Organizacyjnie, nicki, hasła i tym podobne

@Dzihados @defthomas Nie będe zakładał nowego tematu, ale mam pytanie. W sumie już kiedyś pytałem, ale to było dawno więc zapytam ponownie. Dlaczego forum jest trochę po polsku i trochę po angielsku? Tak trochę #bajustyle
 
@Dzihados
Od jakiegoś czasu w powiadomieniach nie wyświetla mi się jak ktoś mnie otaguje. Da się coś z tym zrobić?

Gdy ktoś otaguję Cie w edycji posta to nie dostajesz powiadomienia co według mnie powinno zostać zmienione

@Dzihados Jeszcze jedno odnośnie edycji. Od jakiegoś czasu twitty wrzuce w edycji nie wyświetlają się, prawda?
 
@Dzihados lub ktoś kto wie:
Jak zmniejszyć przesył danych w czasie przeglądania forum z Androida?
Może jakoś bez obrazków da się ustawić opcję.
Bo jak zaglądałem kilka razy, to zżarło mi już 300 MB ( z 1 GB dostępnego)... :confused:
 
@Dzihados lub ktoś kto wie:
Jak zmniejszyć przesył danych w czasie przeglądania forum z Androida?
Może jakoś bez obrazków da się ustawić opcję.
Bo jak zaglądałem kilka razy, to zżarło mi już 300 MB ( z 1 GB dostępnego)... :confused:
Niektóre przeglądarki na komórkę mają opcje nie wczytywania zdjęć, w sumie chyba większość ;) (CM Browser na pewno, Opera)
 
@Dzihados lub ktoś kto wie:
Jak zmniejszyć przesył danych w czasie przeglądania forum z Androida?
Może jakoś bez obrazków da się ustawić opcję.
Bo jak zaglądałem kilka razy, to zżarło mi już 300 MB ( z 1 GB dostępnego)... :confused:
Tak jak @MysticBęben mowi. Ew. mozesz wylaczyc sygnatury w ustawieniach swojego konta.

to 300MB to na pewno nie dane z *.mmarocks.pl ale z serwerow zewnetrznych.
 
@kaczka41

a co Ty taki ograniczony tym 1 GB danych w dzisiejszych czasach? Tyle to mi schodzi w parę dni.

Mam na koncie ~50 GB w Play (kupowane jak można było 10 GB=10 zł) i wyjebane na jakieś animacje/zdjęcia ładowane automatycznie.

Burżuazja kuhwa. :bayan::fly:
 
W sumie nie dostalem nigdy jasnej odpowiedzi: czy macie tez tak logujac sie z innych komputerow (najlepiej w innej sieci)?
 
Back
Top