Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Cześć, witam wszystkich na tym forum :) Nie przyuważyłem, że jest specjalny temat do przywitania się i zrobiłem to w temacie Typera KSW 39 z racji iż jestem jego zwycięzcą. Nie miałem wcześniej przyjemności zawitać do Was na forum, ale stwierdziłem, że po tym typerze to chyba dobra okazja tu zajrzeć :D Tak więc witajcie, na imię mi Dawid, lubię sporty walki, bardziej boks, ale do MMA też się z czasem przekonałem. Nie jestem jakimś wyjadaczem, ale lubię pooglądać, poczytać na ten temat, powiedzmy, że trochę się znam :D
 
Cześć, witam wszystkich na tym forum :) Nie przyuważyłem, że jest specjalny temat do przywitania się i zrobiłem to w temacie Typera KSW 39 z racji iż jestem jego zwycięzcą. Nie miałem wcześniej przyjemności zawitać do Was na forum, ale stwierdziłem, że po tym typerze to chyba dobra okazja tu zajrzeć :D Tak więc witajcie, na imię mi Dawid, lubię sporty walki, bardziej boks, ale do MMA też się z czasem przekonałem. Nie jestem jakimś wyjadaczem, ale lubię pooglądać, poczytać na ten temat, powiedzmy, że trochę się znam :D
Witam :dobry:
 
w temacie Typera KSW 39 z racji iż jestem jego zwycięzcą
ezgif.com-gif-maker_2.gif
 
Cześć, witam wszystkich na tym forum :) Nie przyuważyłem, że jest specjalny temat do przywitania się i zrobiłem to w temacie Typera KSW 39 z racji iż jestem jego zwycięzcą. Nie miałem wcześniej przyjemności zawitać do Was na forum, ale stwierdziłem, że po tym typerze to chyba dobra okazja tu zajrzeć :D Tak więc witajcie, na imię mi Dawid, lubię sporty walki, bardziej boks, ale do MMA też się z czasem przekonałem. Nie jestem jakimś wyjadaczem, ale lubię pooglądać, poczytać na ten temat, powiedzmy, że trochę się znam :D
::clintdis::

Pondro Gringo
 
Jak mogę skontaktować się z kimś z administracji? Chciałbym zadać pytanie o wątek, który chciałbym otworzyć.
 
Masz problemy z jelitami? Miałeś kiedyś gronostaja Ptysiu?

Pondro

Kilka razy nabawiłem się sraki raz nawet jak byłem z kolegą w Warszawie. Pojechaliśmy zwiedzać muzeum, błąd kucharzy bo na śniadanie zrobili nam grzyby. Później nawet spotkałem salamandre na szlaku. Ehh co to były za czas. Mój kolega ma na imię Borys, mieszka u mnie w szafie, ale wychodzi tylko nocą bo mój jednorożec często odkurza nasz pałac w ciągu dnia. Jebaniec lubi dbać o porządki.

Gronostaja nie, ale jak się, kiedyś kąpałem nad jeziorkiem to widziałem kune, a podobne toto, więc uznajemy, że miałem gronostaja
 
Siema, powiedz coś o sobie. Czytałeś wcześniej Mmarocks? Bywałeś na Cohones jako czytelnik?

Czytam od jakiegoś pół roku, ale nie miałem jakoś potrzeby zakładać konta. Mam 20 lat, pracuje na 3 zmiany i trenuje mma. Lubię czytać, pływać/nurkować itd. Interesuje się też służbami specjalnymi i pirotechniką :bomb:
 
Kilka razy nabawiłem się sraki raz nawet jak byłem z kolegą w Warszawie. Pojechaliśmy zwiedzać muzeum, błąd kucharzy bo na śniadanie zrobili nam grzyby. Później nawet spotkałem salamandre na szlaku. Ehh co to były za czas. Mój kolega ma na imię Borys, mieszka u mnie w szafie, ale wychodzi tylko nocą bo mój jednorożec często odkurza nasz pałac w ciągu dnia. Jebaniec lubi dbać o porządki.

Gronostaja nie, ale jak się, kiedyś kąpałem nad jeziorkiem to widziałem kune, a podobne toto, więc uznajemy, że miałem gronostaja
Skun?:mamed:
 
Czytam od jakiegoś pół roku, ale nie miałem jakoś potrzeby zakładać konta. Mam 20 lat, pracuje na 3 zmiany i trenuje mma. Lubię czytać, pływać/nurkować itd. Interesuje się też służbami specjalnymi i pirotechniką :bomb:
I pewnie nie masz pojęcia kto to kaczka. Witamy
:mamed:
 
Dobry wieczór Panom.

Nazywam się Pan Maciej i bardzo cieszę się, że trafiłem na takie zacne forum ze znawcami. Żałuję, że tak późno ale lepiej późno niż wcale. Na pewno wiele się nauczę od Panów. Interesuję się KSW, MMA i trochę UFC. Byłem na wszystkich edycjach gal KSW, zaczynając od pierwszej legendarnej, a kończąc na cudownym KSW Koloseum, które przejdzie do historii jako największe i najlepsze wydarzenie MMA i KSW.

O sobie- mam żonę i trójkę dzieci, prowadzę działalność, w wolnych chwilach trenuję w domu mma. Niestety nie mam czasu na treningi w klubie, poza tym jestem już chyba za stary na sekcję sportową więc pozostaje mi podglądanie najlepszych i później próba robienia tego samego. Moim ulubionym zawodnikiem jest Pan Różalski,a w MMA to Pan Emelianenko.

Życzę wszystkim miłego wieczoru, ze sportowym pozdrowieniem Pan Maciej.
 
Back
Top