. Mam problem, wchodząc na główną stronę Rocksów automatycznie przerzuca mnie na Cohones a tam nie mogę się zalogować. Ktoś coś pomoże?????
 
Co się dzieje z forum? Kolega Piotr T naprawił mi w pewnym sensie logowanie - mogłem logować się na stronie głównej a po przejściu na forum byłem niezalogowany. Obecnie muszę się logować na głównej i przechodzę na forum - wtedy działa. Bezpośrednio na forum nie mogę się logować bo nie rozpoznaje konta/hasła.

Co lepsze !! ktoś robi wpisy z mojego konta !! wszystkie dzisiejsze wpisy dokonał ktoś inny !!! Co się dzieje panowie ? btw zmieniłem znowu hasło aczkolwiek mam wrażenie że nie w tym problem !!!

http://cohones.mmarocks.pl/threads/...-swojego-mistrza-w-decyzji.21406/#post-904141 -> to nie mój post !
 
(16:25:03) Nordmann: mam problem z zalogowaniem na cohones, na chat sie loguje, na strone sie loguje a tam nie moge.
 
@all a w szczegolnosci
@Nordmnan @Nestoor

Jesli na www.mmarocks.pl mieliscie ustawione "Przedstawiaj mnie jako" takie samo jak nazwa konta to:
1) na forum i strone glowna (+chat) logujemy sie za pomoca tej samej nazwy uzytkownika
2) za pomoca roznych hasel!!! (chyba ze ustawicie je sobie na takie samo)

Jesli na www.mmarocks.pl mieliscie ustawione "Przedstawiaj mnie jako" inne niz nazwa konta to:
1) na www.mmarocks.pl i chat.mmarocks.pl logujemy sie za pomoca "starej" nazwy uzytkownika
2) na cohones.mmarocks.pl logujemy sie jako "Przedstawiaj mnie jako"
3) za pomoca roznych hasel!!! (chyba ze ustawicie je sobie na takie samo)

W waszych przypadkach macie to sama nazwe uzytkownika, ale byc moze rozne hasla. Na chat i mmarocks.pl jest haslo z mmarocks.pl.
 
Jak chcę przejść na główną (wcześniej loguję się przez cohones) to za każdym razem muszę przeklikać "Authorize Access", po czym główna odświeża się pierdylion razy nim się załaduje a jak chcę się z niej wylogować to "{"errors":["You do not have permission to view this page or perform this action."],"system_info":{"visitor_id":6527,"time":1420724156}}" Łoco chodzi? :)
 
Chciałem wejść na główną (no w końcu niedziela, nawet w krawat się ubrałem) i znowu mi wyskakuje lojalka do podpisania. Stop inwigilacji cohones!
PS: Raz ją podpisałem. Do trzech razy sztuka?
@Grzechu

edit {"errors":["A server error occurred. Please try again later."],"system_info":{"visitor_id":0,"}}
 
A chciałem poczytać o tym jak Cody chciałby pobić Dane. Na na cohones póki co tego tematu nie ma albo ze mnie #stępień
 
Back
Top