Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Siemano wszystkim! Krótko mówiąc: chłopak z miasta rozpaczy i niespełnionych marzeń, obecnie w Holandii, trenuje boks, fanatyk 3ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce, lubi Diazów i wbija w Bispinga. Pozdro
Kwa kwa
 
  • Like
Reactions: cRe
Siemano, masz fajne kolano. Jestem Pingu, bo bujam się jak pingwin. Śledzę MMA i sram na sporty zespołowe.
 
Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Łukasz. Od niedawna interesuję się MMA. Całe życie boksem. Kolejne hobby to bukmacherka :) Jeżeli ktoś chciałby skonsultować się w sprawie obstawiania boksu, to służę radą. Pozdrawiam.
 
Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Łukasz. Od niedawna interesuję się MMA. Całe życie boksem. Kolejne hobby to bukmacherka :) Jeżeli ktoś chciałby skonsultować się w sprawie obstawiania boksu, to służę radą. Pozdrawiam.
:tiphatb:
 
Na imię mam Łukasz.
lVlPvCB.gif
 
Witam wszystkich!
Mam na imię Michał. MMA oglądam od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna zacząłem zgłębiać wiedzę w tym temacie. Raczej w najbliższym czasie nie będę wychodził przed szereg na forum ale może się to zmieni ;)
 
Witam wszystkich!
Mam na imię Michał. MMA oglądam od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna zacząłem zgłębiać wiedzę w tym temacie. Raczej w najbliższym czasie nie będę wychodził przed szereg na forum ale może się to zmieni ;)
Witamy
 
Witam wszystkich!
Mam na imię Michał. MMA oglądam od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna zacząłem zgłębiać wiedzę w tym temacie. Raczej w najbliższym czasie nie będę wychodził przed szereg na forum ale może się to zmieni ;)
Dobry avatar :frankapprove:
 
Back
Top